Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SONY HDR-AS 50 MİKROFON SORUNU

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    MERHABA

SONY HDR-AS 50 ACTİON CAMERASI ALDIM YALNIZ BU KAMEREDA MİKROFON GİRİŞİ YOK ACABA GO PRODA OLAN MİCROFON ADAPTÖRÜ GİBİ EK KULLANIP MİKROFONU KULLANABİLİYORMUYUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı spayddii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA

SONY HDR-AS 50 ACTİON CAMERASI ALDIM YALNIZ BU KAMEREDA MİKROFON GİRİŞİ YOK ACABA GO PRODA OLAN MİCROFON ADAPTÖRÜ GİBİ EK KULLANIP MİKROFONU KULLANABİLİYORMUYUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
    Dostum Merhaba,

Bende sipariş verdim ürünü ve evet üzerinde harici mic girişi yok. Problemine çözim bulabildinmi yada bir tavsiyen varmı. Siparişi iptal edicem :(

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Ekstra mikrofon olmaz, uyumlu değil.Motovlog çekimi için uygun değil yani.Sadece görüntü alırsınız.Ama muhabbet sohbet işine girmeyeceksen kameranın dahili mikrofonu zaten çok iyi.Kasktayken dahi sesinizi aliyor

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Janne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekstra mikrofon olmaz, uyumlu değil.Motovlog çekimi için uygun değil yani.Sadece görüntü alırsınız.Ama muhabbet sohbet işine girmeyeceksen kameranın dahili mikrofonu zaten çok iyi.Kasktayken dahi sesinizi aliyor

ben vlog çekmek için aldım ve sipariş verdikten sonra öğrendim mic girişi olmadığını bu akşam aldım. yani harici micrafon girişi olmaması benim işimi görmez izledim videolarını rüzgarlı havada hiç bir şey duyulmuyor.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Bende tam as-50 alıcaktım mikrofon girişi olmadığını görünce vazgeçtim. daha önce as-20 modelini kullanmıştım. Çok memnundum. Sonra sattım. Şimdi gene aldım. as-20 hem uygun fiyata hemde kaliteli.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bende Sony HDR AS50'yi yeni aldım. Yorum yazanlar mikrofon takılamadığından emin mi acaba? Çünkü, bir yerde okumuştum. Micro USB girişinden adaptör ile mikrofonları otomatik olarak algıladığını. Bence emin olmadan yorum yapmamakta fayda var. Konuyu araştıracağım. Sağlıklı bilgi bulursam yazarım. Ayrıca gece çok güzel çekim yapıyor.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Sony HDR AS50'yi yeni aldım. Yorum yazanlar mikrofon takılamadığından emin mi acaba? Çünkü, bir yerde okumuştum. Micro USB girişinden adaptör ile mikrofonları otomatik olarak algıladığını. Bence emin olmadan yorum yapmamakta fayda var. Konuyu araştıracağım. Sağlıklı bilgi bulursam yazarım. Ayrıca gece çok güzel çekim yapıyor.
    Sony aksiyon kameraları micro usb portundan mikrofonu desteklemez.Xioami'de falan olduğu gibi cihazın içini açıp dahili mikrofonu iptal ederek elektronik bazı işlemler ile yapanlar var ama anlayan adamın işi o da.Garantisi olancihazı yazık etmeye gerek yok.Bu kameranın amacı başka, mikrofon girişi olanın amacı başka.Amacına göre kamera almak en mantıklısı.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Janne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sony aksiyon kameraları micro usb portundan mikrofonu desteklemez.Xioami'de falan olduğu gibi cihazın içini açıp dahili mikrofonu iptal ederek elektronik bazı işlemler ile yapanlar var ama anlayan adamın işi o da.Garantisi olancihazı yazık etmeye gerek yok.Bu kameranın amacı başka, mikrofon girişi olanın amacı başka.Amacına göre kamera almak en mantıklısı.
    Haklıymışsınız. Araştırdım. USB den Mikrofon girişi yapılamıyor. Benim için sorun yok. Mikrofon girişi olan modelleri var. İhtiyacı olanlar o modellere yönelecek.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Vlog açıcaksan açma, lütfen

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vlog açıcaksan açma, lütfen
    Adam heves ettiyse açsın. Beğenmezsen izlemezsin.

Motosikleti
    CBR 600RR
    Adam heves ettiyse açsın. Beğenmezsen izlemezsin.
    Ben de bunu anlamıyorum, anası mısın babası mısın sanane?

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bunu anlamıyorum, anası mısın babası mısın sanane?
    Onun yerine karar veriyorsun. Karışma diyene "sanane" diyorsun. O ufak bir çocuk. Sen de velisi. Öyle mi?

Motosikleti
    CBR 600RR
    Onun yerine karar veriyorsun. Karışma diyene "sanane" diyorsun. O ufak bir çocuk. Sen de velisi. Öyle mi?
    Karar değil o istek farkındaysan, lütfen yazmışım oraya. Herkesin abisi olamazsınız, bırakın bu ayakları

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Konuyu toparlamaya çalışırsak işin özeti şu;
    Sony HDR AS50'ye mikrofon takılamıyor. Ben de yeni aldım. Benim için mikrofon önemli değil. Gündüz ve gece çekimi bence yeterli kalitede. Fakat ille de mikrofonlu kamera gerekiyorsa eldekini satıp harici mikrofon girişi olan bir modeli almaktan başka çare yok. Sony'de harici mikrofon girişi olan modeller var.

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    kardeşim hiçbir şekilde olmuyor bütün aklına gelebilecek sistemleri denedim desteklemiyor cihaz elmizde kaldı :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

görüntü kalitesi çok iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)