Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İlanlarda Yeni Bir Furya Yeni Bir Soluk!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu tip ilanlar dolandırıcılık kapsamına alınmadıkça bu iş çözülmeyecek. Kilometre sayacına arıza haricinde dokunmaya da hapis cezası vereceksin. Hem satana hem yapana...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Bir de şey var motor sadece güzel havalarda kullanılmış yağmur çamur yüzü görmemiştir )
    Dost'a gidecek motor ))

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Benim motor da 900 tl hasarlı. Park yerinde şirketten biri görmeyip arka tekere dokunup devirmiş. Elcik kırıldı kalanı 2 3 küçük çizik oluşmuş diye değiştirdim basit bi iki parçayı karşı tarafın sigortasıyla. Bu hasar muhabbeleri genelde sallama sigorta kimseye babasının hayrına para vermiyor. Serviste değişimden önce ve sonra fotoğraflanıp belgendirilip sigortaya rapor olarak sunulması gerekiyor her değişen parçanın.

He sigortadan para alıp değiştirmiyen adamdan zaten motor da alınmaz. Sizin bizim sigorta primlerimizden gidiyor o paralar.

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalbimi kırdın küstüm sana

Yani şimdi Ben hava filtresini en güzel şekilde temizleyip yerine koyup vidalarını bile aman yalama olmasın diye kıvamında olur şeklinde sıkan yağ değimi için takım taklavat alıp km resinden önce en kalite yağı değişip yağ tapası yalama olmasın diye dikkatli şekilde sıkan ben en kaliteli şanzıman yağıyla her 3 binde km rede bir değişim yapan ben bujisini daha gideri varken en kalite ngk buji alıp takan ben benzini aynı benzin ci ve aynı ponpadan en kalite nitro denen zıkımı koyan ben aküsünü kalite akü alıp takan benz motoru olması gerektirdiği gibi kulanan ben bana damı gardaş kalbim kırık hüzünlüyüm oldu mu bea
    Bende esenyurtta oturuyorum hocam. Tertemiz bakıyorum motora. Ama dışarı bile çıkmıyorum iş haricinde. Igrenc bir yer. Yıllar önce ne güzeldi oysa

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Arabalarda ne hikmetse tamponlar değişenden boyadan sayılmıyor, sanki Yen'i takılan tampon fabrikadan boyalı geliyor. Örneğin bir araçta sadece ön çamurluk değişik başkada bir şey Yok fakat 10bin tl hasar kaydı var diyosa bilinki o araçta ön takım hasarıda vardır, kaldırıma falan çıkmıştır

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha çoook böyle ilan göreceğiz,hiç bir yaptırım yok ki pratikte. Yani motorun km'sinin orjinal olması da artık bir özellik oldu, hani "Abs var, led farlar var, km ile oynanmamış..."

Depo değişik değil o ilanda, o motosikletin grisi ve siyahı var, grisinde motor siyah iken depo gri. Siyah versiyonunda isedepo dahil hepsi siyah. Satan adamı gömeceksek de bilgili ve ayarlı gömelim Ayrıca o depo araba parçasından daha pahalı neredeyse. Örnek vermek gerekirse o motorun F modelinin(Full karenajlı modeli) sadece bir tarafının yan karenajının 6yüz küsür tl'lerde fiyatı var.
    O motordan bahsettiğimi nerden çıkarttınız ya da anladınız çözemedim.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı korkmazunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motordan bahsettiğimi nerden çıkarttınız ya da anladınız çözemedim.
    O mesajınızdan 5-6 mesaj yukarı bakarsanız nerden çıkarım yaptığımı anlayabilrsiniz Verilen örnek ilandaki açıklama tam sizin serzenişiniz ile örtüşüyordu da onun için öyle olduğunu varsaymıştım. Öyle değilse (ki değil sanırım) benim yanlış öngörüm.

