Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıç için Scooter

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba a1 ehliyeti alacağım ve okula gitmek,arada istanbul içi gezmek için bi scooter alıcam. Günlük 30-35 km yol yapıcam. Evden okula,okuldan eve gidicem,hafta sonlarıda gezerim istanbul içi. 30-40 km falan yapıcam günlük. Tipi falan çok çok önemli değil performansı,konforu önemli benim için. Aralardan rahatça kaçabileceğim,sürüşü rahat,hoş görünümlü, ve en önemlisi malzemesi sağlam bi motor yani plastik gibi değil sağlam malzemeli dayanıklı beni 2-3 yıl yolda bırakmayacak,gazı açtın mı bağırmadan giden (biraz hızlı yani),başlangıca uygun,fazla yakmayan ve grenajı falan ucuz (illa ki deviricem çünkü başlangıç motorum olucak ilk defa motora binicem) bi motor önerirseniz sevinirim.
    Bütçem 4000-4500 tl.
    Benim aklımda şuan "Honda Spacy" var hoş bi motora benziyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -
    Hero dash onerırım butcen uygun ,saglam ve 5 yıl garantılı tıpıde bence spacyden cok daha ıyı

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba a1 ehliyeti alacağım ve okula gitmek,arada istanbul içi gezmek için bi scooter alıcam. Günlük 30-35 km yol yapıcam. Evden okula,okuldan eve gidicem,hafta sonlarıda gezerim istanbul içi. 30-40 km falan yapıcam günlük. Tipi falan çok çok önemli değil performansı,konforu önemli benim için. Aralardan rahatça kaçabileceğim,sürüşü rahat,hoş görünümlü, ve en önemlisi malzemesi sağlam bi motor yani plastik gibi değil sağlam malzemeli dayanıklı beni 2-3 yıl yolda bırakmayacak,gazı açtın mı bağırmadan giden (biraz hızlı yani),başlangıca uygun,fazla yakmayan ve grenajı falan ucuz (illa ki deviricem çünkü başlangıç motorum olucak ilk defa motora binicem) bi motor önerirseniz sevinirim.
    Bütçem 4000-4500 tl.
    Benim aklımda şuan "Honda Spacy" var hoş bi motora benziyor.
    Cub scooter tarzı modeller düşünüyorsan bütçene en uygun model KEE 100 yıllardır beridir üretiliyor yedek parçası bol sağlam güvenilir. Tekerin düz bassın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)