Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kilit

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ninja 250sl
    Merhaba geçen konu açtım aranıza katıldım die ninja 250sl ile fotoda attım kimse bişey demedi ya yayınlanmadı yada kimse dikkate almadı neyse yapcak bişey yok bana kilit lazım disk kilidi ve zincir kilidi fazla pahalı olmucak 0 veya 2 el şunu alabilirain işe yarar diyebileceğiniz bir kilit varmı link olursa daha çok sevinirim öğleden önce sipariş verirsem pazartesi elimde olur motoru eve koyuyorum sıkıldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Hemen al gelsin kalyoncu sorunsuz gönderir.

http://urun.n11.com/branda-ve-sele-ortusu/ktm-200-duke-abs-ortumotosiklet-branda-autoen-P153870700
    http://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/mts-alarmli-disk-kilidi-nikel-P127162906
    http://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/kingruad-6013-motosiklet-zincirli-kilit-P143856752

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Keşke motoru eve koyma şansım olsa Sıkılmazdım heralde. Ve hayırlı olsun, tekerin düz bassın.

Motosikleti
    Kawasaki ninja 250sl
    Eve koymak benim içinde iyi annem kızıyor alt kata ve üst kata çıkaramadığım için salonda motormu olur dior bence olur çok güzel duruyor bişey daha sorcam kafamı ölçtüm 58 çıktı m beden kask denedim ls2 nin üst taraftan 2 yer sıktı normalmi yoksa l beden mi bakmalıyım 260 lira ya sipariş verdim ls2 kasklarından.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Alıntı Nightred adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eve koymak benim içinde iyi annem kızıyor alt kata ve üst kata çıkaramadığım için salonda motormu olur dior bence olur çok güzel duruyor bişey daha sorcam kafamı ölçtüm 58 çıktı m beden kask denedim ls2 nin üst taraftan 2 yer sıktı normalmi yoksa l beden mi bakmalıyım 260 lira ya sipariş verdim ls2 kasklarından.

Hocam kafa boyunuz her zaman parametre olmuyor bu süngerden bir sıkmaysa genelde açar 1 aya cok rahat olur. Ama kafa şeklinizden kaynaklı kaskın yapısı tam oturmadığından sıkıyorsa ya büyük alacaksınız ya da farklı bir kask deneyin. Mesela ben de IS17 var xl tam oturuyor ama aldığımda yüzümü vs. cok sıkıyordu süngerler. Aynı şekilde nitronun bi kaskı var 5 yıldız almıs sharptan onun xlcını takamıyorum bile çok dar oluyor.

Kot pantolon gibi kesimine bağlı size en uygun kaskı alın.

Motosikleti
    Kawasaki ninja 250sl
    Anladım teşekkürederim herkeze. Bide bana koruma takozu önerirseniz çok sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)