Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Kamyoncuya Sinir Krizi Geçirten Motorcu. Ne Gerek Vardı Bu kadar Tepkiye [VİDEO]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 dakika zor dayandım. kavgacı motosiklet zihniyeti. kaskıma kamera takarken utanıyorum vallahi. gezdiğim yerleri çekeceğim hâlbuki.
    sırf şu videodaki gibi geri zekalılardan sanmasınlar diye şehir içinde kamera takmayı bıraktım...
    Eski_kasa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Ya o değil de böyle kalabalık bulmuşken ciddi bir şey soracağım gerçekten bilmiyorum. Aşağıda resmî bulunan scooterimin amortisörleri bu konumdadır. Bu sert mi yumuşak mı? Alçak mı yüksek mi? Birisi söylerse konu biraz bana yararlı olacak çok teşekkürler sevgiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o değil de böyle kalabalık bulmuşken ciddi bir şey soracağım gerçekten bilmiyorum. Aşağıda resmî bulunan scooterimin amortisörleri bu konumdadır. Bu sert mi yumuşak mı? Alçak mı yüksek mi? Birisi söylerse konu biraz bana yararlı olacak çok teşekkürler sevgiler.
    https://i.hizliresim.com/EgGoaZ.jpg
    hareket yönüne bakılırsa yay sıkıştırılmış, yani sert.
    SAZMAN bunu beğendi.

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Bu aksiyon kameraları mülakatla satmalılar artık... Kamerayı takan şovmen kesiliyor başımıza, kurdukları sikko kanal iki izlenme oranı alacak diye ergen ergen tavırlar sergiliyorlar. Arkadaş bugün şanslı günündeymiş psikopatına denk gelmemiş. Aksi takdirde "bok yoluna gitme" deyiminin canlı örneği olabilirdi. Gerçi o yollarda o hızla gitmeye devam ederse bok yoluna gitme ihtimali yine çok uzak değil!

Motosikleti
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hareket yönüne bakılırsa yay sıkıştırılmış, yani sert.
    Alçak mı yüksek mi ?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 İron Max
    MADEM ARKADAŞ RATİNG İSTİYOR VERELİM
    ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ I TEBRİK EDİYOURUM

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    ben yarın vakit bulursam, şikayet edeceğim.

Her ne olursa olsun kamyoncunun bakması gerekiyor bunların çoğu böyle motorcunun şımarık itici ve eşşek sudan gelinceye kadar dayak attırmaya müsait bir kişiliği olsa da bu böyle...

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    https://i.hizliresim.com/EgGoaZ.jpg
    Başkan,alet gergin seviyede...tamir işlerini hallettinmi?
    SAZMAN bunu beğendi.

motovloglar hata yapsa da olsun. Bu adamlar bir iletişim doğuruyor ve doğruyu bulmaya yol açıyorlar. Genç adam delilik yapabilir. Herkesten süper olgunluk beklemeyin. Keşke hepiniz motovlog yapsanız da bildiğinizi öğretmeye yanlışları düzeltmeye kalksanız. O zaman bayhan gibi motosiklet tüccarları sizleri sadece kendisine para veren şirkete yönlendirmez.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Ya adama orada tek kelime etmeye hakkı yok.Kamyon geçtiğinde aralarında 1 km mesafe vardı.
    Şanslısın yaşadığın için, ben şöfor olsam levyeyle parçalamıştım kaskını

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamda peygamber sabrı varmış...

Hayatımda bu kadar gereksiz uzatılan, böyle bela arayış görmedim.
    Adamın tek haksız olduğu nokta küfretmesi, ona da hak veriyorum böyle bir çirkeflikten sonra.
    Olayın nasıl çözüme bağlanmasını bekliyordun ? Adam zaten hatasını kabul ettiğini defalarca söylüyor, kendimi mi öldüreyim diyor. Napsın istiyrsun ? Hatasını kabullenmiş bir de yaşını başını almış adamı resmen kavga ettirmeye çalışmışsın. Baban yaşında adam ayağına mı kapansın ? Nasıl bir egodur bu. Nasıl çözüme kavuşacak bu olay ? Yahu tartışma hiçbir yere gitmiyor... Boş, bomboş.

Adamı geçip sana gelirsek, sen diyorsun ki, anam babam var benim, bana birşey olsa üzülmezler mi tarzı birşey.
    Karşına böyle peygamber sabırlı bir adam yerine delinin biri çıksa ? Bu ülke ne saçma sebeplerden cinayetler gördü.

"Ters baktı diye öldürüldü."
    "20 Yaşındaki Osman 0. motosikletiyle yanlarından geçerken aragazı verdiğini ileri sürerek 22 yaşındaki Ömer G.'yi öldürdü."
    "Gaziantepte bir kişi, tuvaletten geç çıktığı için vurulup öldürüldü."

Türkiye'de deli bol. Adam öldürmek kolay. İşte o zaman ailen üzüldürdü. Bana kalırsa zerre haklı değilsin, gel gelelim sen haklı olduğunu düşünüyorsun. Haklı olup ölü olmayı mı tercih ediyorsun ?

Biraz da çuvaldızı kendine batırmayı dene. Burada kaç tane motosiklet kullanıcısı sana hatalı olduğun konusunda uyarı yapıyorsa, oturup bir düşünmek gerek... İzlerken adamdan ben utandım...
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Selam'da iletmeyi unutma burada senin şikayetçi olman birşey ifade etmez şahsın kendisi gelmesi gerekiyor benden şikayetçi olursun ki seni bağlayan bir durum yok tazminat açarım paramı alırım giderim sahile parayı şaçarım bide vlog patlatırım yine ben kazanırım <3 / berkek /

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alçak mı yüksek mi ?
    saat yönünde çevirdikçe sertleşecek; ters yöne yumuşayacak.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat yönünde çevirdikçe sertleşecek; ters yöne yumuşayacak.
    Sonuç olarak Saat yönünün tersine çevirir isem yumuşayacak Ve alçalacak değil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan,alet gergin seviyede...tamir işlerini hallettinmi?
    Tamir işi var daha çok zevkli bir süreç. Far ampüllerini ve amortisörleri ayarlarını yapacağım. Çizik bölümlere kaplama düşünüyorum. Nerede yaptırabilirim soracağım sayfada görüşürüz sevgiler

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kamera çıktı mertlik bozuldu...

SAZMAN, zulu ve Eski_kasa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    https://youtu.be/xluWv4X5rQ0

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emremotovlog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumları okuyorum gülüyorum şikayetçi ol demişler de Bursa da yapmış olduğum kaza da şikayetçi oldum hiçbirşey çıkmadı bunda gitsem gülüp geçerler eminim ben prim peşindeydim allah razı olsun ben kuralları bilmiyorum bilmiyorum da sizlerde bilmiyorsunuz ki ders peşine düşmüşsünüz dinleyen kim bana lazım olan izleme oranı
    sen 40-50 izlenecem diye bi yerlerini yirtip kendini tehlikeye atarken millet cikip stres carkini iki ceviriyor hop 2 milyon izlenme. senin gibilerde carpip olene veya sakat kalana kadar boyle prim pesinde kosuyor. genelde dikkat edin doyumsuz ve ilgi arsizi veletlet boyle yapiyor ve yarisindan fazlasi ya 30 gormuyor yada sakat bi halde goruyor... simdiden topragin bol olsun.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Dayıda peygamber sabrı varmışta ucuz kurtulmuş.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)