Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet Sürücüsü ile Otomobil Sürücüsü Tekme Tokat Kavga Etti !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150-100-49cc
    Kırmızılı olanın tekme atarken yere düşmesi :D :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni moda oldu bu motovlogçuların kavga etmeleri dayak yemeleri vs

kamera takan kendini süperman sanıyor bir anda
    Eline bilgisayar, telefon geçirip klavyede tuşlara basan kendini adam sanıyor yorum yapıyor.....
    josepth_o6 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Adamlar tirrek

singlegunman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT07 MOTOCAGE
    Hiç muhattap olmamalıydı.
    Türk milleti oruçluyken çekilmez oluyor.
    nines bunu beğendi.
    Özgürlüğün iki tekerleği vardır ve kapısı OLMAZ.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni moda oldu bu motovlogçuların kavga etmeleri dayak yemeleri vs

kamera takan kendini süperman sanıyor bir anda
    aksiyon kameralarına atar gider yaparak sizler de yeni bir akım başlatmış durumdasınız yani o rahatsız olduğunuz gruptan hiç bir farkınız yok kısaca

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Az önce bu video haberlere de çıktı.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çomarland'te sıradan bir gün.Bunların ağzını burnunu dağıtsan bir de polis sana ceza keser.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arabacinin dovusememesi neysede bir motorcu olarak iki hareketle knock out edememesidir garip olan. Hemde o kadar ekipmana ragmen..
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Ben Muay Thai yapıyorum. Geçtiğimiz yıl ağır siklet Türkiye üçüncüsü oldum. (Yanlış anlamayın kendimi övmeye çalışmıyorum)
    Bu aptalları 10 saniyede bayıltırdım orada. Ama ben olsam gazlar giderdim. Hiç uğraşmazdım. Nihayetinde sokak kavgaları ringdekilere benzemez. Olayın nereye varacağını bilemezsiniz.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Videoyu açar açmaz "aha konya" dedim, ve konya çıktı.

Normal, gayet normal. Tamamen kültür seviyesi ile alakalı. Ben üniversiteyi konyada okudum. İnsanları saygısız, kuralsız, eğitimsiz...

Öte yandan videoyu kayıt eden kişinin pozisyonu daha başka bir sapkınlık. Durup dayak yemenin manası ne? Bas git, ya da ilk tartışmada yavaşla, defolsun gitsin...
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Asıl soru şu '' BİBER GAZI ORUÇ BOZARMI ? '' :D
    fatih.met, nines ve GP500-1st bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    kimseye de bir şey diyemeyiz, gerçekten bazen kavga şart oluyor. konuşmak yerine dövüşmek isteyen ve hiç bir zaman kusurları için özür dilemeyen bir toplumumuz var ve ancak onu ezerek hakkınızı elde ediyorsunuz çünkü laftan anlamıyorlar.

gerçekten piskolojim iyi durumda değil, aylar önce bilerek beni düşüren servis aracı aklıma geliyor deli oluyorum. iki şeritli yolda ben sağda giderken arkadan bir taksinin gelip soldaki araba yerine benden yol istemesi geliyor aklıma ve yine deliriyorum.

ya arkadaşlar say say bitmez ve beni yolda görseniz ben genelde hep yol veririm ve inatçı bir sürücü değilim ama başıma böyle sinir bozucu durumlar geldikçe bende asabileşmeye başlıyorum.

açılır kapanır jopum vardı onu yanımda taşımaya başlayacağım ve şöyle iyi bir biber gazı da alırsam süper olur. verecen biber gazını sonra jopla sitres atıcaksın adam üzerinde.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimseye de bir şey diyemeyiz, gerçekten bazen kavga şart oluyor. konuşmak yerine dövüşmek isteyen ve hiç bir zaman kusurları için özür dilemeyen bir toplumumuz var ve ancak onu ezerek hakkınızı elde ediyorsunuz çünkü laftan anlamıyorlar.

gerçekten piskolojim iyi durumda değil, aylar önce bilerek beni düşüren servis aracı aklıma geliyor deli oluyorum. iki şeritli yolda ben sağda giderken arkadan bir taksinin gelip soldaki araba yerine benden yol istemesi geliyor aklıma ve yine deliriyorum.

ya arkadaşlar say say bitmez ve beni yolda görseniz ben genelde hep yol veririm ve inatçı bir sürücü değilim ama başıma böyle sinir bozucu durumlar geldikçe bende asabileşmeye başlıyorum.

