Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MOTOR ÖNERİSİNDE BULUNACAK YARDIMSEVER ARKADAŞLAR GELSİN LÜTFEN!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ,biliyorum gerçekten bu konu binlerce kez dinlendirildi bu forumda ama gerçekten kafam çok karışık.İlk başta Mondial'in Rx3i Evo'sunu istiyordum.Biraz km yaptıktan sonra şehirlerarası Çelebi misali gezerim diyordum.Ama mont,eldiven gibi ekipmanları aldıktan sonra şeytan dürttü neden racing'le başlamıyorum dedim.Çok hız yapacağımdan değil ama gencim sonuçta .Bütçem 8.000-8.500 TL arasında sizler ne tavsiye edersiniz ? Tekeriniz düz bassın , şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Evo alma 10binden sonra ufaktan orası burası dökülyor. Ben biraz agresif kullandım gerçi. 50 binde evolar var. Aman aman özenerek kullanacağıma hiç kullanmam enduro sonuçta az sağlam olmalı.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Motorsuz kardeşim o yazdığın paralara ancak racing in en hurdasını alabilirsin . Sen gel, rx3i olması
    mühim değil enduro ya benzer bir şeyle devam et selamlar .

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O paraya çöplerden çöp beğen artık.
    bursalıali bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Cok hiz yapacagimdan degil ama gencim sonuçta´yani belli olmaz asilirim gaza diyon hee...Gardaş senin ilacin Yuki samuray 250slx.ie.bu fiyatlar arasinda lifan kpr200 de olabilir..
    adammotorsuz bunu beğendi.

kardeşim 8 9 k ya racing zor iyi bişi dersen ha yuki lifan gibi markalar var ama bence sen o paraya 2 .el pulsar 200ns al kafan rahat olsun sende rahat ol hız desen yapar makine sıkıntı çıkartmaz sana çok fazla

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rayzikçi canım kareşim benim
    adammotorsuz bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Üzerine bin lira koyabilirsen ikinci el RS200 alabilirsin.Senide mutlu eder.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YBR al biri sorarsa racing dersin

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef ikinci elde bile 12bin TL sınırı altında motosiklet kalmadı.

Yüzde elli daha fazla bütçe ayarlamayacağını düşünerek seni Pulsar 200ns, veya CF 150 NK gibi (bu makine henüz bir bilinmeyen gerçi) bakmaya davet ediyorum.

Racing hevesinden vazgeçmeden ben Çelebi gibi gezeceğim demek için erken.

Ben olsam bütçeyi 10bin bandına çıkarmaya çalışır (ne eder yapar) Klx, Crf gibi makineler kovalardım.

2. El cbr125 yada yzfr125 dememizi isterdin sanırım ama en mantıklı seçim pulsar 200 ns olur başlangıç için güzeldir

hocam başlangıc ııcn 2. el pulsar aldım gayet guzel. tavsıye ederım...

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sana günde 3 öğün bajaj pulsar yazıyorum. Nasıl içersen iç artık. 8 9bine çok hayal kurarsın kardeşim daha yav

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı adammotorsuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ,biliyorum gerçekten bu konu binlerce kez dinlendirildi bu forumda ama gerçekten kafam çok karışık.İlk başta Mondial'in Rx3i Evo'sunu istiyordum.Biraz km yaptıktan sonra şehirlerarası Çelebi misali gezerim diyordum.Ama mont,eldiven gibi ekipmanları aldıktan sonra şeytan dürttü neden racing'le başlamıyorum dedim.Çok hız yapacağımdan değil ama gencim sonuçta .Bütçem 8.000-8.500 TL arasında sizler ne tavsiye edersiniz ? Tekeriniz düz bassın , şimdiden teşekkürler.
    yaş kaç bu arada ?

Hadi bütçeyi 10.000 TL'ye çıkardık diyelim ,yine mi fakire ekmek yok ? Ekipmanım hazır zaten , eski kasa (2012) cıbır 250 olmaz mı yada az km'li 200 rs 200 NS naked tarzı hoşuma gidiyordu ama yeni kasalarla birlikte çakal yurttaşlarımız 7.300 TL'ye aldıkları 2014 model makineyi 8.000'e satıyorlar .Fiyatı düşük olanlarda ölü çok km'li modeller, bu yüzden soğudum.125 cc olarak r125 yada mt-125 modelleri hoşuma gidiyor fakat kısa bir süre sonra tatmin etmeyeceği için değiştirme muhabbeti olacak almışken bi makine alalım kazasız belasız ona binelim niyetindeyim.Trolleyen arkadaşlara selam iyi güldüm sayenizde :D

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    az km li temiz cbr 250 al

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    yeberenin 2. eli olmuş 6 bin gayme

Yazık günah ya o paralara .Bir de halkımız ekonomimiz iyi yalanlarına gerçekten inanıyor en çokta onlara gülüyorum sonra tekrar sinirden gülüyorum :D

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Ne alırsan al, garantisi bitmemiş az km yapmış yüksek model, servis kaydı olan motor al.Cbr'dan yada benzer motorlardan bu bütçede uzak durmanı öneririm.

Bu durumda yollar Pulsara çıkıyor, yada sıfır Hero Karizma al 5 yıl garantili parçası ucuz memnun kalirsin sanırım.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Rs 200 alınır ancak o paralara. Fena da bir motor değil. Çok yatmazsın da öne doğru. Şekil falan da güzel. Abs de var. Bakım maliyetleri de nispeten uygun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)