Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Max 16-17 Bin TL Başlangıç Motosikleti

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar , geçen sene A2 ehliyetimi aldım onun öncesinde B sınıfı ehliyetim vardı . Yani 4 yıldır aktif halde trafikteyim.
    Bu Temmuz ortaları gibi motosiklet almayı planlıyorum . Ayırdığım bütçe 16-17 bin tl motosiklet , 4000 tl aksesuar , 1000 tl eğitim . Tabi bunların dışında trafik sigortası ruhsat işlemleri v.s için de bir bütçe ayırdım.
    Uzun zamandır motosikletlere bakıyorum fakat bana uyan pek bir model bulamadım . Belki sizin bir tavsiyeniz olur.
    Yaşım 23 boyum 185 cm , ihtiyaçtan çok zevk için kullanacağım .Gunluk maksimum 10-15 km yol giderim.
    Motosiklette aradığım özellikler . 250 cc ye kadar naked tarzı olacak , abs olmazsa olmaz , fabrika çıkışı lastikleri önemli değil değiştiririm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Abs seçenekleri

Pulsar 200 ns / rs -Sıfır alacaksanız düşünebilirsiniz biraz parada size kalır.
    Duke /Ktm ikinci el modellerine bakabilirsiniz. Sıfırı 19 u buldu heralde Duke 250 nin

Mt-25 lerde daha abs yok diye biliyorum.
    400CC dominar vs. olabilir.

Paranızın tam karşılığı KTM nin Duke serisi olabilir. Abssi felan üzmez.

http://www.spormoto.com/naked-bike/ktm-250-duke/
    mombohunter bunu beğendi.

Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs seçenekleri

Pulsar 200 ns / rs -Sıfır alacaksanız düşünebilirsiniz biraz parada size kalır.
    Duke /Ktm ikinci el modellerine bakabilirsiniz. Sıfırı 19 u buldu heralde Duke 250 nin

Mt-25 lerde daha abs yok diye biliyorum.
    400CC dominar vs. olabilir.

Paranızın tam karşılığı KTM nin Duke serisi olabilir. Abssi felan üzmez.

http://www.spormoto.com/naked-bike/ktm-250-duke/

Hocam KTM lere falan çok baktım ama dediğiniz gibi sıfırı 19 bin tl olduğu için alamıyorum

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    tek alternatif bajaj biraz cebinde parada kalır.

Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek alternatif bajaj biraz cebinde parada kalır.
    aslında 2018 i bekleyip mt25 alsammı diyorum ama bu sefer de mt25lerin fiyatı 20 bin lirayı bulacak gıbı

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    benim 390'ı 15500'e veriyom, aklında olsun

hocam sıfır olarak düşünüyorsanız 16 bin civarı orta bi rakam ya 10 13 yada 19 20 civarı oluyor ama bence pulsar 200ns abs 11 12 civarında hemen paranızda kalır makine güzel araştırabilirsin

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Sacramento adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar , geçen sene A2 ehliyetimi aldım onun öncesinde B sınıfı ehliyetim vardı . Yani 4 yıldır aktif halde trafikteyim.
    Bu Temmuz ortaları gibi motosiklet almayı planlıyorum . Ayırdığım bütçe 16-17 bin tl motosiklet , 4000 tl aksesuar , 1000 tl eğitim . Tabi bunların dışında trafik sigortası ruhsat işlemleri v.s için de bir bütçe ayırdım.
    Uzun zamandır motosikletlere bakıyorum fakat bana uyan pek bir model bulamadım . Belki sizin bir tavsiyeniz olur.
    Yaşım 23 boyum 185 cm , ihtiyaçtan çok zevk için kullanacağım .Gunluk maksimum 10-15 km yol giderim.
    Motosiklette aradığım özellikler . 250 cc ye kadar naked tarzı olacak , abs olmazsa olmaz , fabrika çıkışı lastikleri önemli değil değiştiririm.
    Tek mantıklı seçenek Abs'siz TNT 25 alman olur dostum hem 250cc hemde emsallerine oranla en uygun fiyatlı

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek mantıklı seçenek Abs'siz TNT 25 alman olur dostum hem 250cc hemde emsallerine oranla en uygun fiyatlı
    Hocam "abs olmazsa olmaz" yazmıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Dominar 400 nasıl tavsiye edermisiniz başlangıç için. 1000 tl daha bulup bütçemi 18 bin tl yapabilirim

abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Hocam KTM Duke 250 2016 model kullanıcısıyım.2 ay önce ben de karar veremiyordum.Bu motoru aldım ve çok memnunum.Tavsiye ederim. ABS de var.2.el temizini 15 bin TL civarında bulabilirsin.Geri kalan parayı da ekipmana ayırırsın.Motora fazla para vermektense ekipmana fazla para dökmek bana daha mantıklı geliyor.

