Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

**TraFikte en tilt olduğunuz olay nedir??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ben en çok virajlarda yatıyorum. İngilizcesi tilt oluyorum
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    4 tekerli herşeye tilt oluyorum.bide ışıkta durduğunda mal mal bakan tiplere uyuz oluyorum.bayan sürücülere hiç değinmiyorum bile onları allaha havale ediyorum.bide tam hızlanmış giderken sollama yapan 4 tekerli hayvanlara tilt oluyorum,altımdaki motor ama ayılar anlamıyor,geçen öyle birini dövüyordum,adamda peugeot j9 var atladı önüme tabi zor durabildim iki frene basınca önden çıkızyordum az kaldı,bide mal mal bakıyor İNSAN HAYVANI mahlukat sanki ben ters birşey yapmışım gibi bakıyor ben ne var diyene kadar bastı gitti süt danası.ya kısacası bu trafikte tiltleri saymakla bitmez..

yani kısacası ben bu tiplere İNSAN HAYVANI demeyi uygun buluyorum
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    1)Bayan sürücüler.Hepsinin ehliyeti geri alınmalı.Çok iyi eleyerek sınırlı sayıda ehliyet dağıtılmalı.

2)Özellikle sokak aralarında (iki taraf araç park etmiş vaziyette) giderken karşıdan yolu ortalayıp gelen sürücüler.Yer olsa da kenara kaçmıyorlar.Birgün kendimi kenara atıp bitanesine motoru göbekten yollayacam.Sonra da indirip feci dövecem.

3)Trafikte makas atacam diye hayatımızı tehlikeye atan züppe "bit yavruları".

Aklıma bunlar geldi
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    bayanlardan yana kastınız ne sizin,,sustum sustum yine duramadım yaa !
    sakın kıskançlık olmasın bunun sebebi,,artık pek bi farkınızın kalmaması + sizin yaptıklarınızı çok rahat bi şekilde yapıo olmamız mı kasıoo sizi !! uğraşmayın bence ne kimsenin ehliyetini alırlar ne de kasılmanızı durdurabiliriz.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    sarı ışık yanar yanmaz "daaaaaaattt" diye kornaya basan gerzekler (adanada bol miktarda var)
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    buradada var o beyinsizlerden

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı
    sakın kıskançlık olmasın bunun sebebi,,artık pek bi farkınızın kalmaması + sizin yaptıklarınızı çok rahat bi şekilde yapıo olmamız mı kasıoo sizi !! uğraşmayın bence ne kimsenin ehliyetini alırlar ne de kasılmanızı durdurabiliriz.....

kusura bakma ama gerçekler bu yönde benim kız arkadaşım bile artık anladı bayan gördümü dikkat et diyor beni uyarıyor benim en sinir olduğum fren mesafesine yandan başka arabaların zırrtt diye girmesii sonunda birine geçireceğim ama hayırlısı
    annem beni öldürecek

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    motorları araçtan saymayanlara kıl oluyorum..
    CBR 600F Honda,

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Trafik kurallarına uymayıp (arabayla)ters yöne giren bir de kasksız motosiklet kullanan(yunus) POLİSlereee uyuz oluyorummm... ............

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı
    kusura bakma ama gerçekler bu yönde benim kız arkadaşım bile artık anladı bayan gördümü dikkat et diyor beni uyarıyor benim en sinir olduğum fren mesafesine yandan başka arabaların zırrtt diye girmesii sonunda birine geçireceğim ama hayırlısı
    Gerçekten artık sizinle uğraşmak istemiorum,,o senin kız arkadaşın değil mi? hıh o zaman boşver ben olmadığıma göre problem yok..

mindtrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Freelander,Mulhacen
    Benim en kil kaptigim ve en korktugum sey sahin marka araba icine binmis 4 kara kuru eleman, hepsi birden iniyor bisi olunca aman dikkat zaten kaybedecek pek bisileride yok bu arkadaslarin.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Merhaba,

İnsanı çığırından çıkaran konuları saymakla bitermi acaba?

Sinyalsiz şerit değiştirenler - Sıkışık trafikte sellektör yaparak taciz edenler
    (geçenlerde kırmızı ışıkta indim Motosikletten ama KIRMIZI ışığı ihlal ederk kaçtı)

Motosikletlere çok yakından seyir eden otomobilere.
    küçük çocukları trafik tarafında tutan yaylar! ve daha nice sinir bozan hata

Selamlar,
    Özer

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Alıntı tyler_ adlı üyeden alıntı
    sarı ışık yanar yanmaz "daaaaaaattt" diye kornaya basan gerzekler (adanada bol miktarda var)
    Eveeeeeeeeeeeet adanada inanlılmaz fazla bu dallamalardan bir reklam var bilirsiniz aynen onun gibi

assi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150 superlight 34 zd 0765
    Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı
    Otobanda sağ şeritten gittiğim halde sellektör yapan...
    düşüncesiz ve anlayışsız sürücüler benı deli ediyorr...
    __bayan sürücülerden olabildiğince uzak duruyorum__
    al bendende okadar

