Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PROHEL 6161 AIR MONT

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Merhaba sevgili forum üyeleri,

Prohel fileli bir mont almak istiyorum. Normal de günlük kullandığım Dainese Laguna Seca Tekstil ceket 2 yıl sonunda çok deforme oldu ve eskidi.

Yazın sonunda askere gideceğim için mont çok fazla para ödemek istemiyorum. 2-3 yıldır Prohel montları kullanan bir arkadaşım var kendisi memnun.

Alacağım mont bu ;

https://www.motoavm.com/ProductDetai...siyah/114/9174

İki sorum olacak ;

1. Bu markayı ve özellikle bu mont modelini kullananlar + ve - lerinden bahsedebilir mi ?
    2. Bu montu alıp Dainese montumun korumalarını takabilir miyim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende oxford un estoril modeli var hocam fileli . bana buyuk geliyor uygun fiyata vereyim sana onu istersen. yağmurluğu falan da var . korumaları çıkarıp başka koruma da takarsın istersen.

Prohel'in Rendom modelini kullanmış biri olarak, Prohel'e bundan sonra para vermem. Sebebi, daha ikinci giyişte kol ağzındaki cırt bantlı kısmın kopması ve 10-15 giyişten sonra da hiçbir zorlama, anormal kullanım olmadığı halde dikişlerinin kendiliğinden sökülmeye başlaması. Prohel alacağıma tişört giyip sırtlık ve dirseklik takarım daha iyi. Kendiliğinden sökülen bir ceket, sürüklenme durumunda paramparça olur herhalde. (Giysilerimi nasıl kullandığım konusunda fikriniz olması açısından; 10 yıl önce aldığım ve yaz-kış, kar-yağmur demeden her koşulda giydiğim, üzerimdeyken arazide defalarca düştüğüm Richa Tornado ceketin halen sıfır ayarında olduğunu belirteyim.)

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Başka file mont önerileriniz var mı peki ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)