Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayram Tatili için İstanbul --> Hatay

Motovento
    REKLAM ALANI
    abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Herkese selamlar.Bayram tatili için cuma veya cumartesi sabahı İstanbul'dan Hatay'a gitmeyi planlıyorum.Bu güzergahta gidecek kimseler var mıdır?Yol ile ilgili önerilerinizi,görüşlerinizi bekliyorum. Duke 250 kullanıyorum ve 1000 km yol yapabilir miyim?İlk defa uzun yol tecrübem olacak.Yanında mutlaka şunu al diyebileceğiniz veya ona benzer deneyimlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Lastik tamir spreyi al
    100 kmde bir mola ver
    Sakin benim gibi 240 km benzin bitene kadar motordan inmemezlik yapma

Yola çıkmadan yagi suyu pegleri vidaları ko trol et. Sıkılmış olsunlar.

Selametle.
    abap bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL 650
    çok uzun bir mesafe gideceksiniz . Gidilir , gidilmez diye bişey yok. Ama düşük cc ile yapılan uzun yolda en önemli şey sizin kondisyonunuz. Çok yorulacaksınız buna hazır olun. sıkça mola verin ve sıvı tüketin. max 100 km de bir 10 dak mola verin bence. yol bi noktadan sonra ızdıraba dönebilir o nedenle yorgunluk hissettiğiniz an durun . Molalarda protein alın , çikolata olabilir , şekerleme olabilir . Ama çok fazla karbonhidrat tüketmemeye çalışın ( hamur işi , ekmek ) bir süre sonra vücutta şekere dönmeye başlicak ve uyku yapacak çünkü.
    Motorunuz için ise lastik tamir kiti olsun mutlaka .
    Yolunuz açık olsun .
    abap bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Sele ile çanak arasina ter emen pamuklu havlu veya yumuşak minder koy..arkadaslarin dedigi gibi aralarda dinlen,bol su iç,yola cikacagin gun uykunu almiş zimba gibi olmaya ozen goster,molalarda veya ceşme olan yerde elini,yuzunu,ayaklarini bol suyla yika,rahatlarsin,statik elektrigi atip reflekslerin guclenir..böbrek taşin varsa gidene kadar zaten düşecek...hadi rast gelsin..
    abap bunu beğendi.

abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Yola çıkmadan önceki gece erken yat sabah 5-5:30 gibi hava aydınlanmadan yola çık. Rotanı ve mola yerlerini önceden belirle. Öğleye doğru üzerine bir ağırlık çöküp, yol daha bitmedi hissine kapılırsan mola ver terden ıslanmış tişörtünü değiştir ve bir cafe express black çak, ve devam et.
    abap bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)