Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

CBR 125 performans eksozu olarak ne tavsiye edersiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arakdaşlar motorumun üzerinde ufak tefek değişiklikler yapmaya başlıyorum,öncelikle arka lastiği değiştirdim,pazartesi de eksozu değiştireceğim ama eksoz olarak ne tavsiye edersiniz mesela aranızda CBR 125 kullanıpta performans eksozu taktıran varmı bana marka ve mekan konusunda yardımcı olursanız sevinirim,birde ortalama maliyeti ne olur.
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bı arkadas cbr125 sayfasında dıyordu 3-5 gun once m ıle baslayan bır egozdu sanırım super bır ses cıkarıyormus 600cc gıbı .
    Yeni yine yeniden

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    belki 600 cc gibi çıkarır ama 4 silindir gibi hayatta çıkaramaz.. ben egzozu deiştirme taraftarı deilim ama lastiği düşünüyorum.. bence orjinalliğini bozma.. hazır performanstanda olma sonra..
    CBR 600F Honda,

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bencede egsozla urasmasa ıyı eder garantı kapsamı dısınada gırme ıhtımalı var
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    yoq:(ama olujak. hıh
    slm ark. yha bu cbr ye egzoz almaı düşünüorm şöle ses kalite pürüzsüz olsun büyük motor gbi gelsin bide dışı carbon fiber olsun ayrıja performansı etkilermi yani düşüş olurmu?yda şöle diym bu isteklermn hepsi bi arada olurmu

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Orjinal kalsın .....................

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Maltepe de Konşuk motordan bende bir cbr 125r aldım.orada konşuk motorun sahibi Mehmet konşuk bey hondanın bu motor için özel olarak ürettiği ve motorun performansınıda arttıran bir egzos olduğunu söylediği.sölediğine göre motorun beygir gücünde 2 ile 4 beygir arasında bir artış varmış.ses de 600 cc lik kadar cok cıkıyormuş.orjinal ve garanti dahilinde kalıyo motor.bence uygun.ama verdikleri fiyat 700 ytl civarında.taktırmayı bayadır düşünüyorum.kafamdak,i tek soru ise bu egzosun sesini daha önce duymamış olmam.bi yerden bi duysam tamam dicem.gidip taktırayım.ama daha benden önce bu riske giren biri olmamış galiba.

Motosikleti
    yha abi ben alıp cbri full düzcem daha önce çoq motora bndim ama hiç biri bnim deildi şuan kndime motor arıorm sade motora binemem full tepeden tırnağa düzücem eğer 600 lük gibi çıkıosa isterm vala bnje deer

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    yahu bi düşünün tek silindir 125 cc lik makine 4 silindir 600 cc lik makine gibi ses verirmi?

ben cbr 125 için üretilmiş leovince kullanıyorum,gayet güzel bi ses veriyor,ancak bu 600 e göre güzel değil 125 lere göre güzel.

125 ler içinde kıyaslayarak güzel diyorum yani

Motosikleti
    pqi abi nasıl yni dolumu gelio yoksa şu coluk cocuk işi egzoz boşaltıolar onun gibimi yne net ses dir dimi?

Motosikleti
    Alıntı cem_ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cbr 125 için üretilmiş leovince kullanıyorum,gayet güzel bi ses veriyor,ancak bu 600 e göre güzel değil 125 lere göre güzel.

125 ler içinde kıyaslayarak güzel diyorum yani
    Peki arkadasım nasıl?performansından memnunmusun.birde kaça aldın ve nereden aldın.Orjinalmi.bu konularda bizi aydınlatırsan sevinirim.
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

Motosikleti
    mus2aktas kardeşim bu senn bahsettğn eksozn ismi ne yohkmu ismi flan

Motosikleti
    Alıntı only_king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dostum herhalde satış politikası olcakki bana marka falan vermediler.
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    orjinal egzozt lu cbr kullanmadığım için performans olarak kıyaslama yapamam.

honda bayiine gittiğimde 600 700 ytl civarı olduğu söylendi (kendilerinde o marka yokmuş) piyasada bu fiyatlarda dedi

Motosikleti
    abi ben antepteym hala lise okuorm öle çoq vaktim olmuo araştırmaya lise 4 yıl oldu yha 4. üüde okujaz artık motoru önmzdeki ay alıjam inş. kışında motoru dağıtıp ilk ksaayı flan boyatmaı düşünüorm arka ayaklık ve koltuğu kaldırjam 600 lk çamurlu atjam eğer deşirse 2006 model cbr a 2008 siperi atjam eğer msn adresn varsa musa orda biras kounşlaım snle

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    yha abi ben alıp cbri full düzcem daha önce çoq motora bndim ama hiç biri bnim deildi şuan kndime motor arıorm sade motora binemem full tepeden tırnağa düzücem eğer 600 lük gibi çıkıosa isterm vala bnje deer
    pqi abi nasıl yni dolumu gelio yoksa şu coluk cocuk işi egzoz boşaltıolar onun gibimi yne net ses dir dimi?
    Kusura bakmayın, konuyla alakası yok ama bu nasıl bir Türkçe arkadaşım? Katletdiyorsun resmen. Rezil ediyorsun güzelim Türkçe'yi. Olur da bu kadarına da pes yani...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    peki abicim kısa olsun diye öyle yazıyordum birdaha daha yavaş ve düzgün türkçe kullanmaya özen gösteririm

Motosikleti
    Benelli BN251
    peki abicim kısa olsun diye öyle yazıyordum birdaha daha yavaş ve düzgün türkçe kullanmaya özen gösteririm
    Bak ne güzel oldu bu.

Motosikleti
    abi mesajlardan alışkanlık oldu normalde bende sevmiyorum ama alışkanlık işte ne yaparsın abi bu konu hakkında senin söyleye bileceğin bişey varmı

Motosikleti
    Benelli BN251
    abi mesajlardan alışkanlık oldu normalde bende sevmiyorum ama alışkanlık işte ne yaparsın abi bu konu hakkında senin söyleye bileceğin bişey varmı
    Keşke olsa. O yüzden bişey demedim konuyla ilgili. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlar. Modifiye olaylarından pek anlamam çünkü.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler