Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAVAŞLAYIN!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mikail19o5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200NS
    Merhaba.Geçen yıl amatör olarak arkadaşlarımızla çektiğimiz bir kısa filmi sizlerle paylaşmak istedim.Film araba ile ilgili ama verilmek istenen mesaj tüm taşıtlar için geçerli.umarım beğenirsiniz sizce nasıl olmuş.
    Salurbey, espresso, Mr.Duke ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Tv de kumu spotu olarak ne koyacaklarını şaşırdılar. Türkçe bilmeyen kadın kalp masajı yapmayı anlatıyor. İlk yardım sertifikanız varsa uygulayın diye uyarıyorlar. Ulan sertifikası varsa zaten detaylı öğrenmiştir. Garip garip Türkçe konuşan kadından mı öğrenecek millet kalp masajı yapmayı. Güzel bir kısa film olmuş kamu spotu olarak böyle filmler yayınlansa hepimiz için daha faydalı olur. Sonuçta millet olarak en kötü yaptığımız şeylerden biri araç kullanmak.
    Dr. Fatih bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    ANTİK ÇAĞLARDAN BİR KARYA, LİKYA DUASI ;
    “Tanrım beni yavaşlat! Anlık güzellikleri ve zevkleri yaşayabilme sanatını öğret… Bir çiçeğe, güzel bir manzaraya bakmak için yavaşlamayı, güzel bir kediyi, köpeği okşamak için durmayı, güzel bir yazıyı okumayı, bir deniz kenarında balık avlayabilmeyi ve hülyalara dalabilmeyi öğret bana. Bana her gün kaplumbağa ile tavşanın masalını hatırlat… Hatırlat ki, yarışı her zaman hızlı koşanın kazanmadığını, yaşamımda hızımı arttırmaktan daha önemli şeyler olduğunu bileyim.
    Beni yavaşlat Tanrım… Bana değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için cesaret, değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmek için sabır… İkisi arasındaki farkı bilmek için akıl… Ve beni aşkın körlüğünden ve yalanlarından koruyacak dostlar ver.”
    tanertc, ride_safe, OzeNHocA ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Emeğinize sağlık.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çocuğum yok o zaman hızlı gidebilirim 😀
    Şaka bir yana çoğumuz da absli ve mükemmel lastiklere sahip araçlar yok ne yazık ki birde bu denkleme yol faktörü eklenince sonuç çok iç açıcı olmuyor.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaten yavaş gidiyorum. sırf bu sebepten biri ezicek birgün. ilerde kırmızı ışık yandığı halde yara yara geliyolar üstüme sonra ani frenle durmak zorunda kalıyolar. kim onlar ? tabiki arabacılar

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Emeğinize sağlık amatör ama güzel bir yapım olmuş.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Hız yapmanın amacı erken varmaktan ziyade adrenalin bağımlılığı. En azından bende öyle. Erken varmak için değil, hızlı gitmeyi sevdiğim için hızlı sürüyorum

LoseControL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 250 Duke - Husqvarna 701 Sm
    Herkesin hızına kimse karışamaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)