Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Unutulmaz Motosiklet.Net Anılarınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

forum bana ilk yıllardaki gibi heyecan veriyor desem inanın..ilginç bir duygu..bu konuyu açma nedenim motosiklet netle alakalı hayatın içinde varsa bir hikayeniz..gezi anınız vs bunu paylaşmanız..benim çok var...

mesela 2005 yılında üye olmuşum ..ilk konum çin malı motorlardan uzak durun gibi bişey o zaman mondıal zat 150 lerde kronik sorunlar vardı ve ben bunları gördükce milleti uyandırmak istiyordum..kendimce tabi..o zamanlar motorum ybr 125 ti..ybrler iyi diğer tüm motorlar tukaka derdim.. millet hurrraaa bana yüklenirdi..Allah belanı versin..kovun şunu..atın siteden falan..gelen giden tokatlıyodu..

sonraki konum ise cbr 125 bisiklet başlıklı (buna benzer) diye bir konu...hurrraaaa millet bana saldırdı anında vay sen nasıl cbr 125 e bisiklet dersin..milleti gazlamam ve polemik geçmişim ilk konuda başladı... ya inanın yaklaşık 400 cevap gelmişti o konuya..ama o zaman cbr 125 ilk kasalar var..gerçekten bisiklet...

neyse ben adminin işyerine gittim bildiğiniz şu an motovloggerlerin kafası prodüksiyonları var kafamda..aksiyon peşindeyim..şu anda yutubdaki kameralı argadaşın kafası o an bende var...Skullhunter ve 2.Admin komtan nikli Gürkanın işyerinde otoruyoruz..Erhana dedim kiaga aklımd bir fikir var..evimdeki 1150 gs maket motorumu yanlarına götürdüm güzel bir kadrajla foto çektik Kışlaönünde işyeri önünde..bende yeni motorum 1150 gs diye konu açıyorum..türlü türlü fırlamalıklar zıpırlıklar..o zamanlar yutuba başlasam şimdiye kaç abonem olurdu Allah bilir..

neyse son ve en komik hikayelerden biride...

yıl 2012 bir mt net yeleği yaptırılacak Sinbo sponsor oldu isimlik için ekstra para verilmesi lazım ama.. Sinbonun sahibide MT üyesidir ..eskidne çok aktifdi..şimdi buralara bakarmı bilinmez..ama sağ ve yaşıyor herşeye rağmen..

bu yelekler dağıtılıyor..tabi SINBO markası arkada reklam olarak yazıyor..sadece isimlik isteyenler ekstra 10 lira veriyordu galiba..yani öyle bişey..ama 1.kalite bir yelek olacak Halis Abi tüm maliyeti üstlenmiş tek isteği markasının arkada olması..haklı olarak..

neyse büyük bir gezide Ahmet N nikli İzmitli arkadaşımız bu SINBO yazısını kapatıyor..kişisel hareketidir tabi kendisi bilir..

Sinbonun sahibi Halis Demir Abi de aynı gezide iyimi...

neyse bir mola oluyor Halis Abi bu durumu bir görüyor..ve çıldırıyor..o hışımla bizim Ahmetin üzerindeki yeleği çıkart şunu madem reklamı kapadın diyor...

bizim Ahmet de tabi beyin mancıklaması yaşıyor bir an..

adamın biri gelip yeleğini üzerinden almaya çalışıyor ilk anda anlayamıyor nolduğunu...

biz çok gülmüştük..kulakları çınlaısn ikisininde..Halis Abinin bende emeği vardır hakkı geçmiştir..selam olsun kendisine...

Ahmet de kendi halinde efendi bir argadaştır..

burada maksat 5 yıl sonra bile olayın hatırlanabilmesi...

hatta bu mevzunun birde videosu var..Adminimiz sildi belki onu ama ah bir bulunsa ne makara olur burada...

evet dostlar olumlu olumsuz paylaşmak istediğiniz bir anı hatıra varsa buyrun yazın...

aklıma gelen son hatıra ise moderatör BBRR Barış Abinin vefatı olmuştu..şimdi aklıma geldi..Aksaraydan Azerbaycana uğurladım ertesi sene vefat haberi geldi Marmarise ziyaretne asla gidemedim..içimde bir ukdedir bu...
    Eski_kasa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Unutulmaz Motosiklet.Net Anılarınız ?

Mustaphalanx, mete_han, zaferce ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ilk terörü lanet sürüşü..29 ekim 2007 yada 2008 senesi...hayatımda bu kadar ıslanıpta keyif aldığım başka bir durum olmamıştır.

mete yelek konusunda halis abi haklıydı ama yaptığı hareket biraz ağır oldu..bunu kamera önünde değilde bir kenara çekip konuşarak halletseydi daha iyi olacaktı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

2007 yılı yaklaşık bir senedir yazıp çiziyorum forumda...hiç buluşma falan yok daha kimseyi canlı kanlı görmemişim.

ağva tarafına bir gezi düzenlenmiş dedim bi gideyim..altımda as 125 t çinlinin en kralı hiç uzun yol yapmamışım..

hanım yollamamakta ısrarcı,tanımıyon etmiyon kimbilir nedir necidirler falan beynimi yıkıyor..dedim uzaktan bi bakıyım sarmazsa döner gelirim..

ikeanın otoparkında buluşulacak,uzaktan şöyle bi baktım 25-30 motor hepsi kallavi tek çinli benim motor..ben hemen u dönüşü yapar iken skullhunter seslendi gel gel diye...

inanın o gün o 250cc 500cc olan arkadaşlar beni hiç yalnız bırakmayıp bana ayak uydurdular hele ki TANIMSIZ nickli özkan altında 500 lük nexus ile peşimden ayrılmamıştı..
    KawaZ300, mete_han ve LiseliMotorc bunu beğendiler.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Mt ye ilk üye olduğum zamanlar bilenler bilir yaklaşık 7 ay sonra motor alabildim

Mecidiyeköy profilo avm de buluşma var bowling felan
    neyse dediler hadi dolmabahçeye çay içmeye

Bende motor yok kask var kim alacak beni felan derken
    ilk defa artçı olacam kader diye bi kız ben seni alırım dedi
    ve cbr 125 i ile
    bir bayanın arkasında ilk artçılık deneyimini o akşam yaşadım
    doghouse, AbiR1MiO, mete_han ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Hayatimda bisiklete en son 8 yasimda binmistim ve 20yasimdaydim. Patron bir gun dedi ki seni bizim x subesine yolluyorum yonetim sende sana bir de arac tahsis ediyoruz. Sevindim tabi ertesi gun bi gittim bana bir motosiklet verdiler ben onlara onlar bana bakiyorlar. Eee dediler hadi gitsene motosikelti mi begenmedin kesmedi galiba seni dediler bilmiyorlar ki en son iki tekere 8 yasimda binmisim. Hadi dedim bismillah, pir pir cuf cuf sag salim gittim. Dedim ki hersey kafada bitiyormus demek ki( yada patron korkusu ) o gun bugundur 4 tekerden nefret ettim iki teker candir artik benim icin.

Motosiklet.net animiz daha olmadi napalim basimiz kel mi bende bunu yazayim bari
    mete_han bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    2009du sanırım ilk üyeliğim. Hiç unutmam "güneş doğudan doğar" adlı bi başlık vardı. Gezi konusu. Üyelik adını hatırlamadığım üç kişi mükemmel bi gezi yapmıştı. Bir gün bende böyle uzun gezeceğim dedim. Yıllar geçti. Motor yapıyorum bitince daha uzun soluklu geziler yapacağım inşallah
    mete_han bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt ye ilk üye olduğum zamanlar bilenler bilir yaklaşık 7 ay sonra motor alabildim

Mecidiyeköy profilo avm de buluşma var bowling felan
    neyse dediler hadi dolmabahçeye çay içmeye

Bende motor yok kask var kim alacak beni felan derken
    ilk defa artçı olacam kader diye bi kız ben seni alırım dedi
    ve cbr 125 i ile
    bir bayanın arkasında ilk artçılık deneyimini o akşam yaşadım
    seninki yine iyiymiş. ben üye olduktan 7 yıl sonra aldım.
    Alper_tim, Fuatt39, Kübra006 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

4 yıllık üyeliğim adı lazım değil o zamanlar çiçeği burnunda egodatör malum şahıs tarafından hiç sebepsiz yere banlanmıştı. Adminlere mail falan attık fakat karşımızda muhattap dahi bulamadık.

Buda böyle bir anımdır.
    mete_han bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Enduro nedir konusu açtım, alıntılarla ıvır zıvır, kendimce gule oynaya yazdım.
    Sağolsun herkes beğendi bende mutlu oldum tabi, herkeste bi Enduro merakı oluştu bir sürü özel mesaj atan oldu nerden başlamak lazım felan diye.
    Tarzı değiştirip Enduro geçenler oldu.
    Sonra bir mesaj geldi genç bir kardeşimizden, yeni üyelik alıp mesaj atmış açtığı konu yok, hiç mesajı yok mesaj atmak için hesap almış belli ki.

Uzuuun uzun yazmış Abi merhaba bana cevap vermeyeceksin, belki mesajımı okumadan geçeceksin ama yinede yazıyorum felan demiş.
    Ben senin hayranınım şöyleyim böyleyim daha neler neler.

Mesajı okudum dedim bu kesin bizim hipnelerden birisi beni trolleyecek, ciddiye almadım
    Geri mesaj attım dedim oğlum kim olduğunu söyle beni uğraştırma
    Hop saniyesinde geri cevap gecenin köründe "Allahım cevap yazacağın aklıma gelmezdi, mutluluktan ağlıcam" felan
    Bu sefer dedim ya bu kesin troll
    Ama bi yandan dedim belki yaşı ufak bir arkadaştır küfür de edemiyorum

Baya konuştum ettim birşey çaktırmadım, dedim kardeşim niye cevap vermeyeyim manyakmisin ?

Baya havadan sudan konuştuk beni bana övüyor sürekli, bende gerildikçe gerildim.
    Baktım olmayacak dedim kardeşim çok zor değil yani dedim niye gizleneyim adresim bu çalıştığım yer bu gel su saatte öğle yemeği arasında bir çayımı iç dedim, sevinçten kafayı yedi.
    Telefonu kenara bıraktım ama o an aklıma geldi.
    Adını bile sormadım, kaç yaşında sormadım.
    İtin ugursuzun tekidir felan diye düşünmedim konuşma şekli yaşı ufak diye tahmin etmeme sebep oldu abi dediği içinde kardesim diye hitap ettim.
    İş yerim zaten doğduğum büyüdüğüm mahalle, hani sıkıntılı biri gelse bile bana degi l ona sıkıntı olur eminim.

Neyse ertesi gün yemeğe çıkmama saatler var abi ben geldim çoktan ama benim için acele etme ben beklerim felan dedi.
    Olmaz oyle dedim erken çıktım yemeğe.
    Girdim her zamanki cafeye etrafa bakınıyorum beni görsün diye ben seni tanırım abi felan demişti.

Hop derken yanıma 13-14 yaşlarda bi kız kardeş yaklaştı abi meraba felan surat kıpkırmızı, benim jeton paraşütlü hala uyanamadım durumu dedim buyurun ?
    İstemsizce kafada canlanan erkek çocuk durumunu düşünmemiştim.

Neyse bi yandan durumu çaktırmamak için normal davranıyorum yedik içtik, motosiklet tutkusundan ölüyor bizim çitlembik, özellikle uçup kaçan motocross'cu pilotlara tutulmuş.

Tabi dahaca reşit yaşta bile olmayan, yüreğinde zerre kötülük bulunmayan, hatta dünyadaki diğer kötülükleri bile hesaba katamayacak kadar iyi niyetli olan bir çitlembik
    Öğrendim benden de yaşca büyük ablası varmış aradım sakince durumu izah ettim, korkudan kafayı yiyordu kadıncağız, uzunca sohbet ettik, daha sonra davete icabet ettim, istediği zaman ailesinin izni ve bilgisi dahilinde istediği yere ayağımla gideceğimi söyledim

Allah insanları, iyi insanlarla karşılaştırsın.
    Çok şükür elimizden geldiğince insan kalmaya çalışıyoruz.Ama bu durum, akıllara zarar bir hal alabilirdi.

Sadece motosiklet.net içinde değil hayatım boyunca yaşadığım en Trajikomik, enteresan, ilginç olaydır.
    Alzheimer olsam unutmam mümkün değil.

En enteresanı, sosyal medya ile aram soğuktur, sırf gündemi takip etmek amacıyla kullanırım oda belli başlı olanları.
    Youtube kanalım felan yok, fotoğraf çektirmeyi dahi sevmem.

Bir fanım varmış, onuda öğrenince fan olarak kaybettik, kardeşe dönüştü
    Bu şekilde tanıştığımız aramızda sır kalacaktı normalde, nerden tanıdığımı sorarlarsa başka birşey uyduracaktık ama ne uyduracagimizi unuttum onun için anlattım
    Ehliyet alacak yaşa gelince ailesi musade ettiği sürece motosiklet sürmeyi öğretme sözü borçlandık birde.
    Enduro'cu olacak başka şansı yok

Bu da böyle bir guzelliktir

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Vay vay MrMud a bakın o sert endurocu kalıbın altında yufka yürekli bi motorcu varmış helal olsun Ama o kardeşimiz SüperSport kullanınca endurodan vazgeçecek haberin olsun ;)
    zekeriyaimam, MrMud, mete_han ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    2012 yilinda uye oldum o ilk motor isteme heyecani sabah aksam burda durmalar ne alsam nasil yapsamlar yas 17 tabi o heyecana geri donmek isterim,yas gectikte hayattan tad alamiyorum mt hala benim icin anilari olan bi site o zaman sayfalarca motor yorumlarini okurdum ama en sonunda aldim hayalimi gerceklestirdim
    mete_han bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yakın zamandaki unutamadığım mt anım kararsız'dır.Adam silindi hafızama çıkmıyor.Beynim yandı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Birde şu var

Alıntı takintili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, 6 ay önce ilk defa bir motosiklete bindim. Üstelik pulsar ns 200. Vites nasıl atılır, debriyaj sistemi nasıldır hiç bilmiyordum. Övünmek gibi olmasın ama zaten kendimi övmeyi seven biride değilim, 1 gün içinde öğrendim, 2. gün hız denemesi yapmaya başladım. Şuan 6. aydayım motosiklet ile, bir defa bile düşmedim hatta motoru bile devirmedim. Kaza geliyorum demez, yarın ne olacağı belli olmaz ama yinede sürüş acemiliğini attığımı düşünüyorum. Çünkü bir defa 150 km hızla giderken önüme araç çıktı, soğukkanlı bir şekilde motor freni + arka fren + ön fren kombinasyonu ile son anda durabildim. Şuan benim yerimde aranızdan birisi olsa muhtemelen ön frene basıp takla açmıştı. Çünkü benim gibi iyi fren kullanan birini görmedim daha. 10 sene motosiklet kullanan arkadaşım bile benden daha acemi basıyor frenlere. Allah yetenek vermiş sanırım bana. Neyse arkadaşlar soruma geleyim:

1- Devir kesicinin zararları nelerdir? Sürekli devir kesicide kullanıyorum motosikleti, sesi hoşuma gidiyor.
    2- Motor freninin zararı var mıdır?
    3- Motosiklet ısınmadan (sıvı soğutmalı) gaza basıp gitmek motora zarar verir mi?
    4- Gaz açıkken debriyaja basıp (o sırada motor bağırıyor) vites değiştirmenin sakıncası var mı? Normali gaz kolundan elini çekip debriyaja basıp vites değiştirmek.
    mete_han, cenkyenmez, MrMud ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Metehan abi beni sev ben senin hayranınım 😂
    Şaka falan ama uzun süredir de buralarda okuyoruz yazıyoruz.
    Mesela Zaferce Bey gayet bilgilendiren yazılar yazıyor. Gezi yazıları şahane evde yatarken gezmiş oluyoruz. Birlik var beraberlik var istisnalar hariç. Devamını dilerim ne diyeyim (ayrıca Antalya ekibi bi gezide düzenleyebilir iyi olur yani)
    mete_han bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Takıntılı ve fatih.met bence
    MrMud ve mete_han bunu beğendiler.

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Sabah 7'de kalkıp işe giden ve gece uyumayı pek beceremeyen biri olarak iş ev arası motorumla gidip geliyorum. İstanbul Mecidiyeköy'de Ortaklar olarak bilinen yerde kırmızı ışıklara yakalandım. Bahsettiğim yerde yeşil yanması için 90 saniye beklemek zorunda kalıyorsun. Yine sabah işe gitmek üzere yola çıktım ve ışıklara yakalandım. Güneş tepeden vuruyor bari biraz yüzümü koruyayım derken ışıklarda uyuyakalmışım. Bi 15-20 dakikalık dinlenme periyodundan sonra yoluma devam ettim. Çok şükür kazasız belasız bir anı olarak kayıtlara geçti. Motosiklet.net'e yeni üye olduğum için şuanlık pek bir anım bulunmamakta
    mete_han ve LiseliMotorc bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    anılarınızı valla keyifle okudum bugün işyerinde...

Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi beni sev ben senin hayranınım ��
    Şaka falan ama uzun süredir de buralarda okuyoruz yazıyoruz.
    Mesela Zaferce Bey gayet bilgilendiren yazılar yazıyor. Gezi yazıları şahane evde yatarken gezmiş oluyoruz. Birlik var beraberlik var istisnalar hariç. Devamını dilerim ne diyeyim (ayrıca Antalya ekibi bi gezide düzenleyebilir iyi olur yani)
    eyvallah dostum..zamanında makaranın dibine vuruyorduk..artık yılsızı sönmüş bir yıldız gibiyim..he biliniriz tanınırız ama sevilirmiyiz orası meçhul insanlar beni neden sevdiklerini hep kendilerine sormuşlardır..ula biz bu adamı niye sevdik diye... ajdar gibiydim zamanında..popüler ama geyikte popüler

inan benim için sen çok şanslısın..çünü Antalyadasın..deniz kenarındasın..oranın iklimi bile sizi hayata sıkı sıkı bağlar..valla keşke bende oralarda yaşasam..orada doğsaydım...motosiklet merkezli güzel dostluklar kurmak için geç değil..mt antalya il grubunu hareketlendirebilirsin mesela...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro nedir konusu açtım, alıntılarla ıvır zıvır, kendimce gule oynaya yazdım.
    Sağolsun herkes beğendi bende mutlu oldum tabi, herkeste bi Enduro merakı oluştu bir sürü özel mesaj atan oldu nerden başlamak lazım felan diye.
    Tarzı değiştirip Enduro geçenler oldu.
    Sonra bir mesaj geldi genç bir kardeşimizden, yeni üyelik alıp mesaj atmış açtığı konu yok, hiç mesajı yok mesaj atmak için hesap almış belli ki.

Uzuuun uzun yazmış Abi merhaba bana cevap vermeyeceksin, belki mesajımı okumadan geçeceksin ama yinede yazıyorum felan demiş.
    Ben senin hayranınım şöyleyim böyleyim daha neler neler.

Mesajı okudum dedim bu kesin bizim hipnelerden birisi beni trolleyecek, ciddiye almadım
    Geri mesaj attım dedim oğlum kim olduğunu söyle beni uğraştırma
    Hop saniyesinde geri cevap gecenin köründe "Allahım cevap yazacağın aklıma gelmezdi, mutluluktan ağlıcam" felan
    Bu sefer dedim ya bu kesin troll
    Ama bi yandan dedim belki yaşı ufak bir arkadaştır küfür de edemiyorum

Baya konuştum ettim birşey çaktırmadım, dedim kardeşim niye cevap vermeyeyim manyakmisin ?

