Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Kamyoncuya Sinir Krizi Geçirten Motorcu. Ne Gerek Vardı Bu kadar Tepkiye [VİDEO]

Motovento
    REKLAM ALANI
    singlegunman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT07 MOTOCAGE
    Motorcu camiası adına yüz kızartan bi olay bence.
    Be kardeşim ekmek parasının peşinde yaşlı başlı adam, canına kast edecekte birşey yapmamış. Hız limitlerinin kat kat üstündesin ve hala dayılanma peşindesin. Bu R25'lerin kullanıcı kitlesi iyice ergenus oldu yahu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen sinirden kopursen bile karsi taraf ozur dileyince alttan alinca sakinlesmek gerek. belki burda motoru kullanan arkadas o gun agir biseyler yasadi etti bilemem ama yine de biraz baydi.
    yahu o velet burda "derdim video izlensi prim yapayim" diyor. Haksiz oldugunu kenki bilmiyormu sanki.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    bugün Show tv ye çıktı bu kamyoncu ,,iyice popüler oldu,reklamlarda ,dizilerde çıkmaya başlarsa şaşırmam

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız videoyu izledim ve farkettim ki küfür olayını başlatıp olayın uzamasını sağlayan da kamyoncudur. Adam plakayı alırken almayanın anasını diyen kim video da? Şahsa küfürü başlatan kişi kamyoncu hala millet nasıl bu kamyoncuyu destekliyor anlamıyorum. Haberlere koymazlar almazsan ananı kısmını...

Buldu kendisinden yaşlı güçsüz adamı efelenmiş güya kabadayı erkekim kaldı ki kabadayılığın bile bir raconu var yazık

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Bu muhabbet gereksiz yere uzamış da uzamış. Başta motorcu kardeş haklı ama sonra mevzuyu anlamsız uzatıyoR.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)