Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TEKNOTAKİP ALIP KULLANAN VARMI

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bir kereliğine 900tl sonra her sene 200 tl

Kasko fiyatlarını düşününce mantıklı geliyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kereliğine 900tl sonra her sene 200 tl

Kasko fiyatlarını düşününce mantıklı geliyo
    Çalıp aküyü sökerlerse ne olur
    Veya hırsızlar burayı okumuyorlar mı sanıyorsunuz

Motosikleti
    pulsar 200ns
    okumaları birşeyi değiştirmez nasıl takıldığına nereye takıldığına dair bilgi verilmiyor servisi gelip takıyor zaten hepsinin alarm sistemi var
    akü sökülsede cihaz çıkarılsa da o zaman hırsızlar burayı okuyor diye kilit zincirde almayalım
    KTMADDICTED bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    unico sigorta motosikletlere özel kasko yapıyor. kontak üzerinde çalınmada %80, diğer türlü çalınmalarda %100 teminat veriyor. buna aksesuar ve ekipmanları da dahil ettirebiliyorsunuz. tabi teminatları karşılaması için neler gerekiyor yani görüntü, polis tutanağı vs. tam olarak bilmiyorum. arayıp bilgi almakta fayda var. ilk 3 ay 9 tl, sonraki aylarda 152 tl demişlerdi bana

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Beğendim...görüşüp alacağım !!! Bence hemen alınması gereken bir ihtiyaç ve çok önemli ....Ayrıca alarmınız varsa da sökmenize gerek yok...

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    hirsizlar burayi okumuyor mu gordugum en aptalca gorus.hirsizlar okuyor diye takmayalim mi bu sistemi.cihazin titresim sensoru var hadi onu gormediniz kontak acik alarm i var(anahtarsiz calisabilen motorlar icin cok onemli bu kismi) olaki gordunuz calistirilip hareket ettigini app den stop komutu veriyorsunuz motor ateslemeyi kesiyor.bu arada da bi zahmet motorunuzun pesinden kosun takip edin.

artik motosiklet im gozumunu onunde olmasa bile kafam rahat, alarm yoksa sikinti da yok anlamina geliyor.

bu cihazi alip 5 sene kullansaniz 900 + 4x200 den 1700/4= 425 tl yillik ucret yapiyor.motosikletin sigortasi kadar bi bedel.benim motorumda immobilizer var yani anahtarsiz calismasi mumkun degil,abus granit zincirle bagliyorum elektrik diregine,evde degilsem abus granit disk kilidini kullaniyorum.

o paraya cin mali gps alirim da powerbank baglarim da akuye baglarim diyen arkadaslar bir kac sorum var size

yapacaginiz bu sistemin start stop ozelligi olacakmi, teknotakip cihazi gibi akuden 0.08 ma akim mi cekecek yoksa motor hareket etmedi diye 2. gun akunuz mu bitecek.bu taktiginiz sistemin bir web arayuzu olacakmi hangi uydu sistemini kullanacak,play store apple store gibi yerlerde application i olacakmi heran motorunu telefondan goruntuleyebilecekmisinin?

Bu sorulara cevap istiyorum.

Motorumun calinma ihtimali 0 a yakin aldigim onlemlerle yine de taktirdim bu sistemi, neden? kafam rahat etsin diye.Bunun icinde verdigim 900 tl(5 yil kullanacagimi varsayarsam 425 tl )cok cuzi bir rakam.kasko yaptirmak tabi ki en mantiklisi ama yillik 3000 tl vermek cok mantikli gelmedi aldigim tekliflerden sonra.

Cihaz ile merak eden olursa sormaktan cekinmesin 1.5 aydir kullaniyorum.cok memnunum

emrepamukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mash 150
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeniz icin tesekkurler hocam.
    Ben çin mali kullaniyorum. Hoş hepsi zaten çin.
    sizin kullandığınız ürünün linki veya markası modeli mevcut mu?
    GT250rAlanya bunu beğendi.
    "ilk yardım önemlidir"

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Merak ettiğim için soruyorum birazda şeytanın avukatlığını yapayım.Adam jammer ile gelip cihazın sinyal göndermesini engellese.Sizin bundan nekadar zaman sonra haberiniz oluyor.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettiğim için soruyorum birazda şeytanın avukatlığını yapayım.Adam jammer ile gelip cihazın sinyal göndermesini engellese.Sizin bundan nekadar zaman sonra haberiniz oluyor.
    jammer mı kullanacak hırsız allah aşkına ya

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hırsızlarıda tek tip olarak değerlendirmemek lazım.5 binlik motorla 50 binlik motoru çalan adam arasında fark vardır.Ben 10 binlik motoruma takmayı düşünmüyorum ama CBR650F aldığımda takmayı düşünüyorum.Jammer dediğin cihazın portatifleride var poverbank kadar.Motosiklette bulunan cihazla cep telefonundaki aplikasyon arasındaki iletişim ne seviyededir.Muhtemelen bunu satıcı söylemez güvenlik sebebiyle.Ben şunu merak ediyorum.Alış veriş merkezi gibi kapalı bir alana bıraktığımızda sistem nasıl çalışıyor.

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı KTMADDICTED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hirsizlar burayi okumuyor mu gordugum en aptalca gorus.hirsizlar okuyor diye takmayalim mi bu sistemi.cihazin titresim sensoru var hadi onu gormediniz kontak acik alarm i var(anahtarsiz calisabilen motorlar icin cok onemli bu kismi) olaki gordunuz calistirilip hareket ettigini app den stop komutu veriyorsunuz motor ateslemeyi kesiyor.bu arada da bi zahmet motorunuzun pesinden kosun takip edin.

artik motosiklet im gozumunu onunde olmasa bile kafam rahat, alarm yoksa sikinti da yok anlamina geliyor.

bu cihazi alip 5 sene kullansaniz 900 + 4x200 den 1700/4= 425 tl yillik ucret yapiyor.motosikletin sigortasi kadar bi bedel.benim motorumda immobilizer var yani anahtarsiz calismasi mumkun degil,abus granit zincirle bagliyorum elektrik diregine,evde degilsem abus granit disk kilidini kullaniyorum.

o paraya cin mali gps alirim da powerbank baglarim da akuye baglarim diyen arkadaslar bir kac sorum var size

yapacaginiz bu sistemin start stop ozelligi olacakmi, teknotakip cihazi gibi akuden 0.08 ma akim mi cekecek yoksa motor hareket etmedi diye 2. gun akunuz mu bitecek.bu taktiginiz sistemin bir web arayuzu olacakmi hangi uydu sistemini kullanacak,play store apple store gibi yerlerde application i olacakmi heran motorunu telefondan goruntuleyebilecekmisinin?

Motorumun calinma ihtimali 0 a yakin aldigim onlemlerle yine de taktirdim bu sistemi, neden? kafam rahat etsin diye.Bunun icinde verdigim 900 tl(5 yil kullanacagimi varsayarsam 425 tl )cok cuzi bir rakam.kasko yaptirmak tabi ki en mantiklisi ama yillik 3000 tl vermek cok mantikli gelmedi aldigim tekliflerden sonra.

Cihaz ile merak eden olursa sormaktan cekinmesin 1.5 aydir kullaniyorum.cok memnunum
    Bende almak istiyorum fakat net cevap bulamadığım için satın almayı erteliyorum.
    2 sorum var cevaplarsanız çok sevinirim.

1- Titreşim sensörü motor kurcalandığı zaman devreye girdiğinde kaç saniye sonra telefona bilgi geliyor, birde mobil uygulamasından bir ses tonu seçip motor kurcalandığında telefonu alarm gibi siren çaldırabiliyormuyuz?

2- Aküye bağlı yani kablolu model ise sizinki akünün voltaj değerini mobil uygulama üzerinden görebiliyormuyuz?

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı emrepamukcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin kullandığınız ürünün linki veya markası modeli mevcut mu?
    SinoTrack benim kullandigim cihaz. Satici arkadasin adi JASON. Bi görüsün. Ama imei atmayabilir cihaza

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:43 ----------

Adamlar onu da düsünmüs hocam. Anti jammerli modeller de mevcut. 5 USD daha pahali sadece.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:46 ----------

Alıntı KTMADDICTED adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam ben çin mali gpsi kullanan birisi olarak size cevap vereyim o zaman. Madem cevap istiyorsunuz.

1. Motor hareket etmedi diye 2 günde aküyü bitirmeyecek, cünkü ; cihazlarda veri gönderme araligini siz ayarliyorsunuz. Araç calismadigi zaman bana 15 dakikada, 30 dakikada veya 1 saatte 1 veri gönder diyosunuz. ( bana derken server'a tabi ki. size her yarım saatte bir bildirim veya sms atmıyor. ) Kontaga da bagladiginiz icin. Motor stop ettikten bir süre sonra direk kendini kapali moda aliyor.

2. Bütün takip cihazlarinin %90inda web arayüzü ve uygulamasi mevcut. Hem android hem ios icin. ( sadece sms ile konum almiyorsunuz yani. )

3. Harita olarak yine %90 google maps, yandex harita kullanir. Yillar once yüklenmis haritalar degil tabi ki.

4. Start stop dediginiz olay sadece 5 bacakli röleye bakar. Bazi gps modelleri uyumlu, bazilari uyumsuz. Uyumsuzlar 20 USD. Uyumlular da 25 30 USD maximum. Sadece sms ile degil. hem uygulamadan hem de web sayfasi uzerinden de durdurabiliyorsunuz.

Oldu ki hirsiz gpsin yerini biliyor. hic birsey yapmadan motosikleti hareket ettirmeden cihazin kablosunu kesti. En gec 1 dk icinde cihaz sizi ariyor zaten. Bataryalari mevcut. 2 sekilde gosterir 1. 0-100% 2. 0-5 seviye olarak. Cihaza mesaj atinca zaten size batarya seviyesini gösterir. Ben bir kac fotograf yükliyeyim size.

( Bu arada sanki teknotakip dusmani gibi gözüküyorum, ama kesinlikle alakasi yok. Keske fiyatlari makul olsa da her motosikletli alabilse. Kimine göre yuksek rakam. Hemen hemen 1 asgari ucrete esdeger)
    Takip sisteminin her türlüsünü severim

WEB SAYFASI

UYGULAMA

WEB

SMS ( BATARYA SEVİYESİ 0-5 ARALIĞI)

SMS ( BATARYA SEVİYESİNİ GÖSTERMEK İÇİN EKLEDİM. BAŞKA BİR TAKİP CİHAZININ MESAJI BU DA) BAT. (0 -100 )

resim
    flowerhorn, Mr.Duke ve emrepamukcu bunu beğendiler.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    GT250rAlanya kardeş,benim gibi teknoloji özürlüler için rica etsem,daha detaylı bilgi verebilirmisin.
    -sizin kullandığınız cihazı nereden ve kaça alabiliyoruz?
    -kullanmaya başlarken nasıl ve kime montajlatıyoruz?
    -en önemlisi nasıl kullanıyoruz?
    eğer detaylı anlatabilirsen,hem ben ve benim gibiler bilgilenmiş olur.
    ADANA'dan selam olsun.
    GT250rAlanya ve xawa bunu beğendiler.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Hırsızlarıda tek tip olarak değerlendirmemek lazım.5 binlik motorla 50 binlik motoru çalan adam arasında fark vardır.Ben 10 binlik motoruma takmayı düşünmüyorum ama CBR650F aldığımda takmayı düşünüyorum.Jammer dediğin cihazın portatifleride var poverbank kadar.Motosiklette bulunan cihazla cep telefonundaki aplikasyon arasındaki iletişim ne seviyededir.Muhtemelen bunu satıcı söylemez güvenlik sebebiyle.Ben şunu merak ediyorum.Alış veriş merkezi gibi kapalı bir alana bıraktığımızda sistem nasıl çalışıyor.
    Radyo ve telefonun çekmediği AVM otoparklarında bu aletin çalışmasını beklemek pek olası değil.
    GPS 15mt metre eksi artı olarak doğrulayabiliyor. Fakat açık alandan kapalıya geçtiğinizde aynı telefon gibi vodafone baz istasyonuna bağlanıyor. Yer olarak baz istasyonunu gösteriyor. Ortalama 500mt şaşma olabilir.

Yukarıda hırsızlar burayı okumuyor diyenlere gülüyorum. Geçen ay arkadaşım motoru çalındı bir sitenin önüne koymuşlar. Sabah takip cihazı sayesinde direkt gidip aldı. Direksiyon kilidi bile kilitli değildi, isteseler Edirneye kadar giderlerdi.

Hırsızlar burayı okuduğu için artık her motoru evine/garajına götüremiyor, en azından 3 4 gün başka bir noktaya bırakıp bekliyorlar....Takip cihazı varsa yakalanmayayım diye. Takip cihazı olmayan birisi için 3 4 günlük bu süreç çok yararlı olabilir.

Çinden alınan jammerları alıp deneyen var mı ? Bu kadar basit mi? Alıp şirkete koysam tüm telefonlar iptal mi olacak yani.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinden alınan jammerları alıp deneyen var mı ? Bu kadar basit mi? Alıp şirkete koysam tüm telefonlar iptal mi olacak yani.
    Aynen bizim firmada üretim kısmında var açtığında hiç bir hat çekmiyor belli metre içinde.
    flowerhorn bunu beğendi.

Yazılım bilgisine sahip birisi en az %30 kâr ile daha özellikli bir uygulama haline getirebilir . Yazılım bilgisi iyiyse yaklaşık 2 aya projeyi tamamlar . Bu cihazdan daha az özelliğe sahip bir cihaz siparişi verdim . Cihaz bir kaç metre hareket ettirildiği zaman bildirim gönderebilecek bir uygulama hazırlayacağım.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GT250rAlanya kardeş,benim gibi teknoloji özürlüler için rica etsem,daha detaylı bilgi verebilirmisin.
    -sizin kullandığınız cihazı nereden ve kaça alabiliyoruz?
    -kullanmaya başlarken nasıl ve kime montajlatıyoruz?
    -en önemlisi nasıl kullanıyoruz?
    eğer detaylı anlatabilirsen,hem ben ve benim gibiler bilgilenmiş olur.
    ADANA'dan selam olsun.
    Adana'ya damattan selam olsun o zaman.
    Cep telefonunun cektigi her yerde ceker cihazlar. Teknede bile.
    Cihazi her oto elektrikcisi rahatlikla baglar. Burdan baglanti bilgisi vermeyeyim. Isterseniz ozelden yazin.
    Durdurmali modellere bence gerek yok. (Sahsi düsuncem)

Teknotakip gibi bir sistem daha ucuz olsa mesela ilk yil 600 TL gibi bizde hic ugrasmayiz çan cin çon ile.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Bi jamere bakar çine giden arkadaşım ufak bir jamer getirmişti 2g 3g ve fm am radyo frekanslarını 10m kadar alan da bozuyordu. Boyutuda eski nokia 5100 kadar. Yeni ben güvenemiyorum gene de. Tabi kaç hırsız yanında jamer taşır orası ayrı bir mevzu.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Adam yanında koca makas taşıyor.Bu iş yaygınlaşınca jammer taşımaya üşenmez herhalde.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    bendeki gps (samsung s4)

GT250rAlanya ve MSMorkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)