Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125r Spor Manet

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Cbr 125 e spor manet almak istiyorum fakat yaşadığım şehirde cok fazla motosiklet aksesuar magazasi yok. Hatta hic yok. Internetten bakiyorum fakat cok guvenli gelmiyor. Yani ya uyumsuz yada kalitesiz olabilir. Daha önce cbr 125 2012 veya üstü kasaya debriyaj ve fren maneti alan varsa site ismi soyleyebilir mi. Teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah Adana Yaktı bizi..
    N11 gibi sitelerde satıcıların puanı düşünce aldıkları pay azalıyor diye biliyorum. O yüzden genelde problem çıkarmıyorlar. Benim ekipmanları biliyorsun zaten hepsini oradan aldım. Açıklamasında senin motora uyduğu yazan bir ürünün uymaması durumunda direkt iade edebiliyorsun ve puanları kırılıyor. O yüzden sıkıntı çıkma ihtimali çok düşük.
    Bi çıkıp gezemedik beraber o değil de. Sınavlar geldi çattı.

Motosikleti
    WR125R
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah Adana Yaktı bizi..
    N11 gibi sitelerde satıcıların puanı düşünce aldıkları pay azalıyor diye biliyorum. O yüzden genelde problem çıkarmıyorlar. Benim ekipmanları biliyorsun zaten hepsini oradan aldım. Açıklamasında senin motora uyduğu yazan bir ürünün uymaması durumunda direkt iade edebiliyorsun ve puanları kırılıyor. O yüzden sıkıntı çıkma ihtimali çok düşük.
    Bi çıkıp gezemedik beraber o değil de. Sınavlar geldi çattı.
    Spor manet nereden bulunur fikrim yok fakat n11 konusuna bir şey eklemek istiyorum. Oradan aldığınız ürünlerin parasını n11 sitesi hemen satıcıya vermiyor. Ya ürünü onaylamanız gerekiyor ya da 15 gün sonunda otomatik para satıcıya veriliyor. Bir sıkıntı çıkarsa para hala n11 sitesinde olduğu için siz veya n11 değil satıcı zarar görüyor gönlünüz rahat olsun eğer bir şey alacaksanız.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Graywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spor manet nereden bulunur fikrim yok fakat n11 konusuna bir şey eklemek istiyorum. Oradan aldığınız ürünlerin parasını n11 sitesi hemen satıcıya vermiyor. Ya ürünü onaylamanız gerekiyor ya da 15 gün sonunda otomatik para satıcıya veriliyor. Bir sıkıntı çıkarsa para hala n11 sitesinde olduğu için siz veya n11 değil satıcı zarar görüyor gönlünüz rahat olsun eğer bir şey alacaksanız.
    Tekrar okudum da yazdığımı, anlatım bozukluğu yapmışım. N11 in değil, satıcının aldığı pay düşüyor diye biliyorum. Mesela ürün 100₺, satıcının başarısı %100 ise 1₺ komisyon ödüyor N11 e, %50 ise 7₺ ödüyor bu satış için. (Sayıları salladım) O yüzden müşteri memnuniyetine özellikle dikkat ediyorlar. Bu sistemin böyle olduğundan emin değilim bu arada. Satış yapan arkadaşlar daha iyi bilir. Anlatmak istediğim olay buydu. Becerememişim

Dediğiniz şey de biz tüketiciler için iyi gerçekten. Hatayı düzeltme payı veya vazgeçme payı veriyorlar bize ve satıcı kesinlikle müdahil olamıyor bu duruma. Kuralına uygun yaptığımız sürece koşulsuz iade hakkımız var. Haklısınız o konuda
    Graywolf bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)