Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

-Uçuyorsun başkan! + Sağolasın kardeşim

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar da gömmeyin, sonuçta hepimiz hızlı motosiklet kullandık, en azından bende kullandım, pek çok kişi de kullanmıştır. Bu işin doğasında var olan birşey. Sadece biraz duyarlı yaklasmak gerekir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Yanlış düşünüyorsun, can adamın, ama gelip yolda sana çarpsa senin canın'a dönecek iş bir anda.. Annen baban,eşin,dostun ailen bir anda lanet okumaya başlayacak cünkü canları yanacak.

Hız yapmak zevkli ve tutku yaratan bir şeydir, eski motorum R6 idi.. Gayet iyi bilirim ne olduğunu, fakat burada bilinçli kullanıcı olmak gerekir, yol boş olur, kendi riskini göze alırsın, o senin bileceğin iştir. Ama başkasını riske etme hakkın,hakkım, hakkı yok..
    Abi bu kadar ben merkezci olunmazki kardesim etrafinda insanlar almis silahi teror estiriyor sen gelip adamin tutkusu olan seye karisiyor ustelik gerizekali diyorsun.Sana agir kufur ederdim ama ramazan ayindayiz.Sen bos yolda gazladin diye herkezde bunu yapcak drgil ya yapmayanda gerizekali olmuyor ya adamin beyni senin beyninden daha cok gelismistir.Sen 2 saniye sonrasini hesaplarken o 30 saniye sonrasini hesaplar sen gerizekalisin diye oda gerizekali olmak zorunda degil...

Burda gelip bilmislik babalik taslayan herkezedir bu lafim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    geçen gün 30cm yanımdan geçen ss çiye kimse saygı duymamı beklemesin. adam gibi kullanana her zaman saygı duyarım aracın ne olduğunun önemi yok.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    aslında hızlı gidiyor fakat videolarda riskli görünen ama gerçekte o kadar da risk alınmayan durumlar olabiliyor... bir iki risk var bu videoda, gerisi sadece kurallara uymadığı için dikkat çekiyor. ama çok riskli görünmedi bana sadece kuralsız seyir halinde adam yani.. kameradan bakınca çok daha tehlikeli işler yapılıyormuş gibi görünmüş..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alet manyak gidiyor ama he
    GP500-1st bunu beğendi.

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Motosiklet'' diyecektim vageçtim. ''SS'' kullananlardaki irfade/nefis ve bilinç madde bağımlılarından farksızmı?

Bu kadar uç noktada gezinmenin getirisi artısı nedir?

Diyaloglar...

- Uçuyorsun başkan
    + Sağolasın kardeşim

- Yakında bi kaza videosu izleriz allah izlememeyi nasip etmesin
    + 2008 den beri kullaniorm bu şekilde kardesm

- Abi vallahi yüreğimiz ağzımızda izliyoruz. Sana göre yaptığın bir aşk, bir tutku gibi görünüyor olabilir ama bu yolun sonu karanlık. Allah korusun.
    +kendimi cok iyi dinliyen biriyim refleksimin kacmaya yaklaştıgı ilk gun motorum gider kardesim

- la su trafikte 150 200 le gitmenin mantigi ney mna koyum ya olurya aniden biri kirar onune gerisini dusunmek bile istemiyom aslinda
    + e kırıcakmış gibi dusunerek gidiosun ki kırıyoda o zaman kontranı verip yoluna bakıyosun

https://www.youtube.com/watch?v=lzxCq0YdlRE
    haset diyoruz buna biz.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TlntS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haset diyoruz buna biz.
    Aptallığa mı haset ? Ya da sorumsuzluğa ? Belki vurdumduymazlığa ? Dur hatta, belki de ölme arzusuyla beraber yanımızda birilerine daha zarar verelim psikopatlığa mı haset ?

Biraz anlatsana .. demek ister miyim ? Hayır, sanmıyorum.

haset diyoruz buna biz.
    100km hızla giderken orta şeritte 30cm yanımdan 200-250km hızla geçerek beni tehlikeliye atan kişileri mi kıskanacağım? SS makine hastasıyım ancak kullanıcı tipi apaçi ve ruh hastası tipler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haset diyoruz buna biz.
    Konunun açılması mı haset?

Ben videoyu açtım yeni 1000RR nasıl gidiyor ne kadar agresif baktım, ama arkadaşın aldığı riski sürekli arttırarak gitmesi atari oynar gibi ölümsüz modda insanların 100-120 ortlama gittiği hız sınırının 120 olduğu yolda 220-250 ile makaslar atmasını izleyemedim kapattım.

Sonuçta yanımdan silme 150-180 makas atan araçların hepsinin yedi ceddine sövüyorum, milletin cani mali ile oynayıp terorist gibi sürdüğü için.

Bunu motorla 2 katı hızla yapınca millet yapana haset mi ediyor, çok romantik

Ghost rider cılık yapan Turbo riderın sonu. Olayı Ameriga bizi gısganıyora döndürmeden önce Allahtan biraz akıl-fikir diliyorum

Motosikleti
    Piaggio Beverly 300
    Profesyonel şekilde hız yapıyor. Fakat riskli mi? Riskli apaçık. Kendi açımdan her daim ''bir tık'' temkinli olma taraftarıyım, hayat bu, ne getireceği, ne götüreceği belli olmuyor.

