Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

GSX-R 1000 (350KM/H) VS HONDA CBR 1000RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    kardeş buraya 1 video atarım yarın sahibindene koyarsın o motoru aklınızı başınıza alın valla bak moruk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    bastın mı gidiyor işte marifet mi
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Emremash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bastın mı gidiyor işte marifet mi
    Bana bu GSX-R 1000 i geçecek H2 getir. Bastım mı gidiyoru görelim. Siz power commender vs bilmiyorsunuz sanırım? Nedir, ne işe yarar, insanlar neden buna 20 25bin TL para verir. Süs diye yazmadık onları. Motor yağı değişmeyen adamlar burada böyle yorum yazıyor anlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş buraya 1 video atarım yarın sahibindene koyarsın o motoru aklınızı başınıza alın valla bak moruk.
    250HP aşağısı ise hiç tartışmayalım Tartışma durumunda noter huzurunda yapalım anlaşmayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumları haklı bulmakla birlikte, evime bir düzine efbiay da ben istiyorum
    Hangi yorumları Yapılanlara mı yoksa benim yaptıklarıma mı

Motosikleti
    250HP aşağısı ise hiç tartışmayalım Tartışma durumunda noter huzurunda yapalım anlaşmayı [/QUOTE]

kardeş sen hiç otoban ortasında 3 e ayrılmış her bir parçasının arasında 5 metre olan bi insan cesedi gördünmü. kafa ayrı yerde gövde ayrı yerde. benim bahsettiğim buydu sen uyanamadın galiba. aileni üzmeye vallahi değmez keyif senin tabi ne diim allah beterinden saklasın al o videoyuda özelden atıorum sana +21 dir yalnız.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250HP aşağısı ise hiç tartışmayalım Tartışma durumunda noter huzurunda yapalım anlaşmayı
    kardeş sen hiç otoban ortasında 3 e ayrılmış her bir parçasının arasında 5 metre olan bi insan cesedi gördünmü. kafa ayrı yerde gövde ayrı yerde. benim bahsettiğim buydu sen uyanamadın galiba. aileni üzmeye vallahi değmez keyif senin tabi ne diim allah beterinden saklasın al o videoyuda özelden atıorum sana +21 dir yalnız.[/QUOTE]

O videodakiler arkadaşımdır. Ali ve Halil. Halil istanbul, Ali bursa' dan yani bizim çevredendi.Ölüm her zaman olur. Ancak 4 Lü grubun birbirine eşit hızda gitmesi çok tehlikelidir. Ya biri 360 ya biri 300 ya biri 250 görmeli arada mesafe olmalı yoksa yaş o iş

Motosikleti
    Bilemiorum altan valla riskkli işler. hayırlısı
    PWT bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Başkan yapmayin böyle şeyler,tamam kendine guvenin vardir başim ustune..yola nasil guvenirsin.. gecen hafta xmaxla 140km\h seyrederken,bursa donusu gectigin tunelden cikista kamyonlardan kopan lastik parcalari vardi..silme gectim,erik kadar taş duman eder adami..alinmak,gucenmek yok başkan...hadi Allaha emanet ol..
    Jemand bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    o diilde suzuki nereee gitti
    hepsini geçtim 299 la kör tünele girmene bayıldım

Geldi yine bizimki. Şu artizliğin olmasa idare etcez aslında, az dizginle kendini kuarşem.

Hayret kimse yazmamış; suzuki fena uzadı.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç hazetmiyorum bu arkadaştan.

Alıntı voljjn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayret kimse yazmamış; suzuki fena uzadı.
    Öyle. Bakalım şimdi ona rakip arıyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:00 ----------

Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç hazetmiyorum bu arkadaştan.
    Ne kötülüğümü gördün Power Commanderin ne olduğunu bilmeyip, konuşanlara kızdığım için mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:01 ----------

Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geldi yine bizimki. Şu artizliğin olmasa idare etcez aslında, az dizginle kendini kuarşem.
    Artistlik değil yahu adam video yazdığım yazıyı bile okuyamamış konuşuyor. Bunlara kızıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:02 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o diilde suzuki nereee gitti
    hepsini geçtim 299 la kör tünele girmene bayıldım
    Tünelde onu görsem yavaşlardım girmeden. Yolda hiç bir şey yoktu, baya bekledik boş olması için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan yapmayin böyle şeyler,tamam kendine guvenin vardir başim ustune..yola nasil guvenirsin.. gecen hafta xmaxla 140km\h seyrederken,bursa donusu gectigin tunelden cikista kamyonlardan kopan lastik parcalari vardi..silme gectim,erik kadar taş duman eder adami..alinmak,gucenmek yok başkan...hadi Allaha emanet ol..
    Eyvallah. Pedrosa'nın da dediği gibi asıl puan akşam eve dönmektir.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    İşte bunlar hep doğal seleksiyondan siyrilip bir sekilde buraya kadar ulasmis genler. Büyük ihtimal sonraki nesile aktarilmaz. Zaten buraya gelmesi mucize.
    Kara45 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    GSX-R 350 mi yapıyormuş ? Kaç BG bu GSXR ? Başka GSX-R 1000 videolarına baktım, o da CBR1000 RR gibi tam 12500 devirde 299'a geliyor. Ondan sonra kaç yapacağını çıktığı devirle çarpıp bölün, bulun. 340 yapabilmesi için 300 BG civarında gücünün olması (kabaca) ve dşlileriyle de oynanmış olması gerekir. Fizik kuralları yanılmaz.

