Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet Sürücüsü ile Otomobil Sürücüsü Tekme Tokat Kavga Etti !

Motovento
    REKLAM ALANI
    gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    motorcu %100 haklı, meymenetsiz apaçi, cahil cüheyla memleketinde normal, zararlı ottan fazla bunlardan var, umarım dava falan açmıştır, polis yanında kuzu oluyorlar, karaktersizler ve bisürü küfür ...
    68charger ve Bune bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ryan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izlerken kahkaha atan sadece ben miyim yaaa

Hemen bir tane biber gazi sipariside ben verecegim

Isin sakasi tabi , boyle denyolarla kavga etmemek gerekiyor...Aslinda motorcu ilk basta trafikteyken biraz fazla tepki gostermis ancak kavga icin aranan taraf kesinlikle otomobil surucusu... Bende action cam kullaniyorum ancak trafikte bu tur kavgalara girmiyorum hatta el kol bile yapmiyorum... Sadece "al iste bir denyo daha" diyip kimmis bakisi atip yoluma devam ediyorum...

Ama biber gazi alicam

Valla Bende güldüm . Videoyu ekleyen arkadaş kusura bakmasın

Bu arada merak ettim de biber gazı yiyen adam nasıl ayakta kaldı. Sahtemi acaba markasını ver kardes te yanlışlıkla almayalım

starvays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750x
    Motosiklet sürücüsüne helal olsun. Biber gazıyla savunma yetersiz kalmış olsada doğru olan bu sanırım.
    doghouse bunu beğendi.

4KORSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Yarı profesyonel dövüşçü olarak (muaythai) bunlar bana denk gelse kirilmadik yerlerini birakmazdim 😂😂😂
    Monty ve movibiker bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    oha ne güzel sıkıyor la bayıldım :D

ben kafaya kask takıp kavga arayanları eleştirdim bu forumda defalarca.

bu durumda ise motorcu arkadaş keşke arkadaşların dediği gibi nakavt etseymiş diye içimden geçirdim.

ama biber gazını ne güzel sıkıyor böyle atlayıp havada sinek gibi yavaşlıyorlar
    Bune bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    en son mevzuda kafaya bağlamayı gömmüştüm, biber gazı güzel fikirmiş bir sonraki olay için alacam.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Böyle şeyleri normalde tasvip etmem, yani bas yoluna git aslında. Ama olayın öncesi olduğu belli. Yani arabadakiler çok barzo, önceden çocuğa mutlaka bir hareket yaptılar da dellendirdiler diye geldi içimden. Kavganın başlama sebebi olarak eşit suç var diyelim. Ama kavga çıktıktan sonra motorcunun yaptığı hareketler 10 numara. Biber gazını sıkıyor, ama üstüne gidip ağzını kırmıyor, hukuki olarak da en sağlam savunma şekli. Bir de barzoların sinek gibi kıvranmalarına bayıldım Neticede kardeşimiz 2 dangalağı tek başına def etmiş

Ya böyle kavgaları aramamak lazım, kimden ne çıkacağı belli olmaz. Arabadan silah da çıkabilir vs vs. Hepimiz gün içinde bir çok şeye stres oluyoruz, hayat gailesi, işler düzgün gitmeyebiliyor. Bunun sonucu trafikte hiç tanımadığın adama aşırı tepki vermek, ardından da kavga olabiliyor. Ama buna dikkat etmek lazım. Yaşın gençliği de var tabi. Bundan 10 sene sonra motorcu da bu şekilde kavgayı aramayacaktır.

motorcu korna çalıp uzatmadan hemen uzaklaşmalıydı, küfür hareket sonu böyle olur, sakin olmak şart...

neyse hadi geldiler diyelim, sprey çok iyi olmuş, kafayıda at yere yapışsın apaçiler, korumalı eldivenle çak iki tane burun yer değiştirsin, ama dedikleri gibi, salak çok memlekette, çeker vururlar...

temel kural, sakin olacaksınız, sinirlenmeyeceksiniz, hoşgörülü olup uzaklaşacaksınız, kendinizi sakin tutacaksınız yani...

şimdi kamera kaydı var, bu 2 akılsızı bulup polis önce kuralları bir hatırlatmalı, motorun arabayla aynı hakka sahip olduğunu, ondan sonra apaçiliğin cezasını vermeli, 2 apaçi egzostu abartı sesli araçla basıyorlar, kural tanımıyorlar ve motorcuya saldırıyorlar, ağır para cezası (arabalarının değeri kadar) ehliyet sonsuza dek iptal itiraz yolu kapalı, polise direndikleri anda 2 katı ceza artı tecilsiz afsız 1 ay hapis, bu apaçi sürüsünden ancak böyle kurtuluruz, korkacaklar, yapmayacaklar, sonuçta hayattan bezecek hale geleceklerini bilecek bu tiplerki adam gibi durmaya çalışsınlar, adam olmazlarda zorla duracaklar...

