Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A-2 yazılıdan kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Bence toplanıp adamı dövelim.
    shruikan, Mamba09, nines ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı zangiff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence toplanıp adamı dövelim.
    güzel fikir

sedat karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    Bu forumda yeniyim çok bilmişlik taslayıp hayat dersi vermek hiç haddime değil ama , sen bakma burada yazılan küçük düşürücü ironik yazılara dostum.Olabilir sınav esnasınıda odaklanamamış olabilirsin, yanlış cevaplar sana mantıklı gelmişte olabilir. İlk yardımdan kalman asla motosiklet kullanamayacağın anlamına gelmiyor.Biraz çalışıp tekrar girince ne kadar basit olduğunu görüceksin, güzel sür, güzel korun . İlkyardım dan geçenlerin çoğuna sor hatırlamaz bile neler yapılacağını.

Alıntı sedat karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumda yeniyim çok bilmişlik taslayıp hayat dersi vermek hiç haddime değil ama , sen bakma burada yazılan küçük düşürücü ironik yazılara dostum.Olabilir sınav esnasınıda odaklanamamış olabilirsin, yanlış cevaplar sana mantıklı gelmişte olabilir. İlk yardımdan kalman asla motosiklet kullanamayacağın anlamına gelmiyor.Biraz çalışıp tekrar girince ne kadar basit olduğunu görüceksin, güzel sür, güzel korun . İlkyardım dan geçenlerin çoğuna sor hatırlamaz bile neler yapılacağını.
    mevzu ilk yardımın gerekliliği basitliğinden öte; bu kadar önemli bir sınavın (sonunda o çok istediğin ehliyete sahip olacaksın)sorumluluğunu almamış olmak. Zaten bu kadar basit bir adımı dahi gerçekleştirmeyen bir birey sorumsuzca trafikte kol gezecektir. Biz kimseye salak veya aptal demiyoruz haddimize de değil...

Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    Alıntı ee85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevzu ilk yardımın gerekliliği basitliğinden öte; bu kadar önemli bir sınavın (sonunda o çok istediğin ehliyete sahip olacaksın)sorumluluğunu almamış olmak. Zaten bu kadar basit bir adımı dahi gerçekleştirmeyen bir birey sorumsuzca trafikte kol gezecektir. Biz kimseye salak veya aptal demiyoruz haddimize de değil...
    her sınava çalışmayıp kalan sorumsuz mu ? , apaçi adayımı ? Kötü bir gün geçirmiş olabilir yada herkesin mantık ile çözebildiği soruları yapamamış olabilir bu trafik canavarı olacağı anlamına gelmez hiçbir zaman.
    silenced bunu beğendi.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Sınava 13 yıl önce girmişim, sorular vs değişmiş olabilir, onu bilemiyorum ama,

Kursun yapabileceği en etkili şey, sınav kaydını oluşturmamaktır.
    Parasını almadan da bu kaydı oluşturmama hakkı var.
    Kısmi ödemeye binaen kayıt oluşturmuşlar, ilk sınava girmişsiniz, geçememişsiniz.
    Şimdi telafi sınavı için tekrar kayıt oluşturacaklar.
    Ve paramızı almadan açmayız derlerse ödemek zorunda kalırsınız.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

1 soru daha yapsa sınavdan gececek,ne apaçiliği kalmış ne sorumsuzluğu öyle bi yazmışsınız ki sanki bu sınavlardan geçince iyi sürücü oluyorlar.sizin bu yazdıklarınıza göre trafiktekiler hepsi iyi sürücü ozaman gelip burada ağlamayin önüme çıktı,üstüne kırdı,beni sıkıştırdı sonuçta onlar sınavları başarıyla vermiş iyi sürücüler hata yapmazlar.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Bende derslere katılamadım staj dolayısıyla 2 hafta ders vardı toplam 10 gün yani 2-3 derse girdim sadece. Kitaba bende hiç bakmadım sadece önceki sınavların (yani 3-4 tane teorik sınavı çözdüm internetten) gayette faydası oldu geçtim yanı sınavı kitap açıp çalışmaya gerek yok bana görede.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı silenced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 soru daha yapsa sınavdan gececek,ne apaçiliği kalmış ne sorumsuzluğu öyle bi yazmışsınız ki sanki bu sınavlardan geçince iyi sürücü oluyorlar.sizin bu yazdıklarınıza göre trafiktekiler hepsi iyi sürücü ozaman gelip burada ağlamayin önüme çıktı,üstüne kırdı,beni sıkıştırdı sonuçta onlar sınavları başarıyla vermiş iyi sürücüler hata yapmazlar.
    Geçen iyi sürücü oluyor değil geçemeyen sürücü olamıyor diyoruz :d
    ee85 bunu beğendi.

geçen iyi sürücü olur gibi bişey demiyoruz ancak geçemeyen arkadaşın da dediği gibi sürücü olamıyor. Hatta iyi sürücü olma ihtimali çok düşük. Bu benim teorim . Bana göre bu sınavı sallamayı geçemeyen adam potansiyel kötü sürücüdür. sınavı geçenler de iyi olamıyorlar ama bu çok ayrı bir kriter...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

her sınava çalışmayıp kalan sorumsuz mu ? , apaçi adayımı ? Kötü bir gün geçirmiş olabilir yada herkesin mantık ile çözebildiği soruları yapamamış olabilir bu trafik canavarı olacağı anlamına gelmez hiçbir zaman.
    kesin yargı yürütmüyorum zaten. bu bir düşünce. Belki dediğiniz gibi çok iyi de bir sürücü olacak. ancak genel mantık yürütürsem bana göre sorumsuz olduğundan trafikte de sorumsuz olacaktır. Umarım yanılıyorumdur.

Motosikleti
    turuncu
    yav temel kuralları bilmeyen biri nasıl iyi sürücü olacak? iyi sürücülük virajda diz değdirmek midir? düzlükte 299 görmek midir?

kavşakta geçiş üstünlüğünü bilmeyen adam nedir? uyarı tabelalarını anlamayan adam nedir? yaralanmalarda temel ilk yardım uygulamalarını bilmeyen adam nedir?

bu sorularım, şu "belkici"lere, konuyu açana değil.
    ee85 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav temel kuralları bilmeyen biri nasıl iyi sürücü olacak? iyi sürücülük virajda diz değdirmek midir? düzlükte 299 görmek midir?

kavşakta geçiş üstünlüğünü bilmeyen adam nedir? uyarı tabelalarını anlamayan adam nedir? yaralanmalarda temel ilk yardım uygulamalarını bilmeyen adam nedir?

bu sorularım, şu "belkici"lere, konuyu açana değil.
    hocam siz anlamakta güçlük çekiyosunuz sahiden , bilmiyor değil çalışmamış kalmış . çalışıp öğrenip geçicek alıcak ehliyetini ok? ne uzattınız konuyu ya.

Motosikleti
    turuncu
    hocam siz anlamakta güçlük çekiyosunuz sahiden , bilmiyor değil çalışmamış kalmış . çalışıp öğrenip geçicek alıcak ehliyetini ok? ne uzattınız konuyu ya.
    oldu. artık motora her biniş öncesi de küçük kopya kağıtlarına yazdığı kurallara bakar da yola çıkar.
    mustafa_325 ve ee85 bunu beğendiler.

İyi yorumlar yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum ben sınava tuzla da girmiştim kursum beni aradi ve dediki geçemediğine üzülme çünkü diğer önceki sınavlarda tuzla bölgesi asla basari orani %70-80 altına düşmemiştir fakat bu sınavda basari orani %50 dedi simdi cevabim bu cok bilmis emmesiller kalan %50 geri zeka limi o zaman?
    Beyler her sinavi gecen iyi bir sürücü her sinavdan kalanda kotu bir surucu olamaz asil sizin boyle on yargili olmaniz mantik disi. Hadi eyvAllah

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Toplanip adami dovelim diyen kac yasindasin? Normalde sultangazide oturuyorum macan sikiyorsa gel? Odlek sen evinde ailenle haline sukrederken benim bogazimdan satir donuyordu bos yapma yol al
    matrax33 bunu beğendi.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    kardeşim alınma da bu sınavdan şempanzeler geçiyor sen nasıl kalırsın.
    ee85 ve matrax33 bunu beğendiler.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı TskMuvazzaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yorumlar yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum ben sınava tuzla da girmiştim kursum beni aradi ve dediki geçemediğine üzülme çünkü diğer önceki sınavlarda tuzla bölgesi asla basari orani %70-80 altına düşmemiştir fakat bu sınavda basari orani %50 dedi simdi cevabim bu cok bilmis emmesiller kalan %50 geri zeka limi o zaman?
    Beyler her sinavi gecen iyi bir sürücü her sinavdan kalanda kotu bir surucu olamaz asil sizin boyle on yargili olmaniz mantik disi. Hadi eyvAllah

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Toplanip adami dovelim diyen kac yasindasin? Normalde sultangazide oturuyorum macan sikiyorsa gel? Odlek sen evinde ailenle haline sukrederken benim bogazimdan satir donuyordu bos yapma yol al
    Ula biraz yavaş at satır matır gkşgkgşg maksimum 18 yaşında ama polat alemdara taş çıkarır be

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    bos ver bir dahaki seferde geçersin taksidi ödemezsen belgeni vermezler

Alıntı TskMuvazzaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

işte şimdi neden kazanamadığını anladınız mı? ) beyin terk iq low..
    DreamTheater bunu beğendi.

sınava 1 saat kala ilkyardım çalışsam o sınavı geçerim, tsk yazmışsın, ne görevdesin acaba, doğaldır ama, ordu orduluktan çıktı zaten...
    yahu matematik sınavımı bu, ayıp be...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)