Baya havadan sudan konuştuk beni bana övüyor sürekli, bende gerildikçe gerildim.
    Baktım olmayacak dedim kardeşim çok zor değil yani dedim niye gizleneyim adresim bu çalıştığım yer bu gel su saatte öğle yemeği arasında bir çayımı iç dedim, sevinçten kafayı yedi.
    Telefonu kenara bıraktım ama o an aklıma geldi.
    Adını bile sormadım, kaç yaşında sormadım.
    İtin ugursuzun tekidir felan diye düşünmedim konuşma şekli yaşı ufak diye tahmin etmeme sebep oldu abi dediği içinde kardesim diye hitap ettim.
    İş yerim zaten doğduğum büyüdüğüm mahalle, hani sıkıntılı biri gelse bile bana degi l ona sıkıntı olur eminim.

Neyse ertesi gün yemeğe çıkmama saatler var abi ben geldim çoktan ama benim için acele etme ben beklerim felan dedi.
    Olmaz oyle dedim erken çıktım yemeğe.
    Girdim her zamanki cafeye etrafa bakınıyorum beni görsün diye ben seni tanırım abi felan demişti.

Hop derken yanıma 13-14 yaşlarda bi kız kardeş yaklaştı abi meraba felan surat kıpkırmızı, benim jeton paraşütlü hala uyanamadım durumu dedim buyurun ?
    İstemsizce kafada canlanan erkek çocuk durumunu düşünmemiştim.

Neyse bi yandan durumu çaktırmamak için normal davranıyorum yedik içtik, motosiklet tutkusundan ölüyor bizim çitlembik, özellikle uçup kaçan motocross'cu pilotlara tutulmuş.

Tabi dahaca reşit yaşta bile olmayan, yüreğinde zerre kötülük bulunmayan, hatta dünyadaki diğer kötülükleri bile hesaba katamayacak kadar iyi niyetli olan bir çitlembik
    Öğrendim benden de yaşca büyük ablası varmış aradım sakince durumu izah ettim, korkudan kafayı yiyordu kadıncağız, uzunca sohbet ettik, daha sonra davete icabet ettim, istediği zaman ailesinin izni ve bilgisi dahilinde istediği yere ayağımla gideceğimi söyledim

Allah insanları, iyi insanlarla karşılaştırsın.
    Çok şükür elimizden geldiğince insan kalmaya çalışıyoruz.Ama bu durum, akıllara zarar bir hal alabilirdi.

Sadece motosiklet.net içinde değil hayatım boyunca yaşadığım en Trajikomik, enteresan, ilginç olaydır.
    Alzheimer olsam unutmam mümkün değil.

En enteresanı, sosyal medya ile aram soğuktur, sırf gündemi takip etmek amacıyla kullanırım oda belli başlı olanları.
    Youtube kanalım felan yok, fotoğraf çektirmeyi dahi sevmem.

Bir fanım varmış, onuda öğrenince fan olarak kaybettik, kardeşe dönüştü
    Bu şekilde tanıştığımız aramızda sır kalacaktı normalde, nerden tanıdığımı sorarlarsa başka birşey uyduracaktık ama ne uyduracagimizi unuttum onun için anlattım
    Ehliyet alacak yaşa gelince ailesi musade ettiği sürece motosiklet sürmeyi öğretme sözü borçlandık birde.
    Enduro'cu olacak başka şansı yok

Bu da böyle bir guzelliktir
    troll değilmiymiş la o ? vay be
    mete_han bunu beğendi.
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Bunu unutursam ayıp olur...
    mete_han ve GT250rAlanya bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu unutursam ayıp olur...
    https://i.hizliresim.com/mkro24.png

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı ByYlmzZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    troll değilmiymiş la o ? vay be
    Yok kanka o bahsettiğim olay işte
    mete_han ve ByYlmzZz bunu beğendiler.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)