açılır kapanır jopum vardı onu yanımda taşımaya başlayacağım ve şöyle iyi bir biber gazı da alırsam süper olur. verecen biber gazını sonra jopla sitres atıcaksın adam üzerinde.
    Fatih videodaki gibi, bazen biber gazı çözüm olmayabiliyor

Benzer durumlarda ben de bir çok kez kaldım. Çözümü basit; motorun yeterince güçlü ise, gaz açacaksın, yok gaz açarak araya yeterli mesafe koyamıyorsan, yol vereceksin geçecek. Başka türlüsü mantıksız. Herkesi dövemezsin. Bu ve benzer durumlar sadece motosikletlerin başına gelmiyor. Hergün onlarca kavga çıkıyor trafikte, araç sürücüleri birbirine kurşun yağdırıyor, cinayetle biten yol verme kavgaları yaşanıyor sürekli. Ülkemizdeki yasal ve yasa dışı bireysel silahlanma oranını bir araştırmalısın bence. O kadar çok kişi legal ya da illegal şekilde silah taşıyor ki küçük dilini yutarsın...
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Biber gazının markası neydi acaba..
    Normalde adamların kıvranması lazım..

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Bu vloggerları bir guruba toplayalım,

Atarlı & dayak yiyen vloggerlar kulübü olsunlar,

geçen seneden buyana farkındamısınız bilmiyorum ama çıta gitgide yükseliyor, korkarım en sonunda birisi hastanelik olmakla kalmayacak,
    haklı olduğunu zanneden merhum olarak anacağız.

Motosiklet tehlikelidir kamera ile kayıt yapan motosiklet sürücüsü daha tehlikelidir

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Coach_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu vloggerları bir guruba toplayalım,

Atarlı & dayak yiyen vloggerlar kulübü olsunlar,

geçen seneden buyana farkındamısınız bilmiyorum ama çıta gitgide yükseliyor, korkarım en sonunda birisi hastanelik olmakla kalmayacak,
    haklı olduğunu zanneden merhum olarak anacağız.

Motosiklet tehlikelidir kamera ile kayıt yapan motosiklet sürücüsü daha tehlikelidir
    Bu kamera yokmu kamera.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih videodaki gibi, bazen biber gazı çözüm olmayabiliyor

Benzer durumlarda ben de bir çok kez kaldım. Çözümü basit; motorun yeterince güçlü ise, gaz açacaksın, yok gaz açarak araya yeterli mesafe koyamıyorsan, yol vereceksin geçecek. Başka türlüsü mantıksız. Herkesi dövemezsin. Bu ve benzer durumlar sadece motosikletlerin başına gelmiyor. Hergün onlarca kavga çıkıyor trafikte, araç sürücüleri birbirine kurşun yağdırıyor, cinayetle biten yol verme kavgaları yaşanıyor sürekli. Ülkemizdeki yasal ve yasa dışı bireysel silahlanma oranını bir araştırmalısın bence. O kadar çok kişi legal ya da illegal şekilde silah taşıyor ki küçük dilini yutarsın...
    zaten 3 gün önce olan olayda adam bize silah çekicek sandım bir an :D bir anda oldu her şey ve hiç ummadık bir şekilde bağırarak +18 küfür ettim adama ve adamda durdu ve elini kapının yan cebine atar gibi oldu falan sonra silah çıkmayınca rahatladım

90 kilo artçı var arkada ve ben 55 kiloyum, araba bizi ezecekti bir anda üzerimize sürdü. zaten motoru zor dengede tutuyorum birde ezilmemek için cambazlık yapmaya çalıştım motorla ve bir anda çok sinirlendim.

bir anlık sinirdi ve geçti silah çıkartacağını sandığım an sakinledim. ama yinede şöyle düzenli olarak dövüş antrenmanı yapmak gerekir, nerede lazım olacağı belli olmaz.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elemanlarında kavga etmeye niyeti yoktu aslında iyi bakın, baya tahrik edildiler.

aferim agresif motorcu aferim çocuğum, sende motorcusun biber gazı sıkıp dayak yersin seninde hakkın sevmek ve sevilmek...

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Biber gazının son kullanma tarihi geçmiş anlaşılan, o gazı yiyen bırak takip etmeyi doğduğu güne lanet okur... iyi bir marka değil belliki..

ninja.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ninja 250r
    kavgada kımden ne cıkcagı bellı olmaz. arabadan ınenler sılahlı olsaydı yaralasaydı ne olcaktı? hiç girmemek lazım boyle mevzulara canımızdan kıymetli değil

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)