Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Kamyoncuya Sinir Krizi Geçirten Motorcu. Ne Gerek Vardı Bu kadar Tepkiye [VİDEO]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Gördüğüm kadarıyla herkes profesyonel trafik sürücüsü bir kaçı hariç gülüyorum izlemeye devam edin kuraldan bahsediyorsunuz da orda ilk vursam 10/10 suçluyum 2. Tahrik olsa bile dokunamaz vuramıyacağının oda farkında çünkü burda ahlak dersi veriyorlar bana orada ki can benim canımsa orası giriş yaptığı yer anayol o adam s*** s*** o yolun boş olduğunu görüp öyle çıkmak zorunda yol benim şerit benim yol hakkı benim O BENİM GAZ AÇIP GAZ KAPAYACAĞIMI NASIL ANLIYOR DA AYARLAMA YAPABİLİYOR. Demek istediğim herkes şuan biri bir başlık açtı onun altına yorum yapmış olmak için yapıyorlar benim de işime geliyor sağ olun ��������������������

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Emremotovlog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm kadarıyla herkes profesyonel trafik sürücüsü bir kaçı hariç gülüyorum izlemeye devam edin kuraldan bahsediyorsunuz da orda ilk vursam 10/10 suçluyum 2. Tahrik olsa bile dokunamaz vuramıyacağının oda farkında çünkü burda ahlak dersi veriyorlar bana orada ki can benim canımsa orası giriş yaptığı yer anayol o adam s*** s*** o yolun boş olduğunu görüp öyle çıkmak zorunda yol benim şerit benim yol hakkı benim O BENİM GAZ AÇIP GAZ KAPAYACAĞIMI NASIL ANLIYOR DA AYARLAMA YAPABİLİYOR. Demek istediğim herkes şuan biri bir başlık açtı onun altına yorum yapmış olmak için yapıyorlar benim de işime geliyor sağ olun ��������������������
    Yorumlara ihtiyacın var , özümseyerek tenkitleri okumalısın , zira kusurlu sensin denildiği gibi gereksiz tansiyon tırmandırmışsın .

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Yorumları okuyorum gülüyorum şikayetçi ol demişler de Bursa da yapmış olduğum kaza da şikayetçi oldum hiçbirşey çıkmadı bunda gitsem gülüp geçerler eminim ben prim peşindeydim allah razı olsun ben kuralları bilmiyorum bilmiyorum da sizlerde bilmiyorsunuz ki ders peşine düşmüşsünüz dinleyen kim bana lazım olan izleme oranı

Yorumları okuyorum gülüyorum şikayetçi ol demişler de Bursa da yapmış olduğum kaza da şikayetçi oldum hiçbirşey çıkmadı bunda gitsem gülüp geçerler eminim ben prim peşindeydim allah razı olsun ben kuralları bilmiyorum bilmiyorum da sizlerde bilmiyorsunuz ki ders peşine düşmüşsünüz dinleyen kim bana lazım olan izleme oranı
    Pekala bakalım bu platformun mekanizması nasıl çalışmakta imiş görelim.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    hmmm,

ölü; ama haklı olmayı yeğlerim diyon yani?

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belli ki kendini öğrenmeye ve dinlemeye kapatmış birisin. Buradaki ciddi uyarıların büyük bir kısmı senin algının dışında olsa bile senin iyiliğin için aslında. Tek derdin izlenmekmiş ya hani. Umarım bir gün izleme oranlarını tavan yaptıracak bir videonu izleyip de arkandan "Biz demiştik" demeyiz. Cidden yazık..

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu malın yaptığı yorumlardan sonra bi yerde patladığını görsem, durup ambulansı aramam can çekişsin

sarı mercedes filmindeki kamyoncu sahnesi gibi ama sonu biraz farklı olmuş.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Şimdi bana motosiklet kullanıpta yok ben 70 ile yok 100ün üzerine çıkmıyorum ben öyle motor kullanıyorum diyenler görüyorum sezinliyorum kusura bakmayın ama o 2 tekerin üzerine binipte uz gidenler kanal açsınlar oraya her marşa bastığında kameraya çekip atsınlar bakalım 125 cc motorları o motorla gidemezsiniz Zaten de MOTOR KULLANMAYI ÇOK İYİ BİLEN SİZLER BANA ÖĞRETİN O ZAMAN nerede ne yapacağımıza

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:45 ----------

yorum için teşekkür ederim
    sen bu kafayla gidersen motorcular değil kamyoncular sopalıya sopalıya öğretirler sana trafik kurallarını.

Her kuşun eti yenmez genç dikkat et kendine.

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    insan öldüğünde kendi hayat yükünden kurtulur, dertlerini burada bırakır, bu yüzden neşelenir ve gülümser bir ifade ile bu dünyadan ayrılır. Etrafındakiler ise kahrolur, acı içinde seslerini ona duyurmaya çalışır, aynısı insan gerizekalı - salak olduğunda da geçerlidir...

Güzel bir deyimdir, sadecw paylaşmak istedim

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    şu youtube ta kanal engelleme video engelleme falan yokmu ya ben bulamadımda çok işime yarar

hala hayatta ve nefes alabiliyorsan,sağlığın sıhhatin yerindeyse bence git bir fakiri doyur...hatta iki fakiri doyur.

1. bu tarz motosiklet kullanıp hala hayatta kalabildiğin için.
    2. trabzonlu bir kamyon şoförüne karşı bu hareketleri yapabildiğin ve birşey olmadığı için.

ben bile kendimi ekran başında zor tuttum sana vurmamak için. dayı fena sabırlıymış.

Motosikleti
    R25
    Adam çekici eline alınca motorcu yusufladı kaskın camını indirdi direk

Motosikleti
    KTM DUKE 250 ABS 2017
    Motosiklet sürücüsü olması gerektiğinden hızlı olduğu için kamyonet sürücüsü de yola çıkmaması gerektiği halde çıktığı için hatalı. Burada kamyonetin önünü kesip, babası yaşındaki adamı kavgaya zorlamak çok gereksiz bir hareket olmuş. dayının düştüğü duruma üzüldüm.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zorla adamı katil etmek bu olsa gerek
    https://www.youtube.com/watch?v=On-ZYbvphAA
    Bu videoyu çeken arkadaşın önce güvenli sürüş eğitimi, sonra da öfke kontrolü eğitimlerine gitmesini tavsiye ediyorum.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    hiz limitlerini aşmasan,hız yapayım diye yolda ne var,ne yok,hangi tehlikelerle karşılaşabilirim algısıyla sürsen o kamyonu çok rahat görebilirdin.

ve ona göre hızını ayarlayabilirdin.

hem hayvan gibi basıyorsun,hem trafiği okumaktan acizsin,hem de atarlanıyorsun.

günün birinde magandanın birine denk gelme.

o youtubeda çok güvendiğin 9-15 yaş arası bebelerin gazı da kurtaramaz seni.

Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu youtube ta kanal engelleme video engelleme falan yokmu ya ben bulamadımda çok işime yarar
    https://chrome.google.com/webstore/d...pbjlhkcghmgfhk

Uzun zamandır kullanıyorum. Kanal engelleme adına 10 numara 5 yıldız.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    2 dakika zor dayandım. kavgacı motosiklet zihniyeti. kaskıma kamera takarken utanıyorum vallahi. gezdiğim yerleri çekeceğim hâlbuki.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    yaşasın

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Aptalın yüzüne tükürmüşler , yağmur yağıyor zannedip " çok şükür demiş" bu da o hesap
    Ultraviolet, Eski_kasa ve acemi60 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)