Hocam "abs olmazsa olmaz" yazmıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Dominar 400 nasıl tavsiye edermisiniz başlangıç için. 1000 tl daha bulup bütçemi 18 bin tl yapabilirim
    O motor daha çok yeni. Millet daha resmine bakıyor. Yeni motor alan da pembe gözlük taktığı için öyle tahminden öte tarafsız yorum alman zor.

Alıntı gungenir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor daha çok yeni. Millet daha resmine bakıyor. Yeni motor alan da pembe gözlük taktığı için öyle tahminden öte tarafsız yorum alman zor.
    Ktm Duke 250 2017 modelleri 17 bin tl bandında olsaydı dusunmeden alırdım ama 19 bin tl çok fazla olduğu için liste dışı şuanda.
    Z250SL e baktım onların da absli modelleri kalmamış.

Motosikleti
    Lifan Tay100, Honda CBF150
    Bajaj Pulsar NS200 olabilir. Geçen gün Dominar 400'ü test ettim ve genel olarak iyiydi. Bana göre titreşimi rahatsız edici değildi, ama bazı arkadaşlar bu konudan şikayetçiydi. Arka freni zayıftı, yok gibiydi(Onu o an bayide söylemeyi unuttum, bir sonraki denememde soracağım.). Vites göstergesi yok, benim için sıkıntı olmadı kendi motosikletim'de de yok oradan alışkınım. Benim gittiğim yer fiyatta biraz indirimde yapıyordu, diğer bayilerde yapar diye düşünüyorum. Mutalaka pazarlık yapın. Test motosikletleri var gidip test edebilirsiniz.

Alıntı Kamix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Pulsar NS200 olabilir. Geçen gün Dominar 400'ü test ettim ve genel olarak iyiydi. Bana göre titreşimi rahatsız edici değildi, ama bazı arkadaşlar bu konudan şikayetçiydi. Arka freni zayıftı, yok gibiydi(Onu o an bayide söylemeyi unuttum, bir sonraki denememde soracağım.). Vites göstergesi yok, benim için sıkıntı olmadı kendi motosikletim'de de yok oradan alışkınım. Benim gittiğim yer fiyatta biraz indirimde yapıyordu, diğer bayilerde yapar diye düşünüyorum. Mutalaka pazarlık yapın. Test motosikletleri var gidip test edebilirsiniz.
    Hocam bajaj pek almayı düşünmüyorum . absli mt25 olsaydı tadından yenmezdi. Ama şuan sanki ktm alacağım gibi . Temmuz değil de ağustosta alırım motoru ktm duke 250 2017 olur

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dominar başlangıç için alınmaz. Şu KTM ve Yamaha'dan o fiyatlara motor alıp fiyatları normalleştirmeyin. Sattıkları hiçbir motor istedikleri paraları etmez. İlla 250 cc olacaksa TNT 25 var, SYM Wolf var, onları alın.

Motosikleti
    YOK

390

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim 390'ı 15500'e veriyom, aklında olsun
    selamün aleyküm kardeşim duke 390 titreşimi nasıldır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

kardeşim sen de eski kasasını al yeni kasa güzel değil zaten bana göre sizce duke 390 mı duke 250 mi? titreşim önemli ona göre cevaplarsanız sevinirim

Motosikleti
    turuncu
    Alıntı DUKEABS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamün aleyküm kardeşim duke 390 titreşimi nasıldır?
    o kişisine göre değişir; kimi der "rahatsız ediyor" kimi der "ben hiç umursamam"... ben umursamayan taraftayım.

ha şu da var, yüksek devirde kullanırsan her motor titrer.

Bence başlangıç motorunu 2. el alırsan daha iyi olur. 2. el başlangıç motoru olarak da naked istiyorum yazmışsın ama bence cbr500r racing görünümlü naked çok güzel olur Yalnız tabi dikkat etmek lazım 2. motorun kesin ss alırsın cbr500r ile başlarsan :D Bunların haricinde ktm duke 200,250,390 sana ufak kalır, biraz da kalıplıysan. Japon haricinde başka bir şey alma derim.

Kararımı verdim arkadaşlar.Bu sene bana göre bir motosiklet bulamadım.2018 de tüm motosikletler euro 4 e uyumlu olacağı için tüm motosikletlerde abs olacak ve benim en çok kafama taktığım sorun ortadan kalkacak. absli mt 25 iyi gider seneye . Tabi çıkarsa

Motosikleti
    turuncu
    Kararımı verdim arkadaşlar.Bu sene bana göre bir motosiklet bulamadım.2018 de tüm motosikletler euro 4 e uyumlu olacağı için tüm motosikletlerde abs olacak ve benim en çok kafama taktığım sorun ortadan kalkacak. absli mt 25 iyi gider seneye . Tabi çıkarsa
    25'ten kitlemezlerse bi şey bilmiyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)