Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bmw g310 r meraklıları takipçileri vs

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    çoğumuzun beklediği merak ettiği bir model en azından benim öyledi.motorumu satmadan öncede videolarına testlerine ulaşmaya hayal kurmaya çalıştıysamda boşa emek harcadım.7 8 ay belki daha fazla olmuştur ha çıktı ha çıkıcak gelicek vs.internet sitesinde zaten detayları var sadece fiyat kısmı boş.tesadüf eseri videosunu gördüm en azından sesi gidişi hakkında fikriniz olabilir.artık bu kurla zaten geliceğine hiç inanmıyorum gelsede zaten servisi adamı öper.gelsede fiyat direk 30bin tl 'bknz kawasaki versys 300x'.sadece sesi ve gidişine yorum yapıcam videodan.gidiş bence çok kötü duke390 z300 r25 bunu öperler kanımca.ayrıca seside çok çirkin.tipi renkleri vs harika.tabi alman malı değildir onuda hatırlatmak isterim.iyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=Wb9SdJh5kUE

https://www.youtube.com/watch?v=Z6TWVcADekE

https://www.youtube.com/watch?v=x5Yi8xf2Hcc

https://www.youtube.com/watch?v=05wYvkh5OEg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arka stop NC lerde olduğu gibi olmuş çok kötü duruyor.

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    ilk videodaki navigasyon bir harika dostum kaç lira acaba

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Nk400 fiyati iyi olursa bu kulvari doldurucak gibime geliyor.haftaya dagitima baslancakmis.ama fiyat hala muamma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    KTM gibi Hint malı bu da...

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Bu eksoz mu tıkıyor bunun ciğerini hiç gitmiyor gibi geldi bana alet

Hasan_98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor fena değil ama stop lambası yeri iyi değil ve son hızı az gibi geldi bana

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    motoru boşverin navigasyon harika olmuş 1 saattir araştırıyorum lakin biraz pahalı yahu :( merak edenler için ürün tomTom VIO olarak geçiyor. Ve maalesef Türkiye de satışı yok.
    SuleymanE bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız gps ile hemen hemen 1'e 1. Fena değil bence son hızı. Çoğu motorun km göstergesi biraz fazla gösteriyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Neden gelmiyor biliyor musunuz ? Motor Borusan'ın standart tarifelerine göre çok ucuz da ondan. Burnundan kıl aldırmayan kazıkçı Borusan bu motoru pahalıya satamayacağını biliyor, kendince "seviyesini" düşürmüyor. İlk motoru R1200GS olanların distribütörü Borusan...
    pea ve bursalıali bunu beğendiler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Size bir sır veriyim.S310r da geliyormuş.Grenajlı model

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden gelmiyor biliyor musunuz ? Motor Borusan'ın standart tarifelerine göre çok ucuz da ondan. Burnundan kıl aldırmayan kazıkçı Borusan bu motoru pahalıya satamayacağını biliyor, kendince "seviyesini" düşürmüyor. İlk motoru R1200GS olanların distribütörü Borusan...
    Seviyesini düşürmüyora katılıyorum.

showroom a gelen 50 yaşında motora başlama haesi içinde ukte kalmış abi, 1200 gs ler bakarken abi biz seni bunla başlatalım ağır motorla başlama, egitim verelim, 6 ay sonra GS i bisiklet gibi sürersin diyince 30 bini masaya vurdururlar merak etme.

zaaflarına oynayıp 1 sene içinde 2 motor satarlar adama şüphen olmasın

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    alet gitmiyor gibime geldi

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Bu ne güzel bir navigasyondur.Amazonda 140 pound a Türkiye teslimi var.Aklıma girmedi değil.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alet gitmiyor gibime geldi
    80-90 dan sonra Z300 gibi gidemediği açık. Düşük güç e tork(70-80 hp motorlara göre) açık yolda karenaja daha çok ihtiyaç duyuyor. 110 dan sonra hp lerin yarısı rüzgar direncinden yola yansımıyor. Bunun kabusunu en net yaşayan motor bence inazuma

Aslında ninja 300 cü olarak 370cc dominarın performansını gidişini, gidip test edebilsen yorumunu biraz merak ediyorum açık yolda beğenmessin kesin ninjaya göre ama 0-130 da yerden yere vuracakmısın merak ettim? tabi birde Japon faktörü var ama biraz sorunsuz çıkıp uygun servis olursa vatandaş biraz ekmeğini yemeye başlayacak gibi bajaj ın.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    test edebilirsem buraya yazarım yorumu
    torklu motor oldugundan dusuk devırde alır goturur dıyorum ama ninjada 8k devirden dusmedın mı fark olmaz kanımca
    0 130u kotu degıldır dıye tahmın ediyorum sonucta 35 beygir makına ne kadar kotu olabılır kı
    GP500-1st bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla nerden bakarsanız bakın gitmiyor arkadaşlar.motor sesinden belli aceleci öyle istekli bir motor değil.34hp 28 tork sanırım.bazı motorlar kağıtta yazdığı gibi bazılarıda adamı şaşırtır.her türlü r25 z300 duke390 bence yeni duke250 bunu geçer diyorum hala.seri motor illaki ama adamı şaşırtmıyor gördüğünüz gibi.kadranıda bence öyle afilli değil.fuarda görenler vs baya bmw diyorlar.TVS fabrikasında üretiliyor ama bildiğiniz bmw kalitesi.motoru sanırım TVS ile ortak geliştirildi o yüzden 1 silindirli.kısaca bu motor zengin aile çocuklarının motora başlama noktası olarak düşünebilirsiniz.size bize gelmez aklıma Ducati sixty scramble modeli geldi.400 cc 2 silindir çok sevinmiştim taaaaki fiyatını duyana kadar 10.000 avro fiyat biçti yobazlar.zaten 3000 daha versen normal 803cc olan modelini alıyorsun
    evet navigasyon efsane duruyor ve çalışıyor gibi.bu arada benimde dikkatimi çekti gps ile kadran nerdeyse aynı ilerliyor çok başarılı olmuş
    YARIN YAPABİLİRSEM ALMANYA MART 2017 AYNININ TOP10 MOTOR SATIŞININ FOTORAFINI YÜKLİCEM AVRUPANIN NE KADAR BİZİ KISKANDIĞINI SİZE KANITLİCAM.
    hasmet bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    bu euro4 eksoz tıkıyor bence bu motoru. güzel bi eksoz takılırsa yağ gibi kayabilir.

Motor gaz yerken bayılıyor boğuluyor bunalıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Navisgasyon guzel gorunuyor, ama pil omru 5 saatmis. Cep telefonuna bagli calisiyor.

Sahsen motosiklette navigasyon ihtiyaci oldugunda saati cikarip gidona takiyorum. Akilli saat, Android Wear, gayet guzel calisiyor.

Zeronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125(1.),Yamaha Wr125X(2.),Yamaha YZF R25
    alet berbat dostum o kadar para ver bumu yani

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)