Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Maganda R25

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı MotoRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim senin yakınına bakarsa git istediğini yap ama tanımadığın kişiye bakarsa baksın sana ne kardeşim bu arada konu başlığıyla alakası yok r25 e laf atmana sinir oldum.
    Vay be güzel kafa hocam eş,akraba bizdense koru bizden deyilse isterse taciz eder isterse laf atar kimene.
    Quad87 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Sat kurtul.
    Kızıl pars bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sat kurtul.
    Virajı alamadın bak.

Alıntı Sacramento adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın bir gün anana, bacına ,eşine birisi yanlış bir şey yaparsa ve etraftaki esnaf kurtarırsa , esnafa neden kurtardınız mı diyeceksin ?
    boşver belliki kameralı bir ergen yaş max 17-18

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasız olacak ama ilk defa "maranta thunder" i senden duydum kardeşim. Azcık nette araştırdım, amanın o nasıl bir motor öyle? CBR125 ile Bumoto calibrenin çiftleşmesinden doğmuş sanki

Önü bumoto calibre arkası cbr 125... Haaa bide gösterge de cbrdan devşirme. Bu gün de yeni birşey öğrenmiş oldum sayende

Bu arada konuyla alakalı olarak, sana yanlış yapan motorun modelini ve rengini değil de plakasını ezberle. Gidip aynı renk motor ve montu var diye yanlış kişilerle dalaşma sonra. Baktın bi terbiyesizlik yaptı ve durmadan devam ediyor, ezberle plakasını, beyin bedava.
    Başka yerde görünce de gider insan gibi konuşur, sorarsın derdi neymiş vatandaşların

Dipnot: Eski bir R25 sahibi olarak bende kıl olmaya başladım bu ergen R25lilere..
    250cc Güzel kaliteli bir motordu 14k kilometre birlikte olduk gidişini herşeyini beğendiğim ve kolayca sattığım hiç baş ağrıtmayan bir motordu. ağrıza olsun vs olsun hiç mi baş ağrıtmaz çok hoşuma kaçtı bir daha olsa alırmıyım belki diyebildiğim 2-3 motordan biri.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Alıntı ahmetyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakıyorumda Herkez ya arkasından sövüyor yada yakalarsam döverim havasında gerek yokki böyle şeylere. Bu ülkede motorcuları hiç sevmeyen bir emniyet teşkilatı var zaten hemen arayıp verin plakayı yapın şikayetinizi federaller yapacağını yapar. Suçsuzken kendinizi suçlu duruma düşürmeyin.
    selamlar Ahmet öncelikle arkasından veya burdan hiç bir şekilde sövmedim. İnsanlık kuralları içinde söyledim. Ben geleyim motorla senin ailenin karının, kızının, bacının veya annenin olduğu bir ortamda biranda gazı kesip ani fren ile rölantiye düşeyim bide dönüp tip tip bakayım. Sende gel benle konuş. Türkiye böyle biyer değil hatırlatırım orası senin wonderlandın olmasın dikkat et. bir gün karşılaşırsan anlarsın ne demek istediğimi ama tabi ki'de karşılaşmazsın diye dua ediyorum. Kimse karşılaşmasın diye.
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

Motosikleti
    R25
    Hocam karışmayacaksın böyle durumlara, yeri geliyor böyle durumlarda alan memnun satan memnun, zamane kızları çoğu motor olmuş zaten, ha kız dönüp derseki ne bakıyorsun öküz gibi diye motorcuya cevap verirse o zaman motorcuya uçan tekme ile girebilirsin..

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    semtten beşiktaşa giderken ulan hepi topu 10-12 km yol la nerde bi tane r 25 görsem arkadaş numunemidir bunlar ne dir senfoni gibi hepsinde aynı ses, aynı renk , tey allam bedavamı dagıttılar la bu motoru. Adana ve civarındaki CG tayfanın istanbul versionları aq

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı zekailer ciddi ciddi böyle düşünüyor.
    Yer yer değişsede ne yazık ki çoğu böyle sanıyor.

[QUOTE=MazhaRR;4157588]Haklısın, iyi güzel diyorsun da abi, motoru kesiciye sokunca şehirdeki tüm kızlar bize aşık oluyor biz ne ya

Hayır yanlış anlamada annene neden baksınlar ki?

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Beyler r25 mı cbr 250 mi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam karışmayacaksın böyle durumlara, yeri geliyor böyle durumlarda alan memnun satan memnun, zamane kızları çoğu motor olmuş zaten, ha kız dönüp derseki ne bakıyorsun öküz gibi diye motorcuya cevap verirse o zaman motorcuya uçan tekme ile girebilirsin..
    Adam annesinden bahsediyor sen ne diyosun.
    bursalıali bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen beni yanlış anladın ironi yaptım.
    yanlış anlaşılma meşhurdur bu forumda. senin mesajında konu ile doğru yönde bir eleştiri varken yani konu sahibini destekliyorken konu sahibi seni anlamayıp sana kızıp "bırakın bu işleri" dercesine yorum yapıyor.

komik dimi belkide sakin olmayı beceremiyoruz. bu arada konu sahibi haklı ama belki motorcular birisine benzettiler?

..........ben en son lise 1 deyken bir arkadaşımı korumak için dayak yiyordum az kalsın, arkadaşım o eleman ile şakalaşıyormuş meğersem. ben ne bileyim, hiç şakasına biri karşıdakinin boğazını sıkar mı sesi kesilircesine?

arkadaşımın boğazını sıkan kişiyi kolundan tuttum şiiitt noluyo dedim ama orada rezil olan ben oldum yine. o günden sonra milleti koruma işine biraz daha dikkat eder oldum.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Sahip oldugu "mal" ile hava atana bu "mal" a tav olana allah kavuştursun derim cekilir bir kenara keyifle izlerim. Bizim bazi kelimeleri sozluk anlami dışında da bilmemiz lazim, bknz adam bknz kadin. Gunumuzde ne kadin gibi insanevladi ne de adam gibi insanevladi mevcut, o sebepten cok ses etmemek lazim. Hayvanlarin insanlardan daha yuce oldugu donemlerdeyiz cok fazla insan kiyafetli mahluklara kafa yormayin.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    tvs kardeşim ben sana kız mı diyorum annem diyorum dönüp gelmiş ne diyorsun edepsiz edepsiz bana şalterlerimi attırma sabah sabah
    bursalıali ve matrax33 bunu beğendiler.
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Konuyla biraz ilgisiz ama
    R25 alana kask kamerasını eşantiyondan mı veriyorlar?
    Hamdım, piştim, hala hamım.

böyle bir zihniyetle birgün senin kız arkadaşın kardeşin de vs sağlam sıkıştırılır tecavüze bile gidebilir; kızlar genelde korkuyorlar böyle durumlarda kimse bişey demez diye susarlar genelde. üzülürsün böyle dediğine ki inş olmaz...
    bursalıali ve motorcu344 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    r25 çıktı mertlik bozuldu her olayın altından r25 çıkmaya başladı.Bende mi r25 alıp ünlü olsam artık belkide zamanı gelmiştir

Motosikleti
    Piaggio Beverly 300
    artık şu devirde ahlaka dair hiç bir şey kalmamış.
    bursalıali bunu beğendi.

R25 ucuzda değilki herkes nasıl alabiliyor ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)