Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

subap ayari

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    salkano wolf
    Selamın aleykum kullandigim motor salcano attack 150 cc sifir aldim suanda 9000 km de son 1 aydir cizirti sesi var devir 5 binde yapiyor sadece bana denilen ve biraz netden aradtirdim subap lardan geldigini orendim ve hemen yetkili servise götürdüm bana dedikleri bu sesin normal oldugunu vs vs ama istersen subap ayari yapabilirim dedi bende zahmet olmazsa yapin dedim neyse yapti usta ayari ama değişen bisey yok cizirti hala var bosuna para verdik bana bu işi yapabilicek adam gibi adam usta lazim tavsiyelerinizi bekliyorum ...birde benim motorun subab ölçülerini nereden öğrenebilirim fabrikasindan öğrenebilirmiyim teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    subap cızırtı mı yaparmış?

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Sübaplar genelde rolantide ses çıkarır, sizin motordaki orta devirde cızırtı düşük ihtimal eksantirik zincisinden, büyük ihtimal titreşimden başka bir yerden geliyor, iyi tespit edin sesi, birkaç kişi baksın dinlesin ustada olabilir normal motor kullanan arkadaşınızda olabilir, birde tek silindir motorlar öyle titreşimli çalışıyorlar...

Motosikleti
    salkano wolf
    Benim motorda titresim yok yani sifir vibrasyon yokmu yardim edicek biri 😄

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    benim motorumun egzantrik gergisi bozuk ve zincir bolluktan dolayı ses yapıyor mesela, sizde de gergi gevşektir belki. gergiyi biraz daha sıktırıp deneme yapın bakalım ses gelecek mi yine.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)