Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet fiyatları düşücek mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Şu az daha koyarım fiesta alırım yorumu beni benden aldı.
    Sen git fiestani al kardeşim yanlış forumdasın.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Madem öyle diyorsunuz altına yatırım yaparcasına motosiklete yatırım yapalım şimdi sahibindene baktım geçen sene 0 ı 21bin tl olan motorun ikinci elini 25 bine koymuş 2016 model bu fiyata kaçmaz demiş birde vay arkadaş şimdi ben bu sene 25k ya rc 390 alsam seneye 30 dan satabilir miyim ki ? 4 sene garaja atsam 45 bin iyi iyi maşallah güzel para tabi o zamana kadar 45bin tl nin bir değeri kalır mı onu bilemem :D

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu az daha koyarım fiesta alırım yorumu beni benden aldı.
    Sen git fiestani al kardeşim yanlış forumdasın.
    Yakında oyle yapacağım zaten .

Ben kesinlikle babam mezardan çıksa bu fiyatlara motorsiklet almam. Elimde motor var satmam da idare ederim. Aklımda birkaç motor var fakat almıyorum alamıyorum. Çünkü değmez arkadaş o fiyata. Motor almayın demiyorum bu fiyata degmez diyorum
    bursalıali bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kesinlikle babam mezardan çıksa bu fiyatlara motorsiklet almam. Elimde motor var satmam da idare ederim. Aklımda birkaç motor var fakat almıyorum alamıyorum. Çünkü değmez arkadaş o fiyata. Motor almayın demiyorum bu fiyata degmez diyorum
    Gardaş rahmetliyi cikarma şimdi birak rahat etsin, guzel bir konuya degindin sonuna kadar katiliyorum,ornek bindigin motor 250lik 25bg ee satip 400luk alayim desen 10-15 beygir icin degermi ulen harami işletiyoruz,yemişim beygirini rayzingi,neykitini,şeklini,hee beni gitcegim yere işinlasin o zaman ayri,yoksa 30dk gec giderim biraz az şeklim olur..ama yine giderim...en iyi motor borcsuz harcsiz alip,cebindeki tiko parayla sahip oldugundur..
    bursalıali bunu beğendi.

Anlamadigim herkez vergiden sikayetci iken bir tane yetkili gormezmi bu adamlar ne ise yarar.Bu kadar yuzsuzluk olamaz gercekten suratlarina tukursek bir daha isterler.Sonumuz ic savas olacak arkadaslar bekleyin gorun yine fakir olcek yine fakir bu ulkenin topragindan cikamayacak.Insanlari mutlu etmek aslinda cok kolay iken neden yapmazlar neden boyle sadist milletvekillerimiz var..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadigim herkez vergiden sikayetci iken bir tane yetkili gormezmi bu adamlar ne ise yarar.Bu kadar yuzsuzluk olamaz gercekten suratlarina tukursek bir daha isterler.Sonumuz ic savas olacak arkadaslar bekleyin gorun yine fakir olcek yine fakir bu ulkenin topragindan cikamayacak.Insanlari mutlu etmek aslinda cok kolay iken neden yapmazlar neden boyle sadist milletvekillerimiz var..
    Canim siz de gemi alin. eger motosiklet pahaliysa. Hem para kazanirsiniz. Para gemi ve gemicikte var anladigim kadariyla. Buyuk bir sevincle parti baskanligini cumhurbaskanimiza devreden degerli milletvekilimiz sayin Yildirim ve oglu boyle boyle $100 milyon euro servet yapmis:

https://www.turkishminute.com/2017/0...million-euros/

Tabii ki devletin imkanlarini sahsi cikarlari icin kullanarak yapmamislardir bu servetlerini. Calisarak, girisimcilik ruhuyla, alinlarinin teriyle olmustur. Eminim ayni eforu sarfeden herhangi bir caliskan vatandasimiz da boyle bir servet biriktirebilir. Oyle degil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Dun Sabanci 100 milyon, bugun Koc 1.7 milyar liralik hisse satti, tek kalemde...
    TIGERSHARK bunu beğendi.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    "Evet " dediler , hep birlikte ebemizinkini görecegiz.Motur fiyatları falan da düşer bir ara ...

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Benim 0 motor satanlara lafım yok da ikinci elcilere ne oluyor anlamış değilim.Motor fiyatlarına bakın, ederlerinden en az 2 bin TL fazla fiyata satışa konulmuş motorlar. Herkes akbabaya dönmüş. Bu karışıklıktan ne koparırım derdinde motosiklet satıcısı coyoteler. Kışın motor satmak için 40 türlü takla atıp maymunluk yapanlar yazın gelmesi ve doların yükselmesini ellerini oluşturuyorlar. Artı hurda motora "İstediğin motorcuya gidelim tertemiz bakımlı benim motorum" diyen şeref yoksunlarını saymıyorum bile. Bakalım ne kadar daha sürecek bu iş.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Paukopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolar artınca 1 gün geciktirmeden fiyatlar arttı düşerken neden hondadan veya ktmden ses çıkmıyor ? ne zaman düşer fiyatlar yoksa arabaya mı yönelicez bu sene ? rc 390 25bin geçen sene 19kydı :(
    Böyle düşünerek motosiklete binmeniz sağlıklı değil zaten. Pahalı motosikletler herzaman vardı. Eskiden insanlar javayla cbf150 veya ybr ile başlardı. Şimdi bu kafalar gidiyor borusana abi en pahalı motor ne diyip 1200 gs ile çıkıyor dükkandan. Sonra hem kaza oranları yükseliyor hemde piyasadaki kalite yerlere düşüyor. Motosikleti bi araç olarak görmekten çıkıp ona farklı bir kültür felsefe olarak bakmanızı ve ucuz bir motosikletle motora başlamanızı tavsiye ederim. Kask fiyatına motor satıyorlar .. Ben onlara binmem diyorsanız afedersiniz bahsettiğiniz kalite ve tipteki motosikletler hiçbirzaman ucuz olmadı olmayacak. Motosiklet ve otomobil fiyatları beyaz eşya gibi bi çıkıp bi düşmez.

Tabi avrupadaki adam 3 aylık maaşıyla bizim fiyatını sormaya çekindiğimiz motosikletlere binebiliyor. Yurtdışı bu olayların ve söylediklerimin tamamen dışında.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)