Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

QNB Finansbank'tan Uygun Ödeme Planlı Motosiklet Kredisi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Motosiklet sahibi olmak isteyenler için QNB Finanbank 48 ay vadeye kadar ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

otosiklet sahibi olmak isteyenler için QNB Finanbank 48 ay vadeye kadar ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Yoğun trafikle boğuşmak istemeyen, özgürlüğün ve rüzgarın tadını çıkarmak isteyip motosiklet almak isteyen ancak bunun için nakit parası olmayan müşterileri için Motosiklet Kredisi imkanı sunan QNB Finansbank, düşük faizli taşıt kredisi imkanı sunuyor.

Taşıt Kredisi faiz oranları yüzde 1,35 olup, sabittir. Faiz oranları kurda meydana gelen hareketlenmelerden etkilenmemektedir. Kredi ödemesi boyunca aynı kalmaktadır.

Sadece Türk Lirası cinsinden kredi kullandırımı sağlayan QNB Finansbank, Bombardier, BMW, Yamaha, KTM, Polaris, Suzuki, Vespa, Kawasaki, Harley Davidson ve Ducati için motosiklet kredisi imkanı sağlamaktadır.

Yeni motosiklet sahibi olmak için finansman başvuru yapan bireyleri faturanın 50 bin Türk Lirası kısmına kadar olan payı için yüzde 70'si kadar finansman alabilmektedir. Bu değerin üzerinde motosikletler için geriye kalan tutarına yüzde 50'si kadar daha finansman sağlanmaktadır. 2. el motosiklet sahibi olmak isteyen ve bunun için taşıt kredisi başvurusu yapacak bireylerin krediler kasko üzerinden aynı oranlar ile hesaplanmaktadır.

Çeşitli ödeme planı imkanları sunan QNB Finansbank, müşterilerinin isteğine göre geri ödeme planı oluşturabilmektedir. Sabit, eşit taksitli, anaparayı ertelemeli, esnek ve benzeri gibi ödeme imkanları sağlayan QNB Finansbank başvuru esnasında gelir be kimlik belgesi haricinde satın alınacak olan taşıtın belgelerini getirmelerini talep etmektedir.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

http://www.kredihaberi.com/haber/114...t-kredisi.html
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar sıkıntılı bir bankadan kredi çekmek
    efendy06 ve kdiner bunu beğendiler.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar sıkıntılı bir bankadan kredi çekmek
    enpara(finansbank kuruluşu) üzerinde 2 adet kredim var. kredileri ne alırken uğraştım ne de öderken uğraşıyorum. epey memnunum. 3. yü isteyeyim onu da verirler diye tahmin ediyorum.
    bunların dışında taşıt kredisi olayına karşıyım. ihtiyaç kredisi çekin, hem oranlar düşük hem masrafı zartı zurtu olmaz hemde motorunuzu kredi bitene kadar satamama durumu yaşamazsınız.
    maktama bunu beğendi.

Kredi faiz oranları bu kadar yüksekken keyfi bir arac için kredi cekmek salaklık bence.Düsmeli faiz oranları ziraat bankasında 1.11

1.35 ve 1.11 arasında dağlar kadar fark var..

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kredi faiz oranları bu kadar yüksekken keyfi bir arac için kredi cekmek salaklık bence.Düsmeli faiz oranları ziraat bankasında 1.11

1.35 ve 1.11 arasında dağlar kadar fark var..
    bu tabela oranlarının bi önemi yok. yıllık maliyet oranına bakılmalı.

Kredi araştırması yaparken, kârlı çıkmak adına dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar var. Bunlardan biri de yıllık maliyet oranı.

Kredinin maliyeti en basit anlatımıyla aldığınız tutarla geri verdiğiniz tutar arasındaki farktır. Kredinin maliyetini belirleyen etmenler arasında kredi faiz oranı olduğu gibi sigorta, dosya masrafı, kredi tahsis ücreti gibi ek ücretler de var. Tüm bu masraflar birleştiğinde alacağınız kredi ile ilgili size bir maliyet oranı çıkartır. Bazı durumlarda kredi faiz oranı düşük olsa bile masraflardan dolayı kredinin maliyeti, kredi faiz oranı daha yüksek olan bir krediden daha yüksek olabilmekte.

Yıllık maliyet oranı, alacağınız kredinin tabela faiz oranı değil gerçek faiz oranını sunar size. İhtiyacınız için en uygun kredi araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bu nedenle yıllık maliyet oranıdır.

Yıllık maliyet oranı nasıl hesaplanır?

Yıllık maliyet oranı hesaplaması yapılırken alınacak toplam faiz tutarı (ana para dışında kalan tutar), masraflar, vergiler bir araya getirilerek efektif faiz oranı elde edilir. Elde edilen bu oran 12 ile çarpıldığında yıllık maliyet oranı elde edilmiş olur.

