Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kask ve saç konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    saç yapmayı, taramayı falan lise bitince bıraktım. fuzuli uğraş. saçınla uğraşmak zorunda kalmayacağın bi saç modeli bul kendine. hayat daha çekilebilir olsun.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bone tak gardaş,saçlarin,formda kalir..

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saclarını elınle dagıtıp gecır kafaya kaskı sonra kaskı cıkardıgın zaman saclar dagınık durur daha bı cool gozukur .
    bu kadar onemseme sal gıtsın daha bı mutlu olursun .

Konuyla alakasiz ama basliga ucundan değen bir soru sorayımmı size, 1.16d mi a180 cdi mi 2013 ve uzeri için?

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasiz ama basliga ucundan değen bir soru sorayımmı size, 1.16d mi a180 cdi mi 2013 ve uzeri için?
    a180 cdi şu reno'nun 1.5 dci motorunu mu kullanıyor du ? a3 dıye kafa karıstırasım geldı

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fakir motorcunun halinden anlamak

Sahura dogru motosiklet.net

1 - sukuter değil scooter olacak .
    2- bmwden vazgeçtim motor için falan dediğinde direk aklımda bi r6 falan canlandı veya hiç yoksa bi 600r dedim. O sukuterini bi ara değiştir kursa falan bi 600r ile git herkes kask altındaki kişiyi merak edecek kaskını cıkarıp elini sacına atıp her zaman taradıgın yere bç atarsın hop mis. Ben kaskı günde 10 defa cıkartıp takıyorum 1defa sorun etmedim bu olayı saclarımın uzunluguda gozumun altına kadar geliyor kısa degıl yani özgüven demek o kaskı ckartıp direk ortamın ıcıne hıc sacına basına bakmadan dalabılmektır. Bunları aşamadıysan özgüven arama kendinde

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı spysoldiers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 - sukuter değil scooter olacak .
    2- bmwden vazgeçtim motor için falan dediğinde direk aklımda bi r6 falan canlandı veya hiç yoksa bi 600r dedim. O sukuterini bi ara değiştir kursa falan bi 600r ile git herkes kask altındaki kişiyi merak edecek kaskını cıkarıp elini sacına atıp her zaman taradıgın yere bç atarsın hop mis. Ben kaskı günde 10 defa cıkartıp takıyorum 1defa sorun etmedim bu olayı saclarımın uzunluguda gozumun altına kadar geliyor kısa degıl yani özgüven demek o kaskı ckartıp direk ortamın ıcıne hıc sacına basına bakmadan dalabılmektır. Bunları aşamadıysan özgüven arama kendinde
    biritanya lordu kardeşimiz de geldi sıkıturun doğrusunu söylediğine göre problem kalmamıştır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    yani motorun verdiği zevk için 116 biraz mazlum kalmış.şöyle m3 m4 deseydin güzel dakikalar yaşatırdıda tabi o zamanda benzin vergi bakım vs gibi dertlerin olurdu.o yüzden 3 numara ve motora devam

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a180 cdi şu reno'nun 1.5 dci motorunu mu kullanıyor du ? a3 dıye kafa karıstırasım geldı
    Eet reno motoru ve alt takimi varmis a180 de ama bu duruma ragmen a180 agir basiyor. A3 un tipini begendiremedim onu elemek zorunda kaldim malesef

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Kask takma ...

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eet reno motoru ve alt takimi varmis a180 de ama bu duruma ragmen a180 agir basiyor. A3 un tipini begendiremedim onu elemek zorunda kaldim malesef

Dolu alabiliyosaniz 1.16d

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)