Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet almak için doğru zaman mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    2018 de bazı motosikletler euro 4 geleceği için gelmeyecek yada değişecek.Örn bi cbf 150 alındığı zaman yeni gelecek modelin yedek parçaları aynı olur mu ?Diğer taraftan fiyatlarda artacak ybr 125 ile ys 125 gibi olacak.İki arada bir derede değil iki derede bir arada kaldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 veya 10 yıl parça bulundurma garantisi var diye biliyorum ben. Hani artık bunu satmıyoruz deyip parçasını da getirmiyoruz diyemiyorlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 veya 10 yıl parça bulundurma garantisi var diye biliyorum ben. Hani artık bunu satmıyoruz deyip parçasını da getirmiyoruz diyemiyorlar.
    Hımm sadece yamaha honda gibi firmalar mı yoksa hepsimi ?

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yasal bir zorunluluk. Araba için de motosiklet için de geçerli.
    Ama genelde olan şey, ellerinde bulundurmayıp lazım olduğunda sipariş vermek olduğundan bazı markalarda veya bazı modellerde parça için biraz bekleme olabiliyor.
    Ayrıca CBF gibi piyasada yıllardır olan bir motosikletin parça sıkıntısı çekme ihtimali bence sıfıra yakın.

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Bu ne alacağına bağlı ybr cbf alacaksan al gitsin parça yoksa bize de yok yan sanayi çok..spesifik bı motosiklet almayacaksan kimsenin umrunda olmaz o standartlar adam çatır çatır çin malı satıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Peki sağolun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)