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    ben bayan ım
    sen bizdensin derken..motorcusun yane onu demek istemistim..bayansin tabe hemde guzel bi bayan..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Türkiye Cumhuriyetinde Korna çalmak Yasakmiş Gibi Oyalanan Adama Korna çaldiğimda Ters Cevap Vermesi, Arabada 5 Kişilerse Arabayi üzerime Sürmesi,

Gerekmediği Yerde Bağirta Bağirta Korna çalan Hayvanin Arabayi üzerime Sürüp,ezecek Kadar Dibime Girip Hala Korna çalmamasi,

Kirmizidan Sariya Geçerken Hadi Yürü Diye Korna çalinmasi

Taksi Plakalarinin Yüzde 60 I Mi Ne Abdülrahim Albayrağinmiş Heralde. çoğu Rize Ve Civarindan Ve Dağdaki Ininden Yeni Inmiş Bu Arkadaşlarin Müziği Yöresel Sanatçi Haci Kahcei, Sait Uçar, Ismael Türüt Ya Da Oy Nurcanim Tarzi Müzikleri Sonuna Kadar Açip Sinirimi Bozmalari.

ÖZELLİKLE KURYE VE PİZZACI MOTORLARININ YOL YERİNE,,,,, İNSANLARIN YÜRÜDÜĞÜ KALDIRIMLARDAN GİTMELERİ. BUNLARDAN BİRİNİ VE TAKSİCİLERDEN BİRİNİ KESİN DÖVÜCEM.

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250

Bir başlık açılmış,ben de yorumumu yazmışım.Keşke sart koysaymışsınız bayanlar hakkında olumsuz görüşler yazılmasın diye.

He bu arada bizim yaptıklarımızı çok rahat bir şekilde yapıyor olduğunuz yönündeki tespitiniz de pek gerçekçi sayılmaz.Öyle olsa da bizi hiç kasmaz.

Saygılar,Selamlar
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Hammer adlı üyeden alıntı
    Bir başlık açılmış,ben de yorumumu yazmışım.Keşke sart koysaymışsınız bayanlar hakkında olumsuz görüşler yazılmasın diye.

He bu arada bizim yaptıklarımızı çok rahat bir şekilde yapıyor olduğunuz yönündeki tespitiniz de pek gerçekçi sayılmaz.Öyle olsa da bizi hiç kasmaz.

Saygılar,Selamlar
    offffffffffffffffffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffffffffffff bayanlar hakkında olumsuz yazamazsınız demiorum canım arkadaşım. benim sinirlendiğim olay neden genelleme yapıosunuz. ben bu güne kadar karşıma çıkan şerefsizler yüzünden bütün erkekler şerefsizdir,,hepsi aynıdır desem senin hoşuna gider mi? gitmezz eee o zaman,,nolursunuz durduk yerde polemik olmasın. ben çok dikkatli ve kimsenin hakkına tecavüz etmeyen bi sürücüyüm,,dolayısiyle böyle genelleme yapılması canımı sıkıo...o kadar yaniii

sana da saygılar.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ARACINIZ BİRAZ PAHALI BİRŞEYSE ÖZELLİKLE OTOBÜS VE KAMYONLARIN SERVET DÜŞMANLIĞINA BAĞLI OLARAK HİSSETTİKELRİ EZİKLİK VE AŞŞALIK KOMPLEKSİ İLE SÜRTMEKTEN ,ÇİZMEKTEN VE EZMEKTEN DE HİÇ ÇEKİNMEMELERİ. BELEDİYE OTOBÜSLERİ VE KAMYONLARIN BEN BÜYÜĞÜM O KAÇSIN HESABI ARACI İNSANLARIN ÜZERİNE ÜZERİNE SÜRMELERİ...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: crato **************

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı
    Türkiye Cumhuriyetinde Korna çalmak Yasakmiş Gibi Oyalanan Adama Korna çaldiğimda Ters Cevap Vermesi, Arabada 5 Kişilerse Arabayi üzerime Sürmesi,

Gerekmediği Yerde Bağirta Bağirta Korna çalan Hayvanin Arabayi üzerime Sürüp,ezecek Kadar Dibime Girip Hala Korna çalmamasi,

Kirmizidan Sariya Geçerken Hadi Yürü Diye Korna çalinmasi

Taksi Plakalarinin Yüzde 60 I Mi Ne Abdülrahim Albayrağinmiş Heralde. çoğu Rize Ve Civarindan Ve Dağdaki Ininden Yeni Inmiş Bu Arkadaşlarin Müziği Yöresel Sanatçi Haci Kahcei, Sait Uçar, Ismael Türüt Ya Da Oy Nurcanim Tarzi Müzikleri Sonuna Kadar Açip Sinirimi Bozmalari.

ÖZELLİKLE KURYE VE PİZZACI MOTORLARININ YOL YERİNE,,,,, İNSANLARIN YÜRÜDÜĞÜ KALDIRIMLARDAN GİTMELERİ. BUNLARDAN BİRİNİ VE TAKSİCİLERDEN BİRİNİ KESİN DÖVÜCEM.

Oralarda otomobiller kornayla çalışıyor sanırım
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler