Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kamyoncuya Sinir Krizi Geçirten Motorcu. Ne Gerek Vardı Bu kadar Tepkiye [VİDEO]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Zorla adamı katil etmek bu olsa gerek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Videodaki motosikletli tartışmayı gereksiz uzatmış . Sanki canı kavga istiyormuş gibi konuşmuş
    pea, SweentLy ve BESTAPO bunu beğendiler.

aynen gereksiz uzamış

Alıntı baroc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen gereksiz uzamış
    Motorcuya ayar oldum resmen ya . Adam hatalıyım diyor öleyim mi diyo . İlla ne istiyosun kavga mı istiyosun anlamadım
    pea ve birisileri bunu beğendiler.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    ikiside suçlu o yolda 170 ile gidilir mi hem hız sınırını aşıyor hemde konuşuyor sen önce kendi canına değer ver sonra başkaları canını tehlikeye atınca konuş
    xawa bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    oha nasıl bir tesadüf daha 5 dk önce izledim bu videoyu. bilindik bir kanalda değil birde
    j700 bunu beğendi.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    klasik r25 kamera motovloger olma çabaları bi hata bulayımda youtube a atayım ünlü olayım vs vs.umarım bunu okur motoru ve vlogu bırakırsın bıktık artık.
    Sokollu bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Emremash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha nasıl bir tesadüf daha 5 dk önce izledim bu videoyu. bilindik bir kanalda değil birde
    Youtubeye motosiklet kazaları yazıyorum 1 haftalık videoları seçiyorum yeni videolara bakıyorum hergun
    www.ceyhunöcal.com.tr

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtubeye motosiklet kazaları yazıyorum 1 haftalık videoları seçiyorum yeni videolara bakıyorum hergun
    imzandaki siteyi gördümde türkçe karekter ASCII domain alma tutmuyor google sevmiyor

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Motorcuyum ben kısmını söylemeseymiş bari.Birde şunun oğluyum bunun oğluyum muhabbeti yapanlar var ya.Yani laflarından aile terbiyesi almamış.Pohpohlanarak büyümüş, toplumda öyleleri böyleleri diyerek ayrım yapıp insana inasan olduğu için değer vermeyip sanki karşısındaki idamlık suç işlemişcesine abartıp birde medeniyetten bahseden akılsız bir vatandaş.Benim gözümdede zerre kadar motorculuğu yoktur.Allahın apaçisi kekosu.Karakola gidince bunu insan yerine koymaları hata.Normalde birbirimize destek olmalıyız ama böylesine bir kepazeliğede destek olmam.Kafasına kaskı kamerayı takan motorcu oldum sanıyor.Kamera oluncada gaz depoda hazır tabi en ufak olayda bas gazı gitsin.Burda sıkıntı olayın ölçüsüne karşı verilmiş olan geri yanıt.Sakin dille uyarsan olur biter işte.

Motosikleti
    Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imzandaki siteyi gördümde türkçe karekter ASCII domain alma tutmuyor google sevmiyor
    sıkıntı yok :D
    www.ceyhunöcal.com.tr

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kameralı atarlı ergen!

sen 150 ile motorun üstüne kapan, tünel görüşüne geç önünü görme, girişleri görme, japon stuka kamikaze uçağı gibi dalışa geç, vatandaş senin sinek kadar moturunun hız tayinini yapamasın, hız sınırını fazla fazla aş, benim anam babam var, beni öldürüyordun de

Birde bunu halt etmiş gibi yayınla, hayatta kaldığına dua etmeyip tartışmayı uzattıkça uzat

Kamerana 1 yutubuna 2 sana 3...
    Lazasker, dental_land, takendy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    motosikletli resmen belasını aramış

burası türkiye ,nelerle karşılaıyoruz,adamı resmen tahrik ediyor

adamda silah olsa cinnet geçirip motorcuyu ateş etse geberip gidecek haberi yok,,öbür tarafta kamyoncuyu zebanilere şikayet eder artık
    birisileri bunu beğendi.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ne çekti be bu r25'ler.Sezon sonu satıcam böyle olmuyor.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Bir organizasyon başlatalım.

Bu tarz motosiklet sürücülerini bir yerde toplayıp afişe edelim. Polise şikayet edelim, ehliyetlerini alsınlar ellerinden. Ailesine gösterelim, motora binmesine izin vermesinler.
    reclusive, acestor, Lazasker ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hayvanlar alemi belgeselindeki,canlilarin bile tartişmalari daha medeni,maymun diger maymuna atar yapiyor,bir kaç kez şekil yapip,de get la diyerek uzuyor hayvan..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    olayın başlangıcı itibariyle gereksiz.

hız çok yüksek, motosikleti süren arkadaş motosiklet eğitimi olmayan veya motosiklette kendini koruma amacıyla kafasında öngörüler oluşturmayan boş kafalı bir genç. o yolda o hızla gitmek, ayrıca kamyonun girdiği bir sapak var, o tür sapak gibi ana yola birşeyin atlayabileceği yerlerde muhakkak yavaşlarım.

el kol yaparsın birşey yok da yoluna devam et niye uzatıyorsun? yine bir başkası adına utandığım günlerden birisi...
    sheriff87 ve BESTAPO bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Motorcu biraz agresif olabilir. Ama bu şekilde ölümlü sürüsüyle kaza biliyoruz. Tamam tepkiler aşırı ama sizde çok aşırı yükleniyorsunuz motorcuya. Kanı biraz fazla kaynamış kameranın olmasıyla fazla tepki vermiş. Sonuç değişmiyor bir iki sn farkla ölme ihtimali var. Anayola kontrolsüz giren bir kamyon ve trafik kazası .Hız limitini aşmak ile anayola kontrolsüz girmek arasında ciddi bir kusur farkı var.
    Tepki aşırı . tepki göstermekte haklı. Birazcık kavga etmeye müsait bir karakter olunca sonuç bu. Motorcuya fazla yüklenmemek gerektiğini düşünüyorum. Çekici felan görünce iyice sinirlenir insan.
    Tekeriniz düz bassın.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu biraz agresif olabilir. Ama bu şekilde ölümlü sürüsüyle kaza biliyoruz. Tamam tepkiler aşırı ama sizde çok aşırı yükleniyorsunuz motorcuya. Kanı biraz fazla kaynamış kameranın olmasıyla fazla tepki vermiş. Sonuç değişmiyor bir iki sn farkla ölme ihtimali var. Anayola kontrolsüz giren bir kamyon ve trafik kazası .Hız limitini aşmak ile anayola kontrolsüz girmek arasında ciddi bir kusur farkı var.
    Tepki aşırı . tepki göstermekte haklı. Birazcık kavga etmeye müsait bir karakter olunca sonuç bu. Motorcuya fazla yüklenmemek gerektiğini düşünüyorum. Çekici felan görünce iyice sinirlenir insan.
    Tekeriniz düz bassın.
    mesele çekici gösterene kadar zorlaması.

hıyar ergen, bir gün biri deşecek böğrünü..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Sabah kahvaltida,yüreği fazla kaçirinca böyle oluyor..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)