Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ilk olarak hayırlı geceler dilerim

Motovento
    REKLAM ALANI

Öğrenciyim.Dolayısıylada fazla butcem yok.Sahibindene baktim en az iyi bir motor butcemi asiyor.Bende hurda motor aliyim.Yavas Yavas tamir ederim diye dusundum.Izmirde hurda motor satan bildiginiz bir yer var mi?Veya suan ucuza motor satan tanidiginiz biri?

butçe 500-1000 tl çok az biliyorum öğrenciyiz sonuçta :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ve aleyküm selam gardasim.

sen 1000 liraya bir cup tarzi motor al, ufak ufak takıl derim. hurdayla falan uğraşma.

sonra paran olunca yükseltirsin.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Hocam elinde yedek parça yoksa ve tamirattan anlamıyorsan hiç hurda işine girme. Ben o hatayı 1 kere yaptım pişmanım. Basit ulaşım aracı olarak gençken kullandığım bionik 51 aldım çalışmaz halde 250 tl ye. Yedek parçası, montajı, boyası, lastik vs ufak tefek sorunların giderilmesi derken bir baktım 1000tl daha harcamışım. Şuan xcg 150cc kullanıyorum, yakında kısmet olursa 250cc ye geçeceğim.

İlk motosikletin 125 lik scooter veya 100lük cg olabilir temizi masrafsızı 1500-2000tl ye malolur

Hokahey e katılıyorum lifan ın rks nin uygun fiyatlı ve nispeten kaliteli cub motorlarına yönel, hem az yakarlar hem de bütçeni yormazlar

Nerden bulabilirim cup izmirde ikinci el?sahibinden.com da yok.

Ve tamirden anliyorum suan bende bisiklet var ve hiç tamirciye gitmedi herseyini ben yaptim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:36 ----------

Bisiklet sür dersiniz de bizim bura hep bayır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)