Motosikleti
    YOK
    ''Motosiklet'' diyecektim vageçtim. ''SS'' kullananlardaki irfade/nefis ve bilinç madde bağımlılarından farksızmı?

Bu kadar uç noktada gezinmenin getirisi artısı nedir?

Diyaloglar...

- Uçuyorsun başkan
    + Sağolasın kardeşim

- Yakında bi kaza videosu izleriz allah izlememeyi nasip etmesin
    + 2008 den beri kullaniorm bu şekilde kardesm

- Abi vallahi yüreğimiz ağzımızda izliyoruz. Sana göre yaptığın bir aşk, bir tutku gibi görünüyor olabilir ama bu yolun sonu karanlık. Allah korusun.
    +kendimi cok iyi dinliyen biriyim refleksimin kacmaya yaklaştıgı ilk gun motorum gider kardesim

- la su trafikte 150 200 le gitmenin mantigi ney mna koyum ya olurya aniden biri kirar onune gerisini dusunmek bile istemiyom aslinda
    + e kırıcakmış gibi dusunerek gidiosun ki kırıyoda o zaman kontranı verip yoluna bakıyosun

https://www.youtube.com/watch?v=lzxCq0YdlRE
    Adam 1000rr almış de mi? Kim 1000rr alıp 100 le gider? Hadi bakalım. Şahsen o ibre o yolda 180 altına düşmezdi 1000rr ım olsaydı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aptallığa mı haset ? Ya da sorumsuzluğa ? Belki vurdumduymazlığa ? Dur hatta, belki de ölme arzusuyla beraber yanımızda birilerine daha zarar verelim psikopatlığa mı haset ?

Sana ne kardeşim adamın 1000rr la hız yapması sana batıyor mu? Kaza yapsa Ölecek kendisi bu sitede cidden ss kıskançlığı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sana ne kardeşim adamın 1000rr la hız yapması sana batıyor mu? Kaza yapsa Ölecek kendisi bu sitede cidden ss kıskançlığı var.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Böyle başlıkların içindeki iletileri görünce forumda ne iğrenç, cahil ve beyni laf almayan insanlar olduğu rahatça görülüyor. Kaydedin bir kenara diğer başlıklarda da cevap vermezsiniz. Adama istediğiniz kadar kural, kanun, güvenlik vs deseniz de onun fındık kadar beyni almayacak o lafı. Bırakın gebersinler diyeceğim ama haysiyetsizler ölürken de birilerine can ve mal anlamında zarar veriyorlar. Bana göre bu adamların insan öldürmeye meğilli birinden veya teröristten farkı yok.
    mfBulut ve Ali Bircan bunu beğendiler.

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

motorda SS kullananlar biraz asosyal olur diye duyum- kanaat sahibi bi arkadaşım vardı. Kulakları çınladı
    Buna gulerim, cok komiksim baskan.

Bir zamanlarin gizli tanik teroristleri serefli komutanlarin iceri alinmasi sirasinda kullandigi ifade gibi " komutan arkadasimin arkadasini cagirmis, oglum sen tororistmisin demis siktirmis kafasina oraya gommusler"

sen ss kullananlarin hizina sosyal hayattada yetisemezsin. bu sosyal hayat cok hizli, cok tehlikeli dersin. )

sizin sosyal hayati haftanin bi gunu bi kofteci, kokorecide bulusup, ayda bir kez 200-300km gidip yol yapmak olarak goruyorsaniz. SS sosyal hayati size isik hizi gibi gelebilir.

zaten bu forumda fazla ssci olmamasinin temel nedenide bu " kaliteli insan isiyle, kalitesiz insan kisiyle ugrasir" mantigi siz ss cilerle ugrasmaya devam edin ,)

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi bitmediniz "Atıyorsa kendi hayatını riske atıyor"cular. Beyin diye ne taşıyorsunuz anlamıyorum ki.

Daha önceki mesajlarımda da anlattım. Hem de geri zekalının bile anlayabileceği şekilde. Anlayabileceğine inanan açar okur.

Umarım bu kafada olanlarınız aramızdan ayrılırken masumların da canını yakmadan usulce ayrılırsınız.
    Ali Bircan bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin anlattığın karşındakinin anlayabildiği kadardır.

Konuyu açtım çünkü sezon açıldı bu tayfa ayda 3'er 5'er gitmeye, ölmeye başladı bile. Bu yıl 30-40 kişi kontrolsuz hız yüzünden ölecek önceki yıllarda olduğu gibi. belki 50 olacak. biz konuyu bu rakam 10 a düşşün gönül ister hiç olmasın, diye bi faydası olur, bazıları belki yaptığını biraz olsun sorgular, ufakta olsa bi faydası olur diye açtık.

adam geliyor sanane 1000RR ile yaptığı hız size batıyormu diye çıkışıyor. Bilinç, kapasite, algı bu seviyede olunca konuyu açtığıma da pişman oldum.

Youtube un ergenusları burayıda bastı, parselledi. hadi hayırlı işler, uçan uçsun bakalım gazı çıkana kadar...

Beyin .ddl dosyası bulunamadı
    mfBulut ve Ali Bircan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)