Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Max 16-17 Bin TL Başlangıç Motosikleti

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece sordugum ıkı motoru kullanıp kullanamadıgımı ögrenmem gerekiyor test sürüşüne gidicem o yüzden boşuna gitmiş olmayım teşekkürler
    A2 ehliyetle kullanamazsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı sarpgray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlara katılıyorum, tamam heveslisin iyi bir motosiklet ile başlayım diyorsun ama o kadar para verme ilk motoruna ikinci el veya daha ucuz bir 0 km al kullan, deneyim kazanınca sat onu istediğin motoru al. Sonsuza kadar ilk motoru kullanacak değilsin. Abs li bajaji bende öneririm, en azından git test sürüşü yap, bakarsın beğenirsin.
    Hocam şuan absli en uygun motosiklet pulsar
    Ama nedense pek guvenemiyorum pulsara . Bana çok sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum . Yani kalitesinden şüpheliyim açıkcası

Alıntı Sacramento adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şuan absli en uygun motosiklet pulsar
    Ama nedense pek guvenemiyorum pulsara . Bana çok sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum . Yani kalitesinden şüpheliyim açıkcası
    Sonucta 0 km motosiklet, sorun çıkarması zor, çıkarsa bile garantisi var. Abs olmazsa olmaz dediğin için o bütçelere biraz zor bulunur o tarzda bir motor. Her neyse düşün taşın en son kararını ver.

Motosikleti
    honda cb500f
    250cc absli xmax 250. Sym250 bide ktm 250 var. Bunlardan birinn 2.elini yahut sifirini alabilirsin zaten daha fazlasina da baslangic icin girme

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)