Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kenan SOFUOĞLU'na kafa tutan VW GOLF

Motovento
    REKLAM ALANI

Hiç lafı uzatmadan video'ya geçelim. Hepsini izlemek istemeyen motosiklet videosu için 3.10 dk'ya atlayabilir.
    cbr1100 xx ve crxforever bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    golfün üzerindeki motor gerçekten apgıreytli golf motoru olsaydı dikkate alırdım.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Neden konu açıyorsun kardeş, anlatsana biraz.
    Eski_kasa bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    16Vampir diye geçiyo bu golf youtubeda.
    HONDA

#BZ3082

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    farkettiniz mi bilmiyorum. araç saniye sürmeden 100 km/h a çıkıyor. bakın saniye diyorum. 1 sn. nasıl bir kainatta yaşıyor, nasıl bir lastik, nasıl bir asfalt nasıl bir hızlanma. standart bir merminin yarı hızı nerdeyse. ipe sapa gelmez saçma kadraj göstergeleri. tamamen saçmalık.

hadi herşeyi geçtik, 30 sn o hıza çıktı tamam.

5 dk gidebiliyor mu o motor biri onu anlatsın.

gereksiz karşılaştırmalar. bugattiden daha iyi yaw he he taam golf 2 h2 den daha hızlı. taam ya hızlı abi königsegg felan yanında yavaş kalıyor.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burda birkaç noktaya değinelim.

limitin çok çok üzerinde turbo basınçı ile geliştirilmiş motorların ömrü 200-300 km dir yanlış duymadınız chiron veya keonigsegg ,La ferrari, Mclaren P1 gibi canavarlarsa gazlaya gazlaya track day yapa yapa 50-100 bin km giderler.

Ayrıca bu aracın Chiron veya La Ferriye göre 300-320 km de ki stabilitesi arasında birkaç galaksi fark var. Bugattiyle Alman otobanında 350 km ye çıkıp çıkıp inersin ama bu golfle 1 keresini bile istemessin.

Seri üretim Hyper car la ömrü kelebek kadar kısa, canı burnunda, hiçbir şekil o hızda kullanmak için yaratılmamış bu dengesiz aracı kıyaslamak biraz cahil işi. H2R nin yüksek hız satabilitesi bile bu golf un yanında F16 gibi kalır.

daha açık yazarsak bu araç 300 km hızda 1000 kg kendi ağırlı varken altına giren hava ile 500 kg gibi lastiklere basınç verir. Keonigsegg ise 1450 kg kendi ağırlığı ve en az 500 kg basma kuvveti ile 2 ton yere basınç uygular. yani bir super arabanın lastikleri bunun 4 katı yola yapışır. düşük ağırlık merkezi çarpanı ile bu tutuş 6 katına falan çıkar.

Yani bu golf te rollcage bile olsa allaha emanet gidiyosunuz Çok şeyapmamak modifiye etmemek lazım...
    hasmet, Thracian ve josepth_o6 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    0-100 ü anlamadım ben. Nasıl 100 ile başlıyor?

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

limitin çok çok üzerinde turbo basınçı ile geliştirilmiş motorların ömrü 200-300 km dir yanlış duymadınız chiron veya keonigsegg ,La ferrari, Mclaren P1 gibi canavarlarsa gazlaya gazlaya track day yapa yapa 50-100 bin km giderler.

Ayrıca bu aracın Chiron veya La Ferriye göre 300-320 km de ki stabilitesi arasında birkaç galaksi fark var. Bugattiyle Alman otobanında 350 km ye çıkıp çıkıp inersin ama bu golfle 1 keresini bile istemessin.

Seri üretim Hyper car la ömrü kelebek kadar kısa, canı burnunda, hiçbir şekil o hızda kullanmak için yaratılmamış bu dengesiz aracı kıyaslamak biraz cahil işi. H2R nin yüksek hız satabilitesi bile bu golf un yanında F16 gibi kalır.

daha açık yazarsak bu araç 300 km hızda 1000 kg kendi ağırlı varken altına giren hava ile 500 kg gibi lastiklere basınç verir. Keonigsegg ise 1450 kg kendi ağırlığı ve en az 500 kg basma kuvveti ile 2 ton yere basınç uygular. yani bir super arabanın lastikleri bunun 4 katı yola yapışır. düşük ağırlık merkezi çarpanı ile bu tutuş 6 katına falan çıkar.

Yani bu golf te rollcage bile olsa allaha emanet gidiyosunuz Çok şeyapmamak modifiye etmemek lazım...
    Verseler nefesiz sürersiniz golfu ama
    crxforever ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu golfü ancak bugatti chiron durdurabilir

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu golfü ancak bugatti chiron durdurabilir

https://www.youtube.com/watch?v=-aKSdYSVO6Q
    150/300 arası zayıf ivemelenmesi yetersiz bence alınmaz 😆

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verseler nefesiz sürersiniz golfu ama
    MK 4 R32 3200cc v6 turbolamış 450 hp bi golfu buna yeğlerim

Veya nefessiz sürülecekse Amerikan şirketi HPA nın el attığı 600hp şu arac baya iyi.

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0-100 ü anlamadım ben. Nasıl 100 ile başlıyor?
    4 lastikle patinaj cekiyor.

O arabanin ceyrek mil zamani 8.69 saniyeymis. Motosikletlerin rekoru 7.5 saniye. Uzulmeyin yani

Bir arabanın hızlı olduğuna düzdeki hızlanmasından karar veriyorsanız bu şekilde devam ediniz. Düz mantık iyidir. Kafa yormaz insan düşünmez. Bu lafım sana değil bu şekilde düşünenlere.

Şu araç girsin piste, m4 hatta m3 çıksın karşısına görelim bakalım virajlardaki hız sabitliğini. Bakalım kaçıncı virajda şikanı kaçıracak.
    Drag aracı dersiniz ona da derim ki neden ön kaldıran mustangla kapışmamış?

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı Cloumb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arabanın hızlı olduğuna düzdeki hızlanmasından karar veriyorsanız bu şekilde devam ediniz. Düz mantık iyidir. Kafa yormaz insan düşünmez. Bu lafım sana değil bu şekilde düşünenlere.

Şu araç girsin piste, m4 hatta m3 çıksın karşısına görelim bakalım virajlardaki hız sabitliğini. Bakalım kaçıncı virajda şikanı kaçıracak.
    Drag aracı dersiniz ona da derim ki neden ön kaldıran mustangla kapışmamış?
    Peki bu aracı nereye koyalım yarışa uymuyor,piste uymuyor,bu turbolamayla rally de olmaz , drag da yapamaz,sokakda pek tutmaz gibi peki bu nedir hocam ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

MK 4 R32 3200cc v6 turbolamış 450 hp bi golfu buna yeğlerim

Veya nefessiz sürülecekse Amerikan şirketi HPA nın el attığı 600hp şu arac baya iyi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GvEn9RrLXuo
    Benim için yani düz kafa bir insan için kağit da yazan Hp belirleyici sebeb. Neyse ya 8Hp lik Scooter süren insanım ben yine ucuşdayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ama GTR, Bugatti, Lambo sahipleri olaraktan ezikliyonuz Golf'u. Olmaz ki. Hemen yan taraftaki "Motosikletim 100cc'lik diye eziklediler" basligini okumaya davet ediyorum sizi.
    shruikan bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama GTR, Bugatti, Lambo sahipleri olaraktan ezikliyonuz Golf'u. Olmaz ki. Hemen yan taraftaki "Motosikletim 100cc'lik diye eziklediler" basligini okumaya davet ediyorum sizi.
    Dur be abim şurda bi Ata sözünü canlandırıyoz.Ben o arabaları Gta 5 online de bile alamıyorum.
    Aç tavuk buday ambarı hesabı bizimki

Arkadaşlar her zamanki gibi taşlayanlar olmuş fakat ben bu videoyu paylaşma sebebim; istenildiğinde eski kasa bir aracın 400 km/h dünya rekoru kıran motosikletle kafa kafaya gidecek kadar hazırlanabileceğini anlatmaktı.
    Hepimiz burada motosiklet sevdalısıyız. 4 tekerlekli araçlarda da benim beklentim minik ama güçlü. Bu TR standartlarında Peu 106 gti gibi araçlar.
    Fakat bu golf gerçekten bir başkaymış hayalimde ki araç minik hızlı ve motosiklet kadar güçlü (hatta bazılarına göre daha da güçlü)
    Herkes yeni bir bilgi öğreniyor fakat aşağıdaki bilgiler önemli bende yeni öğrenmiş oldum bu yüzden @GP500-1st teşekkür ederim

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    videoda ki golf kesinlikle normal benzinli bir motor değil.
    yüksek oktanlı yakıt ve turbo modifikasyonu ile sokakta ki şahinlerden bile 600hp alabilirsiniz ama motor bloğumu erir, patlarmı ne olur orası meçhul

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sorun o kadar basınca motor ne kadar dayanır

Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videoda ki golf kesinlikle normal benzinli bir motor değil.
    yüksek oktanlı yakıt ve turbo modifikasyonu ile sokakta ki şahinlerden bile 600hp alabilirsiniz ama motor bloğumu erir, patlarmı ne olur orası meçhul
    Şahin bizim şahim Hani TOFAŞK olan ? 600hp aman hocam duyarlar felan iyice komple egzoz'u sökücekler ya :/

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler