Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sağlığınızın kıymetini bilin Hoşcakalın

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar 3 yıllık üyeliğim ve 4 yıllık motosiklet sürdüğüm süre boyunca gerek iyi günlerimiz gerek kötü günlerimiz oldu.

Yazım uzun olacak ama okursanız belki benim yapamadıklarımı yapabilirsiniz.

Motovlog çekiyorum 2 yıl oldu sanırım , beni tanıyanlar bilir bundan 1 sene önce akciğerim patladı ölümden döndüm ameliyatımı filan kanalımda paylaşmıştım , herkez bana hastalık yüzünden güzel hayat süremiyorsun diyorlardı , doğru dediler tam iyi oldum derken tedavisi çok zor olan bi hastalık çıktı , beni takip edenler eminim yok artık diyecek çünki videolarında olsun çoğu kez farklı farklı hastalıklarımıda kaydetmiştim hastalığımı soracak olursanız kanser vb değil ama emin olun 2 yıllık ömür biçilen bir hastalık şuanda farklı farklı doktorlara gidiyorum en son yurtdışında bi hastaneye gidicem , bu konuyu açma amacım ilk önce

Ben cin malı motor sürüyorum ve sürekli ah şu motordan olsa vah bu motordan alsam diyordum ama bir türlü maddi imkansızlardan alanıyordum .

Size tavsiyem dünyaya bir kere geliyorsunuz ben şuan sapa sağlam olsam çalışır gerekirse kredi çeker hayallerimi yapardım , sağlam olduğumuzda insan borca harca girmekten korkan fakat hayat okadar kısaki benim durumuma geldiğinizde yapamadıklarınızdan pişman oluyorsunuz , ailenizmi izin vermiyor alın motoru güven verin onlara , askari ücretemi çalışıyorsun bekarsan çek kredi al motorunu

Arkadaşlar insan sağlığını kaybetmeyince değerini bilmiyor, ölüm yaklaşınca hayatın değerini biliyor.

Forumun Baş sağlığı kategorisine girmeye aday durumdayım çok tuhaf birşey.

Kendinize iyi bakın , Sağlığınızın kıymetini bilin.

Kanalımın linkini koyucam fakat bazı arkadaşlar reklam yapmış diyecek ve duygulanarak yazdıklarımı yanlış anlayacaklar diye koymuyorum

Beni merak eden arkadaşlar facebook kanalımdan ulaşabilirler huysuz motorcu yazsınlar sayfa çıkar.
    Daha güzel günlerde görüşmek üzere.
    mete_han, espresso, Apices ve 26 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH şifa versin inşallah bu hastalıklardan kurtulur tekrar sevdiklerine ve hayatına dönersin.

Motosikleti
    honda pcx 125-ktm duke 200 - honda cbr 500 r
    Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun dualarımız sizinle

Kardesim allah sifa versin ya zor durum :( inan elim kolum bağlandı keşke bir şey yapabilsek.Günümüzde akciğer nakli bile mevcut iken nasıl bir hastalık seninkisi bir adı varmı iyice araştırdınmı.Ülkemizde gerçekten cok ama cok başarılı doktorlar var ibrahim tatlısesi bile hayata döndürdüler.

Allahım insallah sana şifa verir kardeşimm

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Çıkmadık candan ümit kesilmezmiş. Allah yardımcın olsun.

Moralini bozma hiç.

Bakma sen , forumda/günlük hayatta istisnasız hepimizin fiziki/mental sorunları var'ki olmaması düşünülemezdi
    ( çekap yaptırsam gırtlak kanseri diyecek 100% , nerede stop ederse artık cokta fifi diyorum ), zor durum Allah'tan şifanı vermesini dilerim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben anlamadım kardeş noldu kaza belamı oldu..ben müsait bir zaman yanına gelmek isterim özelden adres atarsan tabi...

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Ya bilader allah şifa versin harbi 1 tuhaf oldum ya ne diğim dostum 2 yıla kim öle kim kala da yukarda 1 arkadaşın dediğin gibi çıkmadık candan misali. ümidini yitirdiğin an kaybettin demektir. herşeyde vardır 1 hayır . geçmiş olsun tez vakit sağlığına kavuşursun inşallah.

sedat karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    çok geçmiş olsun hocam, inan çok üzgünüm . Sağlığına kavuşursun herşey çok güzel olur hiç sıkma canını.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Sevgili Kardesim, Dostum Allah sifa versin sana ve sen durumunda olanlara. Umidini yitirme olabildigince mutlu kalmaya iyilesecegine inan.

Nacizane kendimden bir ornek vermek isterim umarim sana faydasi olur.

Bundan yaklasik 15 sene evvel babam hemen hemen ayni zamanlarda ortaya cikan iki farkli kanser cesidine yakalandi. 70-80 kilolardan 40-50 kilo civarina dustu. Ustelik ev borcu( develuasyon muydu neydi dolarla ev almistik birse borcumuz kat ve katı olmustu tek gecede) ve krediler yuzunden iki iste calismak zorundaydi. Biz iki kardes olarak okuldan cikip babamizdan gizli calisiyorduk ogrendigi gun bizim calismamizi istemedi okuttu borclarini odedi 4-5 sene ugrasti ve hastaliklarini yendi.
    Asla umudunu yitirmedi her cesidinden dertle ugrasti pes etmedi boynunu egmedi ne olursa olsun burdayim dedi. Bizleri bir basina koymamak adina direndi ve basardi.

Demem o ki umidini yitirme cunku kafada pes edersen zaten olmussun demektir. Saglicakla kal umarim nice seneler istedigin motorlara saglicakla huzurla kavusur binersin. Saygilar.
    Mirable, mandarake, Ali Bircan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Geçmiş olsun hocam Allah acil şifalar versin. Umarım en kısa sürede iyileşir aramıza dönersin

Motosikleti
    .
    Geçmiş olsun.Yazınıza çok üzüldüm böyle veda etmeseydiniz keşke.
    Hastalığınız nedir tam olarak?
    Ben hemşireyim,belki önerilerde bulunabilirim,en azından tavsiyelerim olur belki.
    Ben facebook kullanmıyorum.Paylaşmak isterseniz buradan yardımcı olurum yada özelden telefonumu paylaşabilirim.
    Ümidinizi kesmeyin,Benim çok hastalarım oldu,inanın eskisi gibi olma Ümidiniz olmasa bile yaşam kalitenizi artırabiliriz.Kendimde çok hasta oldum.Mücadelenizi devam ettirmenizi isterim.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, her şeye rağmen hayata tutunmak gerek, hayat sürprizlerle dolu.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Geçmiş olsun... Yaşamayanın anlamasının imkansız olduğu bir durumdasınız. Hislerinizi ve böyle bir olayın içinde olan birinin ne gibi şeyler yapmak istediğini, keşkelerini paylaşmanız duygulandırdı beni.

İçim cız etti... Kaybedenler Kulübü isimli çok sevdiğim bir Türk filmi var,orda geçen bir cümle "ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir ki".

İnşallah en yakın zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Geçmiş olsun , Allah şifa versin , sevdiklerine bağışlasın..

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    kanalından anladığım kadarıyla pnomotoraks yani akciğer sönmesi hastalığından müzdaripsiniz. Bu hastalığın öldürdüğünü bilmiyordum. 1 tane kabin memuru arkadaşım ( hostes ) aynı hastalıktan müzdarip ameliyat oldu normal hayatına devam ediyor.

Futbol hakemi cüneyt çakır'da bu hastalıktan müzdarip hala sahalarda koşturuyor.

Sizinkinin ölümcül olması üzücüymüş. Allah acil şifalar versin.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Allah şifa versin.
    Uzun uzun anlatmaya gerek yok ama mümkün olduğunca moralini yüksek tutmaya çalışman lazım. İnsan vücudu çözülmemiş gizemlerle dolu. Bilimsel olarak kanıtlandı ki kanseri bile yenebilecek savunma sistemi mevcut hepimizde. Yeter ki seratonin salgısı daim olsun. Bu da ancak moralle mümkün.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    yazınızı üzülerek okudum allah şifa versin

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    ALLAH sifa versin kardeşim

Gün doğmadan neler doğar , Allah şifa versin

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)