Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ayna kırmak zor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    Beyler yan aynaları kırması zor mu?

nasıl vurmak gerekiyor yumuşak bi tokat atsak direkt kırılır mı?
    düşme ihtimalimiz var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Niye ? Amaç ne

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ya ben de adam nasil bicaklanir onu sorcaktim. Neresine saplamak lazim? Bicak secimi falan? Nelere tikat etmek lasim? Baskasini bicaklarkene kendimi tehlikeye sokmayayim simdi. Aydinlatirsaniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Alıntı kabyelmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye ? Amaç ne
    Bozuk aynayi yenisiyle degistirmek icindir muhtemelen. Benim sorumun sebebi de organ nakli icin...
    pea, Kızıl pars, T3Z ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motoru yan ayaklığa al.
    Üstünden in.
    Yerden bir taş parçası al ve kır.
    Bu kadar basit bişeyi akıl edemiyormusun?
    Fakat en iyi yol aynaları söküp bir kenarda kırman.
    Ortalık cam kırığı olmaz böylece.
    espresso, Kızıl pars ve T3Z bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hiç zor değil.
    eldivenlerin üst kısmında ki sert eklem koruyucu ne güne duruyor zannediyorsun
    motordan da düşmezsin merak etme

Motosikleti
    YOK
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ben de adam nasil bicaklanir onu sorcaktim. Neresine saplamak lazim? Bicak secimi falan? Nelere tikat etmek lasim? Baskasini bicaklarkene kendimi tehlikeye sokmayayim simdi. Aydinlatirsaniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Bozuk aynayi yenisiyle degistirmek icindir muhtemelen. Benim sorumun sebebi de organ nakli icin...
    sjsjjsjsjsjjs

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hangi organ ben anlatabilirim ? Organdan organa pıçaklama şekli de değisiyor. Mesela böbrek piyasası cok aktif. Misal konu sahibi arkadaşı yüz üstü yatırıp pardon pardon bu başka şeydi sırt üstü yatırıp yandan yandan pıçağı 45 derece açıyla saplayıp yukardan aşagı cekiyoruz. Böbrek elde artık.

Ayna nasıl kırılır diye konu mu olur arkadaş peşine düşse arabadan nasıl kaçacaksın ! Herşeyi geçtim etme bulma dünyasıdır. İnsanlara sayıp sövüyorsanız hatalarında o sövdügünüz hatalari siz yapmayacaksiniz.
    Kızıl pars ve espresso bunu beğendiler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuyu anlamadan önce, konuya tam olarak hakim olmak ve bu işi hakedilen şekilde yapmak için okuman gereken bir iki başlık daha var ; Nasıl aciz, korkak bir solucan olunur ?
    - Nasıl kaçılır ?

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Sanırım arkadaş trafikte yanından 0 geçen, sıkıştıran ve tehlikeye sokan mini mini minnos arabacilara bir ders verme niyetiyle yanlarından geçerken aynalarını kırıp kaçmak istiyor. Yapan tanidiklarım var. Tavsiye etmiyorum. Gerek yok böyle şeylere... Işıklarda inip kapısını açarak kaskinla kafayı vurucaksin. Gta Mode on yani.
    Kızıl pars bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    eline yaklaşık 40 santim bir sopa al ve mümkünse inşaat demiri olsun yani ince ve sert olması iyidir çünkü motor ile giderken rüzgardan ötürü tutması kolay ve çarpınca etkili darbe yapabilmesi için uygundur.

şu videodaki gibi sağ yada sol artık araç ne taraftayse o elinle sopayı tut ve motor ile yanından hızlıca geç, zaten elinde sopa yanındaki arabanın aynasına çarpıp kıracaktır ve darbenin etkisiyle sopa geri tepse bile bu geri tepme sana yansımayacaktır

ayna kırmak için bu şekilde sopa tutacaksın elinde o kadar.

hatta bu yöntem ile iki arabanın arasından geçerek çift ayna kırabilirsin

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    ayna kırayım derken dikkat et biri kemiklerini kırmasın kardeş.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ne kadar art niyetlisiniz yahu?
    Arkadaş arabaların aynalarını kırcam dememiş ki!
    Bi insan o kadar mal olmaz yani değil mi?
    Muhtemelen aynaları eskidi değiştirecek eskileri kırıp atmak istiyor.
    Yoksa hangi sazan böyle bişey yapmak ister?
    O kadar da değil yani.
    espresso, T3Z ve Stock Sever bunu beğendiler.

Ben kırdım, iyi kötü gurtuldum... Ama çolumuz var çocumuz var..
    oialdemir, fatih.met ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Abi belli şamarı yiyicem ama benimde 3 leşim var 2 sinin parasını verdim ve bilinçli değildi.Ama tekini sabağın 6 sında okula giderken beyzinciden önüme fırlamıştı ışıklarda durunca hız kesmedim avuç içiyle indirdim pişman değilim.
    Not:Araç sahibi 30/35 saniyelik bir şok yaşıyor o arada gittin gittin gidemedin.😨

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayna kırayım derken dikkat et biri kemiklerini kırmasın kardeş.
    Aynen işte o zaman o koruma ekipmanlarını en ince detayına kadar test ederler.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Sertçe yumruk atabilirsin

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Serseriliğin lüzumu yok. Bunu yapan kişiler yüzünden insanlar motosiklet sürücüleri hakkında pek iyi düşünmüyor.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu anlamadan önce, konuya tam olarak hakim olmak ve bu işi hakedilen şekilde yapmak için okuman gereken bir iki başlık daha var ; Nasıl aciz, korkak bir solucan olunur ?
    - Nasıl kaçılır ?
    150 lik scoterımla fıtı fitı gidiyorum 5 kişilik şahin yanımdan 0 la geçiyor yolda kendince s çiziyor bizde manyağız ya gidip 5 ine dalıcaz ve sağlam çıkıcaz,sonuçta burası Japonya,Çin herkez 5 yaşında dövüş eğitimi alıyor dimi bu arkadaşın ezikliği ya al 14 lüyü Burası Diyarbakır Kafana Sıkarım Takır Takır felan desin girsin.

Cidden tuhafsınız be abim
    HRider bunu beğendi.

Başlangıç için meyve bıçağını öneririm, şimdi bazıları gelir döner bıçağıyla başla der dinlemeyin. Ekmek bıçağı ise geçiş bıçağıdır, ona alıştıktan sonra döner bıçağına geçebilirsiniz.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 lik scoterımla fıtı fitı gidiyorum 5 kişilik şahin yanımdan 0 la geçiyor yolda kendince s çiziyor bizde manyağız ya gidip 5 ine dalıcaz ve sağlam çıkıcaz,sonuçta burası Japonya,Çin herkez 5 yaşında dövüş eğitimi alıyor dimi bu arkadaşın ezikliği ya al 14 lüyü Burası Diyarbakır Kafana Sıkarım Takır Takır felan desin girsin.

Cidden tuhafsınız be abim
    Ah be abim, bana tuhaf derken, kendi tuhaflığınızı normalleştirdiğinizin farkına varsanız keşke.
    Ya gider aklı başında bi şekilde uyarırsın, ya da maçana güveniyorsan kavga dövüşe neraklıysan bi şekilde yakalarsın. Ama aynaya vurup kaçmanın adı korkaklıktır. Acizliktir.
    Aynaya vurup, kaçan illaki var. Ama aynı kişi gelip burda kendini haklı görüp bir de millete akıl vermeye kalkınca komik oluyor.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be abim, bana tuhaf derken, kendi tuhaflığınızı normalleştirdiğinizin farkına varsanız keşke.
    Ya gider aklı başında bi şekilde uyarırsın, ya da maçana güveniyorsan kavga dövüşe neraklıysan bi şekilde yakalarsın. Ama aynaya vurup kaçmanın adı korkaklıktır. Acizliktir.
    Aynaya vurup, kaçan illaki var. Ama aynı kişi gelip burda kendini haklı görüp bir de millete akıl vermeye kalkınca komik oluyor.
    5e1 Dayak yemek Mantıklı.
    Canına kast edene hiç umrunda olmicak uyarı yapmak Mantıklı.

İlk okulda hocalarımız şöyle cümleler kurardı.
    Çocuklar size taş atana siz çicek atınki farkıniz olsun derdi.
    Size biri tokat atarsa siz diğer yanağınızı dönün
    Diceksinki ben sana öylemi dedim evet abi öyle dedin Uyarıp gitsem şuna bak şuna ne diyo bize diyip gülücek.İnsek girişsek az çok dayak yiyicez gene aynı sonuç.Bazen Ayıya dolanmadan çalıya dolan derler çalıyı dolanıyorsak o ayıyada bi taş atalım dimi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)