Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Dominar 400 tanıtım NTV 0'dan 100'e (video eklendi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafana taktığın kaskın, derin yüzülmesin diye giydiğin pantolon ve ceketin vergisini arttıran bi zihniyet var. sonra o apaci dediğin adama kask takmadığı için durdurup ceza yazıyorsun. En ucuz ls 2 bile vergi döviz derken kaç para oldu.

Kimse kusura bakmasın Bu yapılan yanlış
    Yılardır aklımda olan buydu zorunlu olan şeyleri bari ZORLAŞTIRMA ki bizde acı çekmeyelim.100 Liralık kasa 300 verip sadece cezadan kaçmakdansa 300 liralık alalım hayata kalalım.Sen gene vergi al biz yaşayak hep al al al al canımı al motorumu al al ulan 😭😭
    mgora ve GP500-1st bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erhan_karagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme SÜPERMOTO / ENDURO
    Konu döndü dolaştı ötv ye k deve ye geldi vergi almasın sahsım da öyle düşünüyorum şahsi çıkarlarım adına lakin ülkemizin üretiminin olmayışı süreklı tüketim üzerine kurulu olan düzenimiz otomotivdeki ve akaryakıttaki dışa bagımlılıgımız cari açık dediğimiz mevzunun büyük çoğunluğunu oluşturuyor kimi arkadaşlar sürümden kazanırız mantığında bir bakıma kenardan bakılınca doğru gibi görünsede milli servetimizi ülke dışı piyasalara aktardığımız için tamamen yanlış bir fikir öncelikli olarak üretimde yogunlaşıp alım gücümüzü artırmalıyız üretmediğin sürece dıştan gelen baskılar doğrultusunda devler ve milletce bu yükün altında doğrulamayacağımız aşıkar hal böyleyken o beklenen gemi ufukta görünmeyecektir. Hayal edilen hayatlar yerinde saymaya belkide daha kötüye gidecektir.

Tam olarak nedir bilmiyorum lakin 18 bin olucak idi sanırsam dominar bunun yaklaşık 10 bin tl si cepten hindistana akıyor üretimde türkiye içinde calışan bir gurup sadece dagıtıcı firma var ve halkın bu durumdan çalısıp kazandıgı meblanın pek hatrı sayılır değil vergiden önce tekrar söyluyorum( kendi sermayemizi ülke içinde değwrlendirerek üretim yapmalıyız)

Motosikleti
    Lifan Tay100, Honda CBF150
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yani 11 HAZİRAN 2017 pazar günü saat 18.15'de NTV sevilen program 0'dan 100'e programında Saffet Üçüncü bey ile sektör hakkında konuştuk. Aynı zamanda Dominar 400 modelimizi test ettiler.

Müsait olan motorseverleri ekran başına davet ediyoruz.
    Ekrem bey test sürüşüne katılanlara sürpriz hediyeler diyosunuz ama 1 tane şapka veriyorsunuz nerede bu sürpriz hediyeler ?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kamix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey test sürüşüne katılanlara sürpriz hediyeler diyosunuz ama 1 tane şapka veriyorsunuz nerede bu sürpriz hediyeler ?
    süpriz dediyse pembe incili kaftanı kastetmedi ya ,hediye şapka işte
    Carbondioxid bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şapka vermişler işte. motor mu verselerdi

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    bu zamana kadar gömüp durdum bajajı.

Ama bana şimdi dominarı almamak için bir neden söyleyin? Kaydırmalı debriyaj,abs,ucuz bakım maliyeti,yeterli güç(en azından benim için)

Tek katıldığım nokta : Evet fiyat biraz daha uygun olabilirdi.16 civarında.18'lere çıkınca işin içine aynı özelliklerde ve marka kalitesi üst seviyede olan ktm giriyor işin içine.
    mgora bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saffet babanin altina yolda kalbi hatata amaan diye tik edip giderse diye artik pahali araclar vermiyolar sanirim haha

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Süprizi bozdun ...
    pea ve Akhunturk bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 500R-CB650F
    Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında devlet ötv yi çekse araç sayısı artıcak yıllık vergisini alıcak zorunlu sigortadan pay , kaskodan pay, benzinden pay, alıcak ikinci el piyasası canlanıcak al sat artıcak noterden para alıcak tekrar sigorta derken devlete ötv yi düşürmek aslında daha karlı kalıyor sadece araç sayısı artar çin gibi gezeriz
    Araç sayısının artmasını devlet ister mi acaba? Şöyle düşünün. Petrol ithal, araçlar ithal herşey dışarıdan geliyor. Her motosiklet için bizim daha fazla domates satmamiz gerekecek. Peki nereye kadar? Bu işin en kesin çözümü yerli üretim. Bu şekilde en azından aletler için ödediğimiz döviz içeride kalır

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı Xyma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araç sayısının artmasını devlet ister mi acaba? Şöyle düşünün. Petrol ithal, araçlar ithal herşey dışarıdan geliyor. Her motosiklet için bizim daha fazla domates satmamiz gerekecek. Peki nereye kadar? Bu işin en kesin çözümü yerli üretim. Bu şekilde en azından aletler için ödediğimiz döviz içeride kalır
    Sizce umurlarında mı?
    Sıcak para üstünden giden bir ekonomimiz var. Devletin en büyük geçim kaynağı, halka geçirdiği vergiler.
    Akhunturk ve tozluklu bunu beğendiler.

anladım, sen kask, mont falan istiyordun. di mi lan doğru söyle bak.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cikmadi ki bi babagit yapsin su motoru su arabayi ahh o babayit nerdesin.

Babayit cikmamis olmasina ragmen, aramizda kalsin beyler Avrupa bizi kiskaniyor. Fesatliklarindan orta yerinden catliyorlar...
    Seko bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki abi pek bilgim olmadığı için soruyorum ktm 390 145 kg mış, dominar plastik depoya rağmen 180 kg yazmıştı birisi yanlış hatırlamıyorsam ikisi kıyaslanıyor genelde, hızlanma tork kalite vs ikisi arasında tercihiniz ne olurdu
    Aradığımız hızlanma, performans ve kazık gibi selede titreşimse tercih Duke olurdu tabi ama artçınla birlikte konforlu yolculuk etmekse Dominar...

Yıl olmuş 2017 hala hızın cc ile ilişkili olduğunu sanan insan var.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan Tay100, Honda CBF150
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım, sen kask, mont falan istiyordun. di mi lan doğru söyle bak.
    Yok yok Kesinlikle o kadar büyük bir beklentim yok. İsterlerse hiç bir şey vermesinler önemli değil. Mesela Honda ve Ktm'in test sürüşlerine de gittim. Honda anahtarlık verdi, Ktm hiç bir şey vermedi. Ama sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşım yapıp sürpriz hediyeleri kaçırmayın demediler. Bajaj'ın geçen yıl belirli sayıda termos,anahtarlık vs. gibi eşantiyon ürünler verdiğini biliyorum. Şunu söyleyeyim üzerinde motosiklet markası olan buff,tişört,anahtarlık gibi ürünleri kullanmayı seviyorum. Bajaj'da sosyal medya hesaplarından sürpriz hediyeleri kaçırmayın diye paylaşımda bulununca insan beklenti içine giriyor,ve orada bunu dile getiren sadece ben değildim.

Yok yok Kesinlikle o kadar büyük bir beklentim yok. İsterlerse hiç bir şey vermesinler önemli değil. Mesela Honda ve Ktm'in test sürüşlerine de gittim. Honda anahtarlık verdi, Ktm hiç bir şey vermedi. Ama sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşım yapıp sürpriz hediyeleri kaçırmayın demediler. Bajaj'ın geçen yıl belirli sayıda termos,anahtarlık vs. gibi eşantiyon ürünler verdiğini biliyorum. Şunu söyleyeyim üzerinde motosiklet markası olan buff,tişört,anahtarlık gibi ürünleri kullanmayı seviyorum. Bajaj'da sosyal medya hesaplarından sürpriz hediyeleri kaçırmayın diye paylaşımda bulununca insan beklenti içine giriyor,ve orada bunu dile getiren sadece ben değildim.
    Değerli Kamix;Daha az olarak Power bank ,kupa bardak, ve termoslar da dağıtıldı. Son noktalarda belki daha az verilmiş olabilir. İlk etap yarın İzmit'te tamamlanıyor. İkinci etaba çıkmadan tekrar detaylı inceleyeceğim.
    Kamix bunu beğendi.

ulan sende tam bir ölücü çıktın ha sıcak fırsat takipçisi seni ya

erhan_karagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme SÜPERMOTO / ENDURO
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizce umurlarında mı?
    Sıcak para üstünden giden bir ekonomimiz var. Devletin en büyük geçim kaynağı, halka geçirdiği vergiler.
    Sıcak paradan kastınız milletin maaşı ise şöyle düşünelim bir demlik çayınız var memleketce bardaklara bölüştürüyoruz (halk a) sonra hepsinden bir yudum istiyoruz kalanından da dışardan gelenlere ikram etmenizi istiyoruz bu bir demlik çay ile ne kadar kişi ağırlar ne kadar devamlılıgınj sağlarsınjz.

Dışardan para girmeyip içerdekini dışarıya aktardıgımjz taktirde bi yerde değirmenin suyu kesilir devletin işine gelen bi durum değil bu o nedenle ülke bazında yatırım ve üretim yapılması ital edilenden daha fazla ihraca ulaşmak lazım alım gücü budur öyle bir durum olmadıgına göre fazladan giren her araç veyahut her ne ise devlete extra masraf ve bütçede açıktır ekonominin belini büken bir etkendir. Üretim şart umarım o şartları yakaladığımız gün gelir ülkecek rahatca alırız istediklerimizi

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sene oldu 2017, hala tork ile son hızın ne olduğunu öğrenemedik.
    gogozh bunu beğendi.

verin bir videoda izleyelim

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Bu motorun yabancı ülkede bir fuarda ilk lansmanı yapıldığında o zaman adı CS 400'idi. Ters maşa wp amörtisör vardı ve 44 hp idi. O zaman dedim tamam bu motor DUKE 390'na rakip olarak piyasayı siler süpürür ülkemize geldiğinde ilk alanlardan birisi olurum diye düşünüyordum. Ama gel gelelim hp tarşlanıp 35'e düşünce hayallerim yıkıldı.Sayın Ekrem Ata bey getirin şu aleti Duke 390 gibi 44 hp piyasayı silip süpürsün.

Buyrun CS400 ve D400 arasındaki görsel fark

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)