Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha bu model ne zaman gelir sizce ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Arkadaşlar aileme kredi çektirdim motor alacağım diye ama hala bekliyorum gelmedi diyorlar eğer haftaya da gelmezse başka bir model almayı düşünüyorum sizce bu yeni modelller ne zaman gelir.
    Alacağım motor Yamaha r25 ,haftaya kadar gelmezse düşündüğüm motor ktm rc 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir iki Yamaha bayiyi arayıp sorun. Ortalama bi tarih verirler herhalde en azından. Ayrıca sıra ihtimali de var. Belki de sizin alacağınız bayiye ilk parti gelecek motorlar çoktan satıldı. En doğru bilgiyi bayiler verir bu yüzden.
    ömerfarukk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    mfBulut aradım 5-6 yamaha bayini bilmiyoruz dediler bazısı 15 gün sonra gelebilir diyor ama kesin konuşmuyor acaba ağustosa sarkma ihtimali var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Buradaki deneyimli kişiler herhalde tahmini modellerin gelme tarihini geçen seneden biliyordur.Mesela 2016 model yamaha geçen sene ne zaman gelmişti *?

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, lütfen motoru aldığınızda yanında kask kamerası da almayın.

Sahibindenden baktım şimdi. İstanbul'da bir bayi getirdiğini ve satışa hazır olduğunu yazmış. Orayı arayıp bilgi almayı deneyin. Ya da yakın ise o bayiden alın motoru.
    ömerfarukk bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bursa kaplan motor haziranin son haftasi dedi.
    ömerfarukk bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2017 r25 ler daytona motora gelmiş ve satışa hazır . Bı gorus istersen
    ömerfarukk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Arkadaslar görüştüm bayiye gelmiş hayırlısıyla sali gunu almayi düşünüyorum inşallah, yorumlariniz icin tesekkur ediyorum.

ragnarokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8
    Camiaya aile parasıyla alınan bir Apaçi R25 daha katılmıştır. Youtube kanalınızda paylaşacağınız saçma sapan videoları dört gözle bekliyor olacağız.
    Pulsar41 bunu beğendi.

Kazasız belasız, keyifle ve bilinçli bir şekilde sürersin umarım Şimdiden hayırlı olsun

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Alıntı ragnarokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Camiaya aile parasıyla alınan bir Apaçi R25 daha katılmıştır. Youtube kanalınızda paylaşacağınız saçma sapan videoları dört gözle bekliyor olacağız.
    Hemde ehliyeti yok yarın çıkıcak çok yazık çok motor kötüleniyor kullanıcıları yüzünden valla ben buraya kaydolurken hayalimde r25 vardı şuan kesinlikle vazgeçtim

Aksiyon kamerası almayı unutma . Belki de yanında ücretsiz verirler 😀

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Aksiyon kamerası 2017 modellerden itibaren motorun birçok bölümüne monte edilmiş halde satılıyormuş. Ha bu arada dikkat edin motoru satın alırken size de çaktırmadan aksiyon kamerası takmaya kalkmasınlar

Alıntı ragnarokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen genelleme yapmayın. Bende aile parasıyla R25 aldım. Bu apaçi olduğum anlamına mı geliyor? Kasadan 3-5 tane çürük elma çıkması, tüm kasanın çürük olduğunu mu gösterir?
    ömerfarukk bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı shoeisever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen genelleme yapmayın. Bende aile parasıyla R25 aldım. Bu apaçi olduğum anlamına mı geliyor? Kasadan 3-5 tane çürük elma çıkması, tüm kasanın çürük olduğunu mu gösterir?
    Kasada sadece 2-3 tane sağlam elma var.

Alıntı Pulsar41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasada sadece 2-3 tane sağlam elma var.
    Kullanıcı adınıza bakarak Pulsar sahibi olduğunuzu düşünüyorum. Gördüğüm pulsarların çoğu egzozlu, iğrenç renkte elcikli, jantları boyalı. Sizde pulsar kullanıyorsanız bu sizinde apaçi olduğunuz anlamına mı geliyor? Genelleme yapmaktan kaçının. Kocaeli'de oturuyorum, sizinde Kocaeli'de olma ihtimaliniz var. Buranın büyük bir bölümü apaçi, keko, yobaz ama bu sizinde bunlardan olduğunuz anlamına gelmez. R25 konusunu açıp bakın ne kadar aklı başında insanlar olduğunu görürsünüz. Çevremde de R25 kullanan insanlar var, gayet akılları başlarında. 3-5 tane apaçinin eline geçti diye apaçi motoru genellemesi yapılamaz.
    ömerfarukk bunu beğendi.

worldmeister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400
    Genelleme yapmanız kötü. Bende ailem sayesinde önümüzdeki ay içerisinde ilk motorumu almış olacağım. Ve alacağım ekipmanları şimdiden belirledim
    ömerfarukk bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    parası yetmediği için istediği motoru alamayıp içinde bir ukte olarak kalmış kıskanç arkadaşlar boş yapmasın. laf söyleyenlere takılma, istediğin gibi sür ama dikkatli ol. 14 bin devir çeviren bir makineden bahsediyoruz. bununla yeri gelir apaçilik de yapılır, yeri gelir düzgün düzgün kullanılır. motor senin para senin. kimse çıkıpta nasıl kullandığını sorgulama hakkına sahip değildir.

ayrıca, 14 bin devir çeviren bir motorla ben apaçilik yapmam diyen adam görmedim bağırta bağırta kullan arkadaşım bu dünyaya birkez geliyorsun almışsın bir motor, dilediğin gibi kullan. şimdiden hayırlı olsun
    ömerfarukk, Tiatnel ve worldmeister bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Ne kadar seviyesiz cevaplar yazıyorsunuz.
    snappy x ve ömerfarukk bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Arkadaşlar ben bunu üniversiteden üniversiteye gidip gelmek için alıyorum kimseye hava atmak apaçilik gibi bir amacım yok bu tür yorumları yapanlar ya herkesi kendilerine benzetiyorlar ya da çekemiyorlar, ergen ergen liselilerle konusmaya bile değmez...
    Diger yorum yapan abilerime ve kardeşlerime yorumlarından dolayı teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler