Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

GSX-R 1000 (350KM/H) VS HONDA CBR 1000RR

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar biliyorsunuz benim önceki hesabım tehlikeli motor kullandığım için kapatılmıştı.

Her şehirde pistimiz olduğunu düşününce böyle davranmamam gerekirdi.

Her neyse bomboş bir yolda arkadaşımla denedik. Ne kimse tehlikeye girdi, nede başka bir şey oldu.

doghouse, Sokollu, RulingMoto ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Sürtünmesiz otobanı nerde buldunuz?Ben de gazlamak istiyorum 350 ile

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Sen motosiklet kullandığını düşünürsün, aslında olan motosiklet seni kullanıyordur ...
    Straights are for Fast Bikes, CORNERS are for FAST RIDERS !

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isle of tt man de yarışıcak birini bulduk

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Otobanın adresini bekliyoruz :D

accayip gidiyorsun len gardşm

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    tehlikeli motor kullanmak hesap kapatılma sebebi miymiş ?

iyki benim nasıl kullandığımı kimse bilmiyo evime efbiyay falan gönderirler :D
    tiawern bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    suzuki uzay oldu gitti

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    hızlı motor kullanmak hesap kapama sebebi olması cidden saçmaymış.İstersem 400 sürerim kime ne?

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Yalnız gsx r ne uzadı amma.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Bu hesabını da kapatırlar o zaman 😊
    Şaka bir yana kazasız sürüşler. Suzuki iyi uzadı.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum Kenan Sofuoğlu'ndan hızlı motor kullanıyorsun daha yeteneklisin İşte bunlar hep pist olmadığından...

Ağa bu ne izlerken ben heyecanlandım :D Yapmayın böyle şeyler

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Kenan Sofuoğlu'ndan hızlı motor kullanıyorsun daha yeteneklisin İşte bunlar hep pist olmadığından...
    Honda tospasını süren benim ama

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    dostum kendin söyledin diye yazıyorum yoksa sürüşüne laf ettiğim için değil;

"Her neyse bomboş bir yolda arkadaşımla denedik. Ne kimse tehlikeye girdi, nede başka bir şey oldu."
    yazmışsın. burda insanları tehlikeye atmadığını düşünüyorsun ama önündeki aracın birine girsen içindeki çoluk çocuk pert olur haberin olsun. başkaları tehlikeye giriyor yani. otoban boş değil o an. neyse sen yazdın diye yazıyorum. yoksa tehlikelisin falan diye özellikle laf etmiyorum .

suzuki fena uzadı.
    SweentLy bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa-Eskişehir yoluna benzettim ama olmayabilir de.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı PWT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biliyorsunuz benim önceki hesabım tehlikeli motor kullandığım için kapatılmıştı.

Her şehirde pistimiz olduğunu düşününce böyle davranmamam gerekirdi.

Her neyse bomboş bir yolda arkadaşımla denedik. Ne kimse tehlikeye girdi, nede başka bir şey oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=tp9ta2oeH20
    Ben böyle aptalca bir sürüş,böyle saçma mazeret duymadım! İlkokul çocuğu gibi mazeret.Yok tehlikeli motosiklet sürdüğüm için hesabı mı kapatılmış :D Boş yolda 299 görmek mi tehlikeli sürüş? Bir sen basabiliyorsun 299 zaten,yoksa 125 250cc süren adam üstüne çıksa çıkamaz,bu iş yetenek işidir sana göre şimdi.Nasıl bir ezikliğiniz varsa artık boş yolda 299 görünce tatmin oluyorsunuz,yazık..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Siz kafayı kırmışsınız acil gidin tedavi olun,çoluğunuz çocuğunuz yok kabul ediyorum hadi de , hiç demi seveninniz yok, bu ne sorumsuzluktur, ananız babanız bunu görse ne der? Şu hayatta güzel ve tehlikesiz yaşamak varken bu niye? Profosyonel olursun, yarışırsın bu işten para kazanırsın, mesleğindir o zaman tamam, çıkarsın piste, kuralına göre oynarsın, ama sizin bu yaptığınızın zerre anlamı yok.
    Hiç birimizin yarın ne olacağı belli değil fakat göz göre görede bu şekilde yapılmaz, alelen bu kadar büyük risk alınmaz.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Kara45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz kafayı kırmışsınız acil gidin tedavi olun,çoluğunuz çocuğunuz yok kabul ediyorum hadi de , hiç demi seveninniz yok, bu ne sorumsuzluktur, ananız babanız bunu görse ne der? Şu hayatta güzel ve tehlikesiz yaşamak varken bu niye? Profosyonel olursun, yarışırsın bu işten para kazanırsın, mesleğindir o zaman tamam, çıkarsın piste, kuralına göre oynarsın, ama sizin bu yaptığınızın zerre anlamı yok.
    Hiç birimizin yarın ne olacağı belli değil fakat göz göre görede bu şekilde yapılmaz, alelen bu kadar büyük risk alınmaz.
    Bana bu ülkede profesyonel olan kaç kişi var göster. Kenan ve Toprak dışında kayda değer? Para kazanan. Ayağı kırık adama hastane masrafı kitleyen TMF varken mi? Alın pist sizde kalsın.( Gerçi oda olmuyor ) Ha şu İzmir vardı otobandan daha kötü yolu olan. Çok mantıklı oraya kadar 700KM yol gidip hemen yarışmalıyız. Demek ki GSXR kadranından 340 ile viraj döndüğünü görseniz ne yapacaksınız söve söve yorulursunuz herhalde?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa-Eskişehir yoluna benzettim ama olmayabilir de.
    Bursa-Eskişehir yolu doğrudur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kendin söyledin diye yazıyorum yoksa sürüşüne laf ettiğim için değil;

"Her neyse bomboş bir yolda arkadaşımla denedik. Ne kimse tehlikeye girdi, nede başka bir şey oldu."
    yazmışsın. burda insanları tehlikeye atmadığını düşünüyorsun ama önündeki aracın birine girsen içindeki çoluk çocuk pert olur haberin olsun. başkaları tehlikeye giriyor yani. otoban boş değil o an. neyse sen yazdın diye yazıyorum. yoksa tehlikelisin falan diye özellikle laf etmiyorum .

suzuki fena uzadı.
    Üstad önümde hiç bir araç görmedim ben Sadece kayboluşunu izledim ki benim motor normal 1000rr lara göre biraz daha hafif. Kafa kaldırmasının sebeplerinden biride bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben böyle aptalca bir sürüş,böyle saçma mazeret duymadım! İlkokul çocuğu gibi mazeret.Yok tehlikeli motosiklet sürdüğüm için hesabı mı kapatılmış :D Boş yolda 299 görmek mi tehlikeli sürüş? Bir sen basabiliyorsun 299 zaten,yoksa 125 250cc süren adam üstüne çıksa çıkamaz,bu iş yetenek işidir sana göre şimdi.Nasıl bir ezikliğiniz varsa artık boş yolda 299 görünce tatmin oluyorsunuz,yazık..
    Araştırmayı öğren. Bu videoda tehlike yok zaten. Sonra gene yazarsın. Tehlikeli olmasa levent kaldırtmazdı herhalde. Buraya tekrar link koymaya da niyetli değilim haklılardı. Ancak ban konusunda haksızlardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Alıntı adammotorsuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağa bu ne izlerken ben heyecanlandım :D Yapmayın böyle şeyler
    Yeni başlıyoruz. R1M ler dolduruluyor daha.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzukiyi süren ben değilim ama Pist benim şehrimde olmalı yoksa İzmir Ülkü Pisti kalitesinde virajlı yol çok, oralarda takılıyoruz. Kolpa Pistte yarışmam. Buna değmeli yarışacaksam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isle of tt man de yarışıcak birini bulduk
    Yalnız bizim yol 4 şeritli

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Alıntı agris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hesabını da kapatırlar o zaman ��
    Şaka bir yana kazasız sürüşler. Suzuki iyi uzadı.
    Bu sefer sanmıyorum Orada tartıştık biraz. Suzukiye rakip yok ona zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürtünmesiz otobanı nerde buldunuz?Ben de gazlamak istiyorum 350 ile
    Otobansal değil ya CUSTOM GSX-R.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumları haklı bulmakla birlikte, evime bir düzine efbiay da ben istiyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)