Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Seçenekleri daralttım.Son bir yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese iyi günler. Biraz uzun yazabilirim şimdiden affola, cümle toparlamakta zorlanan bi insanımdır. Aktif olarak 2012 yılından beri Forumu takip ederim eski üyeliğimi kayıp ettiğim için yeniden üye oldum. 21 yaşında ve okuyorum. Durum şöyle yaklaşık olarak 40 bin km kadar motosiklet tecrübem var ama scooter ve cup tarzında yapılmış bi km. Ben artık tamamen bi motosiklete geçmem gerektiğini düşünüyorum ama imkanlar kısıtlı. Yaz sonuna kadar çalışıp para birikitireceğim tahmini 4 bin civarı nakitim olacak. Belki üzerine eklenecek aile desteği 2 bin lira olur. Ekipman denicek bildiğim içimin belirteyim ekipmanlarım var. Sizden ricama gelince seçenekler aslında dar gibi cbf istemiyorum. Ybr tvs seçenekler ama bi Yandan da pulsar 150 ns kafamı kurcalamıyor değil.Sizin bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz başka motosikletler varsa marka modeller olarak yardımcı olurmusunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kardeşim herhalde 6 bin tl bütçe ile ikinci el düşünüyosundur pulsar 150ns güzel makine 200ns göre eksileri olsada ama o fiyata 5000 6000 arası ikinci el bulabilirsin 1000 tl arasıda ekipman çok iyi olmasada bişiler alınır diye düşünüyorum bence başka bi makine düşünme o fiyata en uygunu o

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    az daha koy ybr al

şaka değil 0 ybr alabilirsin biraz daha üste çıkarak yada cbf 150. hem 0 almanın rahatlığını yaşarsın, hem japon motora binmenin.

ekipmanı unutmamak lazım tabi.

kolay gelsin. herşey gönlünce olsun.

Cevaplar için çok teşekkür ederim. Sıfır düşünmüyorum çünkü sonuçta bi yıla kalmaz değiştiririm diye umuyorum. Ekipmanlarım eski motosikletimde kullandıklarım ceket kask dizlik eldiven var şuanda. Cbf istemiyorum hani gençlik hali ister istemez biraz görüntü arıyoruz. Ybr ikinci el ile 150 ns kafama yattı. Peki yeni rks Titanic yada Apache ikinci el nasıl olabilir.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    tvs apache

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    7 bine spade xfire mi ne vardı geçen biri konu açmıştı öyle 200 luk enjeksiyonlu falan

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Duke 125 te bakabilirsin.

İyi akşamlar, seçeneklerim daraldı derken cf moto 150 nk yı gördüm. İncelemeleri izledim yorumlara baktım ama yinede genel olarak sizlere bi danışmak kafamda bi toparlamak istedim. 6000 civarı düşük km de makineler bulunabilir. Özellikleri duruşu güzel ama duruş herşey değildir tabi fikirleri olan varsa şimdiden teşekkürler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Gardaş,Lifan KP150 enjeksiyon,su sogutma..kipraşimsiz,6bin gayme..,hadi hayirli olsun..

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    6 6-5 araliginda 2014 belki 2015 pulsar 200ns bulabilirsin,insanların yazdığı fiyatlara aldanma,ilan tarihlerine bakınca boş beklediklerini görürsün.

2014 -2015 temiz 20bin geçmemiş 200ns alsam sorun olur mu başıma geçmişine bakmam lazım

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Abi gel sana benim cbr yi vereyim 6.700 e :D

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı huseyinhc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 -2015 temiz 20bin geçmemiş 200ns alsam sorun olur mu başıma geçmişine bakmam lazım
    25binde 2014 aldim geçen yıl, parasını hakediyor gösterge stop etme gibi problemleri olmamasına dikkat etsen blogu fazla kurcalanmamissa uzun kmler giden azıcık da göze hitap eden bi motor,istediğinde de 3 asagi 5 yukari satabilirsin

Motosikleti
    honda cb500f
    200Ns al.daha fazla cc daha iyidir.

