Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet alacağım. Yardımınız gerek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Merhaba değerli forum üyeleri,
    Ben uzun zamandır 4 silindir ss kullanıyorum. Tarz değiştirmeyi düşünüyorum. Büyük enduro kullanmaya karar verdim.
    Size sahibinden sitesindeki bir ilanla ilgili soru sormak istiyorum. Vereceğiniz her fikir benim için önemli.
    İlan no : 440534216

Motor 2011 model super tenere. Ben motoru gittim gördüm. Düşmeden kaynaklı karenajında iki parça ve ön çamurluk değişmiş. Aynı düşmede bir de km saati (ya da onun gibi birşey değişmiş)
    Motorun üzerindeki km düşük. Sahibi km saati (yahut onunla ilgili bir aksamın) düşme sırasında bozulduğunu o yüzden değiştiğini söyledi. Değiştiğinde 42.000 km'deymiş.
    Motorun sahibi 60.000'de dedi. Motor Afyon yamaha bayii sahibine ait.

Soracağım şu: sizce 60.000'de tenere alınabilir mi? Bakımlarının düzenli yapıldığını biliyorum. Bu motor düzenli bakıldığında ömrü ne kadardır?

Bunun dışında sizin de ilan ile ilgili başka yorumlarınız varsa memnun olurum.

Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wolverine, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    Senin motor iyiydi be abi :D
    agris bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı agris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba değerli forum üyeleri,
    Ben uzun zamandır 4 silindir ss kullanıyorum. Tarz değiştirmeyi düşünüyorum. Büyük enduro kullanmaya karar verdim.
    Size sahibinden sitesindeki bir ilanla ilgili soru sormak istiyorum. Vereceğiniz her fikir benim için önemli.
    İlan no : 440534216

Motor 2011 model super tenere. Ben motoru gittim gördüm. Düşmeden kaynaklı karenajında iki parça ve ön çamurluk değişmiş. Aynı düşmede bir de km saati (ya da onun gibi birşey değişmiş)
    Motorun üzerindeki km düşük. Sahibi km saati (yahut onunla ilgili bir aksamın) düşme sırasında bozulduğunu o yüzden değiştiğini söyledi. Değiştiğinde 42.000 km'deymiş.
    Motorun sahibi 60.000'de dedi. Motor Afyon yamaha bayii sahibine ait.

Soracağım şu: sizce 60.000'de tenere alınabilir mi? Bakımlarının düzenli yapıldığını biliyorum. Bu motor düzenli bakıldığında ömrü ne kadardır?

Bunun dışında sizin de ilan ile ilgili başka yorumlarınız varsa memnun olurum.

Saygılar
    Endurolar uzun süre kullanılır hocam.Hele Super Tenere'lerin yabancı forumlarında bir çok hayranı var.Çoğu da en az 40.000 yapmış adamlar.Bakımları düzenli yapılırsa sorunsuz istediğin kadar binersin.Adamın biri hatta 200.000'e kadar sıkıntısız binmiş:
    https://pnwtenere.com/2014/12/02/chris-and-his-high-milage-super-tenere/

Yamaha super tenere'nin forumları var oraları da biraz kurcala istiyorsan.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Endurolar uzun süre kullanılır hocam.Hele Super Tenere'lerin yabancı forumlarında bir çok hayranı var.Çoğu da en az 40.000 yapmış adamlar.Bakımları düzenli yapılırsa sorunsuz istediğin kadar binersin.Adamın biri hatta 200.000'e kadar sıkıntısız binmiş:
    https://pnwtenere.com/2014/12/02/chris-and-his-high-milage-super-tenere/

Yamaha super tenere'nin forumları var oraları da biraz kurcala istiyorsan.
    Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)