Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Takip Cihazı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    arkadaşlar aliexpress'ten gps cihazı almayı düşünüyorum. sim kart ile çalışıyor ve yurtiçinde kullanabilmem için imei numarası atmam gerekiyor. bu işlem nasıl yapılır bilen var mı? aynı ürün burda da satılıyor 2 katından fazla paraya. satıcı ile görüştüm ama onlar da imei attırmış. yani öyle pasaport kaydı falan yok. zaten pasaport kaydı 130 lira falan sanırım anlamı kalmaz. böyle bi cihaza nasıl imei atabilirim elimde işe yaramaz eski tuşlu telefonum da var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aliexpress'ten gps cihazı almayı düşünüyorum. sim kart ile çalışıyor ve yurtiçinde kullanabilmem için imei numarası atmam gerekiyor. bu işlem nasıl yapılır bilen var mı? aynı ürün burda da satılıyor 2 katından fazla paraya. satıcı ile görüştüm ama onlar da imei attırmış. yani öyle pasaport kaydı falan yok. zaten pasaport kaydı 130 lira falan sanırım anlamı kalmaz. böyle bi cihaza nasıl imei atabilirim elimde işe yaramaz eski tuşlu telefonum da var.
    O cihazların IMEI'leri değiştirilebilir oluyor genelde.
    Nette biraz araştırma yaparak bilgisayarına yükleyeceğin bir kaç programla yapabilirsin.
    Ama bazı cihazlarda inatla yapılamıyor.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O cihazların IMEI'leri değiştirilebilir oluyor genelde.
    Nette biraz araştırma yaparak bilgisayarına yükleyeceğin bir kaç programla yapabilirsin.
    Ama bazı cihazlarda inatla yapılamıyor.
    Biraz araştırma yaptım ama hep telefona nasıl yapıldığı anlatılmış. Kod yazıyorsun falan. Bunda o şekilde yapılamaz ama nasıl yapılır bilemiyorum. Burda satılan cihaza yapıldığına göre yolu illaki var. Onu bulmam lazım

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    satıcıya imei kodu verirsen satıcı cihaza imei atarak yolluyor.Ama imei atmazsa atması kolay zaten

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Enes tahmin etmiştim sende MT üyesisin. sana imei atan bi firmanın linkini vereyim. bi dene yıllık ücerti ya 5 yada 8 usd.

https://tr.aliexpress.com/item/Guaranteed-100-4-band-car-GPS-tracker-GT02A-Google-link-real-time-tracking-free-shipping/1340677783.html?spm=2114.13010608.0.0.QBdmwl
    bi bak buna, imei gönder dene bi. Bişey kaybetmezsin 50 tl bişey zaten

Her cihaza imei atılamıyor, her satıcı da atmıyor.

Ben GÖKHAN GELMEZ. ALANYAGPS

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

O dediğin satıcı ben oluyorum tabi ki 2 katı fiyat olacak. Amme hizmeti yapılmıyo sonuçta.hem 1 ay cihazı bekle, hem imei at. hem garanti ver. hem kurulum yap
    Ticaret sadece al sattan ibaret değil. sen yukarda dediğim cihaza bir bak. Satıcı ile bi görüş.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

ya arakadaşlar böyle cihazlardan verim alamazsınız. Ben Aromil marka araç takip cihazı aldım. Sipariş ettikten sonra 2 gün içinde kargo geldi. Her ilde servis noktaları var ücretsiz aracıma taktırdım. Çok profesyonel çalışıyolar. Hem anlık izleyebiliyorsun hemde geriye dönük raporlara bakıyorsun. Simkart alayım dedim 18 TL aylık ödemesi 430 TL yapıyor 2 yıl bedeli. Ben cihazı 490 TL'ye aldım 2 yıl montaj dahil. Hiç bir ücret ödemeden takip ediyorum. Hemde cihaz bataryalı motorun aküsünü bitirmiyor. Hemde şu özellik var araç yerinden oynatıldı mı anında sms geliyor. Tavsiye ederim bi inceleyin www.aromil.com

Bazı cihazların içerisindeki yazılım sayesınde sms komutu ile imei değiştirebilirsiniz. Örneğin GT250rAlanya'ın verdiği linkteki cihaz sms komutu ile imei değişiyor. Ben de bu cihazdan sipariş verdim 3 gün önce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)