Not: yalnız sprey olayına bittim, harbi iyi fikir ve anında çekip hedefe isabette güzel olmuş, tasvip etmedim bu duruma düşmesini ama düşersende hazırlıklı olmak şart... kick box falanda öğrenmek lazım, bazen gerekiyor...

sedat karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    askerde atış birincisimiydin be gardaş , o nasıl nişan almak tam göz bebeğine ) silkeledin valla 2 sinide bravo sahshahsa.
    Monty ve Bune bunu beğendiler.

Hocam counter strike derecen nedir? :D:D

Hayır apaçi oldukları da belli arabadan, kavga da edemiyorlar. Klasik koşup koşup ne bok yiyeceğini bilemediği için tekmeyi 50cm havaya kaldırarak karşıdakine zarar verebileceğini düşünen tipler. Çok fena güldüm :D İnşşallah mahekemeye verip zararını karşılatırsın.
    Fuatt39 bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    biber gazı icat oldu magandalık bozuldu.

Wolverine, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    Biber gazını sıktıktan sonra adamlar sersemlemişken bi iki tane sağlam vursaydın ya niye acıyorsun?
    Onlar sana acıdımı?
    Kavga karşıtı bi insanım ancak size fiziksel müdehale ederlerse çekinmeyin dinimizde bunu emrediyor.
    Kendini ezdirme diyor.
    Bune bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Wolverine, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biber gazını sıktıktan sonra adamlar sersemlemişken bi iki tane sağlam vursaydın ya niye acıyorsun?
    Onlar sana acıdımı?
    Kavga karşıtı bi insanım ancak size fiziksel müdehale ederlerse çekinmeyin dinimizde bunu emrediyor.
    Kendini ezdirme diyor.
    İşin hukuki boyutunu düşündüyse arkadaş kendini geri çekmiş olabilir.Bunda utanıp sıkılacak birşey yok.Hatta vurduğu için haksız çıksa daha çok zoruna gider.

adamlara sineğe sıkar gibi sprey sıkması kopardı beni fakat biber gazı hiç etki yapmıyor gibi,polisin sıktığına hiç benzemiyor.
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    çılgın motorcu biber gazıyla çomarları coşturuyor

lan ne güldüm kırmızılı çomara

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Adamlardan epey darbe yedi. Sonrada "nooldu, nooldu?" diyo.
    Aynı böyle

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    araba sinyal vermeden motosikletin yolunu kesiyor, motosikletin önüne geçerek bir anda onu sağ tarafa gitmeye zorluyor ve sağda sıkışık durmak zorunda kalabilir yanda park eden araçlar yüzünden.

araba kullananlar ne hayallerle indiler arabadan ama bir halt yiyemeden basıp gitti şerefsiz namuzsuzlar. ne yani gücüm yetiyor diye bende her hata yapanı döveyim o zaman. şimdi biz kafamıza göre istediğimizi mi yapacağız trafikte?

kaskın takılı olması dövüşmeyi engeller hem, kavga edecek kişinin onu çıkarması lazım.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Bu videoda kesinlikle motorcuya hak veririm ciddi anlamda kavgayı başlatan arabadakiler.Motorcu abinin 2 hatası var bana göre
    1.Biber gazı kalitesiz muhtamelen ucuzundan almış.
    2.Gaz yerine bu tarz bir jop dağa etkili olurmuş zaten adamı izlerseniz anlarsıniz son derece kavgadan uzak durmaya çalışan bir insan.
    http://kisiselguvenlikmalzemeleri.co...i-2490-tl.html

Motosikleti
    xj6 diversion f
    Valla gazı dayadıktan sonra, hazır sersemletmişken sağlı sollu başlayıp ikisini de iki seksen uzatsa hepimiz rahatlardık ama beladan uzak durmak daha iyi tabi

Wolverine, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba sinyal vermeden motosikletin yolunu kesiyor, motosikletin önüne geçerek bir anda onu sağ tarafa gitmeye zorluyor ve sağda sıkışık durmak zorunda kalabilir yanda park eden araçlar yüzünden.

araba kullananlar ne hayallerle indiler arabadan ama bir halt yiyemeden basıp gitti şerefsiz namuzsuzlar. ne yani gücüm yetiyor diye bende her hata yapanı döveyim o zaman. şimdi biz kafamıza göre istediğimizi mi yapacağız trafikte?

kaskın takılı olması dövüşmeyi engeller hem, kavga edecek kişinin onu çıkarması lazım.
    Hocam her dediğine katıldım ama kask motorcunun kavgadada dostudur bence.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)