Dedim ki en başta 8 bin verebilme durumum olsa cbr alayım sonra pulsar 200 kafama yatar gibi oldu sanırım dediğiniz gibi az daha ekleyip üzerine daha da temiz pulsarlara bakmak mantıklı olucak çok teşekkür ederim herkese.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

6700 e cbr iyiymiş kaç model km bakım durumu falan nedir 😄

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    1 yıl sonra sat kurtul geyiği yapacağız konu kapanmasın.

Murat Ceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    1 Haziran 2016 yılında siyah pulsar 200 ns aldım.Şu an 9.800 km de.Günlük 600 km yaptığımda oldu.Şu ana kadar yaşadığım tek problem gösterge sıfırlamasıydı.Garantiden değiştirdiler.Milletin lafına bakma kardeş.Motoru üzmeden kullanırsan bakımlarını zamanında yaparsan parasını son kuruşuna kadar hakeden bir motor.Sanki japonların hiç mi sorunu yok.Mt 25 olsun araştır bakalım.13 bin km ybr kullandım.Pulsara geçince dünya varmış dedim.Ybr bisiklet kalıyor pulsarın yanında.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı huseyinhc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese iyi günler. Biraz uzun yazabilirim şimdiden affola, cümle toparlamakta zorlanan bi insanımdır. Aktif olarak 2012 yılından beri Forumu takip ederim eski üyeliğimi kayıp ettiğim için yeniden üye oldum. 21 yaşında ve okuyorum. Durum şöyle yaklaşık olarak 40 bin km kadar motosiklet tecrübem var ama scooter ve cup tarzında yapılmış bi km. Ben artık tamamen bi motosiklete geçmem gerektiğini düşünüyorum ama imkanlar kısıtlı. Yaz sonuna kadar çalışıp para birikitireceğim tahmini 4 bin civarı nakitim olacak. Belki üzerine eklenecek aile desteği 2 bin lira olur. Ekipman denicek bildiğim içimin belirteyim ekipmanlarım var. Sizden ricama gelince seçenekler aslında dar gibi cbf istemiyorum. Ybr tvs seçenekler ama bi Yandan da pulsar 150 ns kafamı kurcalamıyor değil.Sizin bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz başka motosikletler varsa marka modeller olarak yardımcı olurmusunuz?
    Aradığın motor Hero Hunk. Cbf 150 yi tek seferde ele. Hunk varken cbf almak mantıksız.

5 yıl garanti, 72 saatte parça temin garantisi, ucuz ve bol yedek parça. Nispeten güçlü motor.

Şu sırada forumda da reklamları dönüyor. Müthiş bir kampanya var. 5.400 TL ye satılıyor. Kaçırmadan almanı tavsiye ederim. Ha ben de ufak tefek sorunlar yaşadım ama sağlam motor. Araştırmadan, görmeden alma.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Ne istediğini belirtmemişsin ki hangi kritere göre sana motor önerelim. Senin kişiliğini, sürüş tarzını, kalite algını bilmiyoruz. Mesela sen elinden her iş gelen bir adamsındır sorunlu bir motora denk gelsen bile tamir edersin veya ettirirsin kafaya takmazsın. Veya çok kıl bir adamsındır en ufak problemleri kafanda büyütüyorsundur uykuların kaçıyordur. O zaman sana başka motor önermek lazım. Kullanım şeklin nedir kasislere çukurlara paldır küldür girip motoru dağa taşa vuracak mısın? Yoksa canım motorum cicim motorum diye sakınacak mısın? Bunları bilmeden bütün tavsiyeler boş. Herkes kendine göre cevap verecektir.

Öncelikle uyarılarınız için teşekkür ederim. Motoru dağa taşa vurma huyum yoktur, üstüne titrerim ama yeri geldiği zamanda anca asfaltta zorlarım oda en fazla 100 110 dur. Sorunlu motor konusuna gelince üniversite öğrencisi olmam nedeniyle çok sorun açsın istemiyorum. Vitesli motor tecrübem az olması nedeniyle pulsar seri gelebilir korkum var o yüzden yâ hero hunk yada ybr tercih edecekmişim gibi geliyor. Bugün bi cf moto denedim kullandım karizmatik makine kendi sınıfında ben burdayım diyor ama yinede düşünmek lazım sonuçta bir yıl sonra belkide büyütmek isteyeceğim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)