Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Maganda R25

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Dün başımdan geçen bir olayı analatmak isterim. ilk olarak Dün gece Bursa/Gemlik/Kumla'da artçısı ile siyah R25 arkadaş burdaysa ona selam olsun. Umarım karşı karşıya gelmeyiz. Bakın Bende motor kullandım ama sport bir makinayla geçerken yanda yürüyen kızlara öküzleşmişcesine dönüp bakmadım. hep derdim benimde annem var. dünde böyle bir olay oldu ben bakkala girdim anne sen bekle dedim bi baktım r25 geçiyor hızı 50 falan var biranda yavaşladı 10 km falan düşüp nerdeyse rölanti ile geçerken kafası koparcasına arkasına döndü artçı ile sinirlerim attı şeytan koş bir tane vur su motora dağıt kafalarını dedi ama uymadım motora acıdım. Bak eğer bunu okuyor ve burdaysan Ayıptır kardeşim altında ne olursa olsun yolda giderken kafanı koparırcasına elalemin karısına kızına bakma hakkı vermiyor sana. kimse ben gibi sakin olmaz bakkala kredi kartını vermemiş olsam bende olmazdım.. umarım bir daha karşılaşırız burası küçük yer ama bu sefer konuşmam bilgilerinize duyrulur...
    bursalıali ve yüksel66 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Haklısın, iyi güzel diyorsun da abi, motoru kesiciye sokunca şehirdeki tüm kızlar bize aşık oluyor biz ne yapalım(!).
    jimi_hendrix, Kızıl pars ve gibigibi1985 bunu beğendiler.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın, iyi güzel diyorsun da abi, motoru kesiciye sokunca şehirdeki tüm kızlar bize aşık oluyor biz ne yapalım(!).
    bak canım kardeşim ben burda size aşık olan kızları bakanları demiyorum dikkat edersen. yaptığın çok bi marifetmiş gibi savunma istersen ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı RulingMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak canım kardeşim ben burda size aşık olan kızları bakanları demiyorum dikkat edersen. yaptığın çok bi marifetmiş gibi savunma istersen ?
    benim altımda hyo gt250r'da oldu R25'te Marhanta Thunderde Ninja'250 de ama ben dönüp hiç birinde milletin karısına kızına bakmadım. anlatmak istediğimi yanlış anlıyorsun
    bursalıali bunu beğendi.
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Dün başımdan geçen bir olayı analatmak isterim. ilk olarak Dün gece Bursa/Gemlik/Kumla'da artçısı ile siyah R25 arkadaş burdaysa ona selam olsun. Umarım karşı karşıya gelmeyiz. Bakın Bende motor kullandım ama sport bir makinayla geçerken yanda yürüyen kızlara öküzleşmişcesine dönüp bakmadım. hep derdim benimde annem var. dünde böyle bir olay oldu ben bakkala girdim anne sen bekle dedim bi baktım r25 geçiyor hızı 50 falan var biranda yavaşladı 10 km falan düşüp nerdeyse rölanti ile geçerken kafası koparcasına arkasına döndü artçı ile sinirlerim attı şeytan koş bir tane vur su motora dağıt kafalarını dedi ama uymadım motora acıdım. Bak eğer bunu okuyor ve burdaysan Ayıptır kardeşim altında ne olursa olsun yolda giderken kafanı koparırcasına elalemin karısına kızına bakma hakkı vermiyor sana. kimse ben gibi sakin olmaz bakkala kredi kartını vermemiş olsam bende olmazdım.. umarım bir daha karşılaşırız burası küçük yer ama bu sefer konuşmam bilgilerinize duyrulur...
    Kardeşim senin yakınına bakarsa git istediğini yap ama tanımadığın kişiye bakarsa baksın sana ne kardeşim bu arada konu başlığıyla alakası yok r25 e laf atmana sinir oldum.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

benim altımda hyo gt250r'da oldu R25'te Marhanta Thunderde Ninja'250 de ama ben dönüp hiç birinde milletin karısına kızına bakmadım. anlatmak istediğimi yanlış anlıyorsun
    Abi sen beni yanlış anladın ironi yaptım.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    İroni yapmış adam ne bu şiddet
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı MotoRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim senin yakınına bakarsa git istediğini yap ama tanımadığın kişiye bakarsa baksın sana ne kardeşim bu arada konu başlığıyla alakası yok r25 e laf atmana sinir oldum.
    Adamın ismini cismini bilmediğim için kullandığı makinayı koydum nerden bakarsan ordan anlarsın. bende bende benim yakınıma baktıkları için böyle diyorum dikkat edersen.
    bursalıali bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    gene bir r25 vakası

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Abi sen beni yanlış anladın ironi yaptım.
    Kusuruma bakma kardeşim. özür dilerim.
    espresso, jimi_hendrix ve bursalıali bunu beğendiler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    CGciler cc büyütmesin mi abisi

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    beyler hiç kusura bakmayın, R25 e açık egzoz takıp harbi eziyet ediyosunuz insanlara. beşiktaşta da var bir iki böyle karaktersiz. ne zaman görsem artçısıyla birlikte karı kıza egzoz patlatıp duruyolar. bak altında güzel makine olur arada bi yaparsın şeklini, o da karı kıza değil. ulan pancar motoru gibi ses çıkaran alet ile 2 km cadde boyunca hatatata pat pat hatata pat pat hatata pat pat. vallahi sövüyorum arkalarından yalan yok.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bu tipler yüzünden r25e karşı onyargim oluşmaya başladı.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v

Konuyla alakasız olacak ama ilk defa "maranta thunder" i senden duydum kardeşim. Azcık nette araştırdım, amanın o nasıl bir motor öyle? CBR125 ile Bumoto calibrenin çiftleşmesinden doğmuş sanki

Önü bumoto calibre arkası cbr 125... Haaa bide gösterge de cbrdan devşirme. Bu gün de yeni birşey öğrenmiş oldum sayende

Bu arada konuyla alakalı olarak, sana yanlış yapan motorun modelini ve rengini değil de plakasını ezberle. Gidip aynı renk motor ve montu var diye yanlış kişilerle dalaşma sonra. Baktın bi terbiyesizlik yaptı ve durmadan devam ediyor, ezberle plakasını, beyin bedava.
    Başka yerde görünce de gider insan gibi konuşur, sorarsın derdi neymiş vatandaşların

Dipnot: Eski bir R25 sahibi olarak bende kıl olmaya başladım bu ergen R25lilere..

R25 8-9lt yakıyor

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    R25+Aksiyon Kamerası+Genç Sürücü ülkede ki motosiklet nefretini ikiye katladı.
    Kızıl pars bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Bakıyorumda Herkez ya arkasından sövüyor yada yakalarsam döverim havasında gerek yokki böyle şeylere. Bu ülkede motorcuları hiç sevmeyen bir emniyet teşkilatı var zaten hemen arayıp verin plakayı yapın şikayetinizi federaller yapacağını yapar. Suçsuzken kendinizi suçlu duruma düşürmeyin.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r25 görünce saklanacak delik arıyorum. sevdiklerimi göz görmücek şekilde perdeleme yaparak koruyorum

yamaha " biz fiyatları yükselterek elit kullanıcıyı hedefliyoruz" demişti birine. baya güzel kullanıcı kitlesi edinmiş...

Alıntı MotoRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın bir gün anana, bacına ,eşine birisi yanlış bir şey yaparsa ve etraftaki esnaf kurtarırsa , esnafa neden kurtardınız mı diyeceksin ?
    Memory42, ee85, bursalıali ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bazı zekailer ciddi ciddi böyle düşünüyor.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)