Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sağlığınızın kıymetini bilin Hoşcakalın

Motovento
    REKLAM ALANI
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanalından anladığım kadarıyla pnomotoraks yani akciğer sönmesi hastalığından müzdaripsiniz. Bu hastalığın öldürdüğünü bilmiyordum. 1 tane kabin memuru arkadaşım ( hostes ) aynı hastalıktan müzdarip ameliyat oldu normal hayatına devam ediyor.

Futbol hakemi cüneyt çakır'da bu hastalıktan müzdarip hala sahalarda koşturuyor.

Sizinkinin ölümcül olması üzücüymüş. Allah acil şifalar versin.
    PNÖMOTORAKS nedeni ile ameliyat olmuş.
    Başka bir tanı daha konulmuş. Arkadaş ismini söylememiş
    Allah şifa versin arkadaşa
    Sanırım sarkoidoz tanısı konulmuş :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hepimiz paramız olmadığından, istediğimiz motora sahip olamadığımızdan yakınıyoruz ama unuttuğumuz birşey var oda sağlığımızın yerli yerinde olması. Sağlık olmadıktan sonra param olsa ne yazar. Çok geçmiş olsun umudunuzu kaybetmeyin. İnsan bu tur hastalık durumlarinsa pes edip kabullendiğinde ölür sonuna kadar mücadele verin.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Rabbim Eş-Şafi ismi şerifi ile Acil şifalar versin İnşaAllah dualarımızı red olunmayan dualar zümresine dahil eder şu mübarek günlerin, şu mübarek günlerde yapılan hayırların, hasenatların, ibadetlerin, tahiyatların, hatimlerin,salavatların, aşr-ı şeriflerin,hatme-i haceganların,zikrlerin hatırına nerede ne kadar hasta var ise cümlesine şifalar verir inşaAllah. Bize düşen umudumuzu yitirmememizdir

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Allah şifa versin.Doğru demişsiniz insan sağlığının kıymetini bilmiyor.Sağlıklıyken istediklerini yapmak gerek.

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Allah gençliğine bağışlasın kardeşim seni. Bu gibi durumlarda moral motivasyon çok önemlidir mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalış. Zor bir süreç ellbette senin ve ailen için ama umudunu kaybetme...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Allah kolaylık versin
    inşAllah iyileşirsin

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Allah acil şifalar versin.

Ne yazık ki şifa dilemekten başka elden bir şey gelmiyor @superboycu arkadaşım :( Moralini yüksek tutmaya ve mesajında bizlere verdiğin tavsiyeye kendin de uyarak, hastalığınla birlikte hayatı elinden gelen en iyi şekilde yaşamaya çalış. Bu sadece gönülden gelen bir dilek tabii ki, yaşadığın zorlukları bizim bilmemize imkan yok, belki aynı hastalık benim başıma gelse bu tavsiyeyi verene kızacağım; ama "İyileştim ve sahalara döndüm" başlıklı paylaşımını umutla bekleyeceğim. Allah yardımcın olsun.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Geçmiş olsun İNŞALLAH iyleşir hayatına en güzel şekilde devam edersin umudu olmayanın hayaleri yarınları olmaz vazgeçme ve direncini kaybetme nasipse seninle mucadele eden iyi bir doktor bulursun sağlığına kavuşursun
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    .
    Sağlık probleminizi sormuştum ama söylemediniz?Belki tavsiyemiz olurdu.Özeldende paylaşabilirsiniz.

canberkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buraya yazinca ben kaza sonrasi kunt travma sebebiyle oldu zannetmistim. Ama pnomotoraks herkesin basina gelebilicek bir durum. Ozellikle uzun boylu, zayif ve sigara kullanan kisiler risk grubuna giriyor. Bu kardesimiz de Pnomotoraks olmus. Seconder bi sebepten dolayi tekrarladi zannediyorum. Tup torakostomisi yapilmis paylastigi videoda. Hasta icin zorlu bir surec Allah yardimcisi olsun. Seconder gelisen durumlarda video yardimli toraks cerrahisi onerilir cogu kez. Postop bakiminda da surec agrili ilerler.

Motosikleti
    .
    Kanser değilim ama akciğer dışında başka bir hastalığımda var, 2 senem kaldı demiş.Pnomotoraksın ileri seviyesinden farklı, başka bir durumda mevcut sanırım.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıl deyince tüylerim diken diken oldu. Bir iki ay önce benim de abim ölümden döndü. Şu anki duygunu az çok tahmin edebiliyorum.

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler yorumlarınız için , güçlü bi karaktere sahip değilim duygusal olarak yıkılmış durumdayım , yurt dışında farklı bi doktordayım , nörolojiye sevk edildim bugün birçok test yaptılar birşey demediler 1 hafta sonra tekrar test yapacaklar rahatsızlığım kaslarımla ilgili eminin kübra arkadaşımız rahatsızlığı tahmin etmiştir.
    Hepinize çok teşekkür ederim

pasha1988 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    SAÇMALAMA BAŞKAN. ÖMRÜ VEREN ALLAH UMUT KESMEYECEKSİN DUA EDECEKSİN BU PSİKOLOJİ İLE DOKTOR DA FAYDA ETMEZ . İNŞAALLAH SENİN ALDIĞIN MOTORLARIN DA YAPTIĞIN GEZİLERİNDE VİDEOLARINI İZLEYİP FORUMLARINI OKUYACAZ RABBİM MÜBAREK GÜNDE ŞİFA VERSİN İNŞAALLAH

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Allah acil şifalar versin.

Mevla'dan ümit kesilmez,nice olmazlar O "ol" deyince olur.

İmtihandasın,inşallah sabrederek mükafatını alacaksın.

Biz sebeplere sarılmakla,tedavi yollarını araştırmakla sorumluyuz. Gerisi takdiri ilahi.

İnşallah,güzel haberlerini alırız...
    mesmeyut bunu beğendi.

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Allah acil şifalar versin kardeşim. Çıkmadık candan umut kesilmez. Çok zor anlıyorum ama kavgayı bırakma mutlu olduğun şeyleri yapmaya devam et. İnşallah iyileştim artık dediğini de duyarız.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    allah şifa versin..

Motosikleti
    .
    Hastalığınız genetik faktörlü sanırım.
    Tarifinizden musculer distrofi gibi duruyor ama prognozu kötü gidebilen bunun gibi birçok kas hastalığı var.Ya da s.palsi veya ms mi acaba diye düşünmedim değil.Onlarda kas iskelet sistemini etkiliyor.
    Branş hekimleri hangi tanıyı verdi hastalığınıza yada henüz tanı konulmadı mı?

Ben bebek-çocuk hemşiresiyim.Açıkcası net bilgim yok direk tahmin edemem siz özelden bana yazarsanız ben size araştırıvericem.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alla alla çok gecmiş olsun,
    Yapabilecegimiz bir sey var ise lütfen yaz ve paylaş,

Allah yardımcınız olsun,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)