Motosikleti
    sym joymax
    paylaşım için tşk arkadaşım. Sen bakma millete. nca eleştirirler yok şöyle yok böyle. katilsin kamikazesin vs vs. Yaw arkadaş eleştirenlere soruyorum madem basmıcaksınız madem hız limitlerinde 70 80 fıtı fıtı gideceksiniz neden okadar paraları döküp racing(ss) motor alıp kıyafete dünya kadar para döküp lastiği yakıtı bla bla bayılıp hacimli motor alıyonuz. Gerçekle yüzleşim hepimiz hızlıyız hepimiz basıyoruz. imkanımız olsa hepimiz gopro alır video çeker paylasırız. Eleştirisel yorum yazanlar kendi 125 lik motorlarıyla 100 yapacam diye motorun üstüne yatarlar adam binlik sradla kaybolmuş laf ederler. o motoru size vereseler afedersiniz ama sokacak yer ararsınız ... neyse neticede arkadaş basmıs videoya cekmiş uğraşmıs paylasmıs.tşk arkadaşım...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    çok eleştiri olmuş ama reyzingci adamın halinden reyzingci anlar.
    güzel gazlamışsınız, suzide acayip gidiyor.
    Yolda da hicbirsey yok insanların tepkisini anlayamadım.

suzukideki power commander kendiliğinden yazılımlımı geliyor yoksa dynoda sıfırdan pcye yazılımmı yükleniyor?
    bende uğraşmak istiyorum ama çok masrafta etmek istemiyorum.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada trafiğe kapalıda olsa önünüze aniden köpek falan çıkabilir.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GSX-R 350 mi yapıyormuş ? Kaç BG bu GSXR ? Başka GSX-R 1000 videolarına baktım, o da CBR1000 RR gibi tam 12500 devirde 299'a geliyor. Ondan sonra kaç yapacağını çıktığı devirle çarpıp bölün, bulun. 340 yapabilmesi için 300 BG civarında gücünün olması (kabaca) ve dşlileriyle de oynanmış olması gerekir. Fizik kuralları yanılmaz.
    Çok teknik konular. Kısa şanzımana ne yaparsan yap belli süratin üstüne çıkaramazsın ama yazılım ile sen uzunsun dersen bu değişiyor videodaki gibi. Yani komple beyin değişiyor. Beyine bağlı parçalar vs vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok eleştiri olmuş ama reyzingci adamın halinden reyzingci anlar.
    güzel gazlamışsınız, suzide acayip gidiyor.
    Yolda da hicbirsey yok insanların tepkisini anlayamadım.

suzukideki power commander kendiliğinden yazılımlımı geliyor yoksa dynoda sıfırdan pcye yazılımmı yükleniyor?
    bende uğraşmak istiyorum ama çok masrafta etmek istemiyorum.
    Teşekkürler. Yazılımlı olarak gelmekte 25.000TL nin az üstündedir. Dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik göstermekte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada trafiğe kapalıda olsa önünüze aniden köpek falan çıkabilir.
    Demeyin şöyle şeyler. Zaten rahat olmaya çalışıyoruz. Taş çıksın da köpek çıkmasın. İyileşemez hayvan biz gene sürükleniriz bariyere çarpmazsak ölmeyiz. Tulum vs her şey limit.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    [QUOTE=PWT;4154745]Bana bu GSX-R 1000 i geçecek H2 getir. Bastım mı gidiyoru görelim.

https://m.youtube.com/watch?v=Jo0c1A83tFo" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Hop başkan..Birak anahtarlari...

Alıntı _RoMeO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için tşk arkadaşım. Sen bakma millete. nca eleştirirler yok şöyle yok böyle. katilsin kamikazesin vs vs. Yaw arkadaş eleştirenlere soruyorum madem basmıcaksınız madem hız limitlerinde 70 80 fıtı fıtı gideceksiniz neden okadar paraları döküp racing(ss) motor alıp kıyafete dünya kadar para döküp lastiği yakıtı bla bla bayılıp hacimli motor alıyonuz. Gerçekle yüzleşim hepimiz hızlıyız hepimiz basıyoruz. imkanımız olsa hepimiz gopro alır video çeker paylasırız. Eleştirisel yorum yazanlar kendi 125 lik motorlarıyla 100 yapacam diye motorun üstüne yatarlar adam binlik sradla kaybolmuş laf ederler. o motoru size vereseler afedersiniz ama sokacak yer ararsınız ... neyse neticede arkadaş basmıs videoya cekmiş uğraşmıs paylasmıs.tşk arkadaşım...
    Ya kızdığım nokta şurası. Bu motoru nerede sürelim? Bu TMF varken İntercity de yarışabilen mi olmuş? Yada yer yer asfalt kalitesinden daha düşük olan İzmir Pistine 500km yol gidip tarlaya bakarak motor mu kullanayım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

[QUOTE=levend84;4154913]
    Alıntı PWT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana bu GSX-R 1000 i geçecek H2 getir. Bastım mı gidiyoru görelim.
    https://m.youtube.com/watch?v=Jo0c1A83tFo

Hop başkan..Birak anahtarlari...
    Üzgünüm bunlar bizden değil. O GSX-R iyidir ama denemek lazım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)