Tabii bu hesaplamayı sizin yapmanıza gerek yok. Kredi araştırması yapıyorsanız Hangikredi.com’un kredi hesaplama aracını kullanarak çekmek istediğiniz kredi vade ve tutarına göre hesaplama yapabilirsiniz. Yaptığınız bu hesaplama neticesinde bankalara ait farklı kredi ürünlerinin kredi faiz oranlarını, aylık ödemelerini ve toplam ödeme tutarlarını görebilirsiniz.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar şu evkur denilen saçma yerlerden taksitle motor almaktan iyidir diye düşünüyorum..Tabiki mantıklı değil ama bu tip yerlerden iyidir diye düşünüyorum..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enpara(finansbank kuruluşu) üzerinde 2 adet kredim var. kredileri ne alırken uğraştım ne de öderken uğraşıyorum. epey memnunum. 3. yü isteyeyim onu da verirler diye tahmin ediyorum.
    bunların dışında taşıt kredisi olayına karşıyım. ihtiyaç kredisi çekin, hem oranlar düşük hem masrafı zartı zurtu olmaz hemde motorunuzu kredi bitene kadar satamama durumu yaşamazsınız.
    cardfinans maaş kartı var manisa da sağolsunlar atmleri düzgün çalışmıyor bankalar caddesi diye bir yer var küçük sanayide bütün bankalar orada ama finansbank şubesini kapattı
    kuzenimde kredi kartı vardı kapattırdı kurtuldu
    hiç tanımadığım çiğ köfteci ile 2 muhabbet ettik adam finansbanktan ihtiyaç kredisi çekmiş bela okuyordu

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cardfinans maaş kartı var manisa da sağolsunlar atmleri düzgün çalışmıyor bankalar caddesi diye bir yer var küçük sanayide bütün bankalar orada ama finansbank şubesini kapattı
    kuzenimde kredi kartı vardı kapattırdı kurtuldu
    hiç tanımadığım çiğ köfteci ile 2 muhabbet ettik adam finansbanktan ihtiyaç kredisi çekmiş bela okuyordu
    Abi atmsi düzgün çalışmıyordur falan anlarımda, kredinin neyine bela okuyor ki? Adamlar para istiyor parayı veriyor. Ona göre faizini de kabul etmiş oluyor. E günü gününe ödersen ne sorun olacak ki? Ben anlamıyorum bu insanları.
    127 bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ben en çok finansı seviyorum krediniz avukata bile düşse taksitlerniriyor adamlar her anlamda çözüm odaklılar mobil programları da kullanışlı atmler de güzel banka şubeleri konusunda en ufak sorun yaşamadım

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi atmsi düzgün çalışmıyordur falan anlarımda, kredinin neyine bela okuyor ki? Adamlar para istiyor parayı veriyor. Ona göre faizini de kabul etmiş oluyor. E günü gününe ödersen ne sorun olacak ki? Ben anlamıyorum bu insanları.
    hay ağzın bal yesin.

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Tuccarsin parayı baglamam diyorsun gidip kredi kullanırsın da .paran yoksa araç kredisi nedir ..zaten yok bir de faiz odeyeceksin.yoksa alırsın 8-10 bine araç binersin..motosiklet de aynı bı dünya Çinli var alıp binersin 2-3 bine sonra satar buyutursun..olmayan paranla bir ay çalışıp eline geçen üç beş kuruşu da götürüp faize Suna buna vermek akıl karı iş değil..ev alırsın ozaman ödersin faizi zaten kira odeyeceksin bari evim olsun dersin ..bu krediyle ev eşyası falan alanları hiç anlamıyorum ..yeni evlenecek arkadaşlara tavsiye bağlamında soyleyeyim dinler dinlemez o ayrı ..yoksa paranız aileden vs destek de yoksa yeni evleniyorsaniz gidin en ucuz ürünleri alın koltuk beyaz eşya...borcu minimize Edip bir hayata başlamak istikbal olsun ,Siemens olsun ,şu olsun bu olsun diyerek bir yığın borçla bogusmaktan iyidir

Enpara kullanıyorum. Bazen kısa vadede nakit lazım olduğunda tek tuşla alabiliyorum. Oraya git, buraya şunu götür, onunla muhattap ol falan yok. Bence son yılların en kaliteli bankacılık hizmetini Finansbank veriyor.
    Elinizde nakit varsa günlük faize koyabilirsiniz. Havadan 15-20 lira geliyor gecede. Enflasyondan biraz olsun koruyor. Döviz hesabı falanda kullanışlı ve ücretsiz. Eft/havale ücreti yok. Daha ne isterim?
    *Konut kredisi alacaksanız tabi ki ziraat bankasını tavsiye ederim. Faizleri daha düşük, masrafı kabul edilebilir düzeyde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)