Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Kamyoncuya Sinir Krizi Geçirten Motorcu. Ne Gerek Vardı Bu kadar Tepkiye [VİDEO]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız bu videoda sadece kamyonun yola çıkışı olsa ve ilk 10 15 saniyeden sonrası olmasa alayınızın kamyoncuya giydireceğini biliyoruz değil mi? O zaman ikiyüzlülük yapmayın forum olarak. Kamyoncunun hatası cana kast derecesinde. Motorcu bunu fazla üstelemişse sizin motorcuyu aşağılamanız gerekmez. Adım gibi eminim aynı videonun ilk 15 saniyesini yüklesin o adam diğerini kaldırsın atılan her yorum kamyon şoförüne sövme olur.
    ben 150 km/h ile gittiğini gördüktan sonra izlemeyi bıraktım. sonund kim kme geçirmiş bilmiyorum. Ama bu trafik adabından yoksun insana ne desek anlamıyacak.

Beyin bedava

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Alıntı МОТОRCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vlogcuyu eleştiren arkadaşları hiç 80 in üzerine çıkmadıkları ve hiç teker yapmadıkları için tebrik ediyorum.
    Ben 82,83 ve 83 3 ile defa ceza yedim. şehir içinde normalde hız sınır 50 dir. ama bazı ana yollarda 70. üzeri yok...

eğer sen kendine motorcuyum diyorsan ben motorcu değilim. aynı yolu seninle paylaşmak istemem
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı МОТОRCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vlogcuyu eleştiren arkadaşları hiç 80 in üzerine çıkmadıkları ve hiç teker yapmadıkları için tebrik ediyorum.
    Çocuk bunun kardeşi heralde jkfkfkff

Alıntı WhoAmI? adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hooop Kardes yavaş gel, Türk insanı herseyden herkesten nefret eder ne demek ya. Sen soyuna mi kufrediyorsun? Küfür illa kötü söz değidir, yaptığın soyuna, Türk'e kufretmektir. Lütfen ettiğin kelimelere dikkat et! Seni kimse Türk olmaya zorlanmadı zorlamazda..
    ırkımla alakalı sorunum yok, mevzu halk, toplum. Bu toplum birbirinden fazlasıyla nefret eder oldu! bir taksici haberi herkes ana bacı dünyadaki en kötü şey taksiciler, dolmuş haberi hop kin nefret. Polis,asker,motorcu,kamyoncu genişletilebilir...

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    bazen sinirden kopursen bile karsi taraf ozur dileyince alttan alinca sakinlesmek gerek. belki burda motoru kullanan arkadas o gun agir biseyler yasadi etti bilemem ama yine de biraz baydi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TlntS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen 40-50 izlenecem diye bi yerlerini yirtip kendini tehlikeye atarken millet cikip stres carkini iki ceviriyor hop 2 milyon izlenme. senin gibilerde carpip olene veya sakat kalana kadar boyle prim pesinde kosuyor. genelde dikkat edin doyumsuz ve ilgi arsizi veletlet boyle yapiyor ve yarisindan fazlasi ya 30 gormuyor yada sakat bi halde goruyor... simdiden topragin bol olsun.
    Biz buna haset diyoruz, yersen

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    motorcu hızlı gidiyor kamyoncu önüne atlıyor kanunen motorcunun hız kurallarına,kamyoncununda geçiş hakkına uyması gerekir.
    Motorcu arkadaş niye önüme atladın ölebilirdim vs anlatmaya çalışıyor.
    Kamyoncu dayı ben gördüm bilerek çıktım diyor
    Motorcu ölebilirdim anam babam var diyor
    Kamyoncu ben onu hesaba kattım diyor
    Buraya kadar konuşulur aman abi dikkat et bak bu sefer birşey olmadı ama ölüme sebebiyet verebilirdin vs denilebilir muhabbet kapanır herkes yoluna gidebilirdi.Fakat işin rengi motorcunun plakasını aldıktan sonra değişiyor kamyoncu küfür ediyor duyduysanız motorcu küfür etme daha sonrasında annemi karıştırma falan diyor kamyoncuda sonrasında çekiç falan alıyor eline şimdi küfür kısmından sonra ben olsaydım işin rengide boyutuda değişirdi motorcu gene o durumda sakin durmuş bana ana bacı giydirecek üstüne çekiç falan vururum diye tehtid edecek kaba şiddetle baskınlık kurmaya çalışıcak kamyona saplardım orada o adamı.
    Şu klasik r25 vlogger modundan bir çıkınız lütfen benim gördüğüm tablo motorcu konuşmak istiyo adama adam konuşucak gibi değil belli bu tipler laftanda anlamaz zaten plaka muhabbetiyle gözünü korkutmaya çalışıyor ama kamyoncunun tavrı bana göre çok daha vahim ve kabul edilebilir yanı yok.
    Burada eleştirenlerin çoğu siz motorunuzla seyir halinizdeyken göre göre önünüze atlayıp kazaya sebebiyet verse birisi ve üstüne ben seni görerek bilerek yaptım dese bu cana kasıt değilmidir ve o durumda her hangi bir sakatlığınız yoksa olacak durum bam,bam,bam kimse kimseyi yemesin boş yere

Alıntı ee85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ırkımla alakalı sorunum yok, mevzu halk, toplum. Bu toplum birbirinden fazlasıyla nefret eder oldu! bir taksici haberi herkes ana bacı dünyadaki en kötü şey taksiciler, dolmuş haberi hop kin nefret. Polis,asker,motorcu,kamyoncu genişletilebilir...
    Eyvallah Dostum, bir bakıma haklısın fakat Türk kelimesi orda yanlış olmuş. Herkes birbirinin üstüne çıkmaya çalışıyor saygı olmuyor genelde o yüzden böyle oluyorya neyse.. Haydi selametle

Alıntı WhoAmI? adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Dostum, bir bakıma haklısın fakat Türk kelimesi orda yanlış olmuş. Herkes birbirinin üstüne çıkmaya çalışıyor saygı olmuyor genelde o yüzden böyle oluyorya neyse.. Haydi selametle
    evet çok stresliyiz, çok asabiyiz. zor hayat şartlarının getirisini herkes birbirinin üstünden çıkarıyor. Daha bugün yaşadığım bir olay, yağmurlu, tek şeritli yolda, sokak arasında ilerlerken yanında karısı ve çocuğu olan 50 yaşlarında iri yapılı bir şahısın sürdüğü araç arkamdan 15 cm ile giderken yanımdan beni düşürmeye çalıştı. ben bağırıdım çağırdım ama bulaşmadım. Işıklarda önümde durdu arabada bunu tutmaya çalışıyorlar, inecek beni dövecek göya. tüm bu artislik ben orada ilk anda inip motordan jopu çıkarıp beynine geçirmediğimden. bir nefret bir kin! inince karşılığını alınca geri vitesler yok yol vereceksin demeler kibar kibar. ben bu öfkeye anlam veremiyorum işte... neyse çok konuştum

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Videoyu​ izlemeden yorumlari okuyayim dedim hepiniz ayni seyi izlediniz değil mi? Emin misiniz? Biri motorcuya giydiriyor oteki de motorcuya giydiriyor ama sonra birbirlerine giydirmeye basliyorlar kafam o kadar karisti ki videoyu izlemeye cesaret edemiyorum.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcu hızlı gidiyor kamyoncu önüne atlıyor kanunen motorcunun hız kurallarına,kamyoncununda geçiş hakkına uyması gerekir.
    Buraya kadar konuşulur aman abi dikkat et bak bu sefer birşey olmadı ama ölüme sebebiyet verebilirdin vs denilebilir muhabbet kapanır herkes yoluna gidebilirdi.Fakat işin rengi motorcunun plakasını aldıktan sonra değişiyor kamyoncu küfür ediyor duyduysanız motorcu küfür etme daha sonrasında annemi karıştırma falan diyor kamyoncuda sonrasında çekiç falan alıyor eline şimdi küfür kısmından sonra ben olsaydım işin rengide boyutuda değişirdi motorcu gene o durumda sakin durmuş bana ana bacı giydirecek üstüne çekiç falan vururum diye tehtid edecek kaba şiddetle baskınlık kurmaya çalışıcak kamyona saplardım orada o adamı.
    Şu klasik r25 vlogger modundan bir çıkınız lütfen benim gördüğüm tablo motorcu konuşmak istiyo adama adam konuşucak gibi değil belli bu tipler laftanda anlamaz zaten plaka muhabbetiyle gözünü korkutmaya çalışıyor ama kamyoncunun tavrı bana göre çok daha vahim ve kabul edilebilir yanı yok.
    Burada eleştirenlerin çoğu siz motorunuzla seyir halinizdeyken göre göre önünüze atlayıp kazaya sebebiyet verse birisi ve üstüne ben seni görerek bilerek yaptım dese bu cana kasıt değilmidir ve o durumda her hangi bir sakatlığınız yoksa olacak durum bam,bam,bam kimse kimseyi yemesin boş yere
    Kardeş biz videoyu izledik zaten niye özet geçiyon :d
    motorcu344 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Iftarda yine kabak tatlisi var..

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş yeni bölüm ne zaman

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    80 lik yolda 150'yle git adam suçluyum desin alttan alsın üstüne uzattıkça uzat. Bu adamla aynı yolda motor sürüyoruz yahu. Yarın öbür gün hepimizin karşısına çıkabilir. Ama herkes bu kamyoncu kadar sabırlı olur mu bilemiyorum.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Ne olur şu olmamış gerizekalıyı biri dövsün ben oturduğum yerden sinir krizi geçirdim, şuan dişlerimi sıkıyorum Allahım bu nasıl bir psikoloji çocuktaki.
    Ha şunu da söylüyüm adam burda çocuğu tartaklasa yaralasa kırsa ağzını burnunu hiç bir ceza almaması gerekir haksız tahriğin daniskası var çünkü.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    İçerdemisin evlat, biz o paket servisçilerin .okunu temizlemeye, oluşan o algıyı değiştirmeye çalışırken oldu mu şimdi bu.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    şehir içinde ben 100 ün üzerinde araç kullanmıyorum diyen yalan söyler kaldı ki kimse o elemana hızı yüzünden atar yapmıyor. sağa çektikten sonra adam inanılmaz sabırlı bir şekilde özür diliyor hata yaptığını kabul ediyo, daha ne yapsın? karşındaki ters birisi olsaydı (hatırlayanlar bilir bi kusuru olmamasına rağmen benzinlikte dayak yiyen motorcu) kafanı kırardı. adamda peygamber sabrı varmış. sonuçta her gün üzerimize araba sürülüyo, görmezden geliniyoruz, bu kadar saçma neden yüzünden ben hiç kimseye atar yapmadım yapmam da, daha kötüsü oldu karşı taraf özür dileyince söylencek bişey kalmıyo maalesef.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    MotorcuMetoG bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Üst resimdeki adam videodaki DAYI mıymış

Her iki taraf hatalı birde çok uzamış..O çekiç yerine silah yada bıçakta çekebilirdi.
    ee85 ve 127 bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en büyük ceremeyi ailesi çekmiştir herhalde.. bi söz verip tutmadıklarını düşünün

Motorcu hepten suçlu hız sınırını geçmese bu durum tehlike yaratıcak bi hal almazdı , eğer ordan dönüş yasaksa dayıda suçlu değilse adamın bir suçu yok zaten aiden uçmuyoa dam bakıpta geçiyo

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)