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O mesajınızdan 5-6 mesaj yukarı bakarsanız nerden çıkarım yaptığımı anlayabilrsiniz Verilen örnek ilandaki açıklama tam sizin serzenişiniz ile örtüşüyordu da onun için öyle olduğunu varsaymıştım. Öyle değilse (ki değil sanırım) benim yanlış öngörüm.
    Yok ben genel olarak söylüyorum.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende esenyurtta oturuyorum hocam. Tertemiz bakıyorum motora. Ama dışarı bile çıkmıyorum iş haricinde. Igrenc bir yer. Yıllar önce ne güzeldi oysa
    Evet malesef yeni yapılar yüzünden maf ettiler Meydandaki cami arkasını hiç sorma
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş insanın içi bozuksa hangi kanun, hangi yönetmelik o insanı düzeltmeye kudret gösterir?

insanın içi iyi olacak içi..

kanunla, manunla olmaz bu işler.
    bursalıali bunu beğendi.

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet malesef yeni yapılar yüzünden maf ettiler Meydandaki cami arkasını hiç sorma
    Küçük suriye olmuş eve biliyorum

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    "Arabanın tavanında dansöz oynattım, boyasında sorun yok sadece göçük düzeltme yapılması lazım"'ı gördü bu gözler.
    zekeriyaimam ve maktama bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.el deki bu saçmalıklar yıllardan beri,bende her fırsatta belirtiyorum laf sokuyorum.Hatta bununla ilgili uzun uzun yazmıştım şu başlık altında.;
    Türkiye 2.El Araç Cehennemine Hoşgeldiniz

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Arabanın tavanında dansöz oynattım, boyasında sorun yok sadece göçük düzeltme yapılması lazım"'ı gördü bu gözler.
    pauahhahhahahahahaaa

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    2. El Motosiklet veya araba alırken sadece ilan açıklamasını incelerim.
    Mesela açıklamada düzgün bir Türkçe (örn: akrepoviç egsos yerine akropovic egzoz gibisinden) kullanıyorsa o adam eğitimli, eli yüzü düzgün bir adamdır.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşük km arayanlar buyursun diye bi başlık vardı malum sitede, içeri girdim 43 bin küsürdeydi. 2007 model icin gayet normalmismiş.. Bu tipler yüzünden hep sıfır motor alıyorum. 500 cc ye gücüm yetmiyorsa 250 sini alıyorum. Sıfır olsun benim olsun.
    Öyle deme ama herkes aynı değil, geçen sen ağustosta aldığım 600rr'la 2000 km yaptım veya yapmadım şimdi yenisini aldım. Şuanki motorumla da 500 km yapmamışımdır. Motorun yorgunluğuna bakıp km'nin orjinal olduğunu veya olmadığını anlıyorsun demişti yanımda götürdüğüm usta. Hemen kestirip atmayın yani öyle diyenlere

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha fazla değer kazanması lazım

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motor/araba, istanbul esenyurt'ta satılıksa uzak durun. Her türlü üç kagitçilik olur burada.
    valla onu bilmem de beni dolandıranlar Ankara'daydı, özellikle "Şaşmaz Motor"'dan motor alıcaksanız arkanızı dönünüz, kaçınız.

Ayrıca eski modeller yeni modellerden daha pahalı nedeni projeye uygun efsane hastasınaaa motoruma kefilim abi istediğin yere sorr beni herkez bilir.Herkez aracını klasik aracmıs gibi satmanın derdinde.Özellikle su extracılar var ya onlara ayar oluyorum keyfi 8000 tl extra takılmıstır ona göre fiyatım var der.Alıp 2.el yapmıs ekmeğini yemiş yutmuşş şimdide sıfır parasına satıyor.
    Bu gibi çakallar yüzünden temiz malını satamayan adamlar var...

Evraksız motorda satılıyor bahaneleride abi rehinli haciz var abi stunt motoru abi abi bu abi şu allah size haram yedirmesin yiyeninde çoluğundan çocuğundan çıksınnn.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı NecatMurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de şey var motor sadece güzel havalarda kullanılmış yağmur çamur yüzü görmemiştir )
    Dost'a gidecek motor ))
    Bende motosiklete sadece hobi amaçlı biniyorum.Kapalı garajda brandalı bir şekilde muhafaza ediyorum.Havanın yağmurlu olmasını geç akşamdan yağmış yerde hafif nem varken bile binmiyorum.Yani benimki motorum kirlenmesin diye değil düşerim diye korktuğumdan .Şimdi ben motorumu satacak olsam bunu ilana yazayım mı yazmayayım mı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)