Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Eşe Motor Sevgisi Aşılama

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Metehan bendeniz 116 kilo olduğum için şeker çuvalını gayet rahat taşıyabiliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Amma velakin sırtında şeker çuvalı olmadan kullanmak daha güzel. Sevgiler.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf600-pcx125
    Esim ilk basta motosiklet almami istemiyordu cok karsiydi. Sanada aliriz diyince karari degisti ,ikimizde ehliyetimizi aldik ,ayni anda motorlari aldik sehir icinde yan yana motor suruyoruz 😊
    espresso, mombohunter ve sedat karaca bunu beğendiler.

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Capitao_3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar dün ilkkez eşimi artçılı olarak arkama aldim. 5-6 km yolculuk yaptik. Korkmasina ragmen fena degildi cok sakin surdum.

Kari koca seyahat edenlerden motor sevgisi asilama konusunda tavsiyelerini bekliyorum.

Bu arada esiyle birlikle seyahat eden youtuber ve bloger sayfalari varsa onerebileceginiz takip etmek isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

herkes mi bekar ya

aradığınızın tam karşılığı olmasa da fikir vermesi açısından yazdığım bir yazının bağlantısını ekliyorum. Sitede eşim ile yapmış olduğum geziler de var.

http://www.semihserbest.com/kocadan-...ocasi-olur-mu/

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hayatta yeterince yükünü çektiğim yeter, motosikletimin arkasında da yükünü çekemem. Ben motorumla, o arabasıyla mutlu (inşallah okumaz)
    espresso ve mombohunter bunu beğendiler.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Ben bile erkek olarak vitesli motor arkasında hele birde ss hayata güvenip artçı olmam

Ama scooter veya maxscooter olursa fizana giderim

Kısaca hanım ablalar haklı gardaşlar ailece binmek istiyorsanız rahat bir macscooter edinin fizana rahat rahat gidin bir çok hanım ablalar aşık olacaktır ve memnun olucaktır scooter dan
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kız arkadaşımı bir kere arkama aldım.. Haftaya gezelim diye tutturdu bir sonraki hafta cbf almış gelmiş bana.. Geçen sene burgmani verdim arkasına oturdum biraz yalpaladı sonra baktım istasyon yolunu gitti geldi ( git gel 5 km) ... Uçuyordu bu harika birşey diyordu..
    mombohunter bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Sevdirmek hususunda aşırıya kaçınca bir artçı kaybedip, bir sürüş arkadaşı kazanmak mümkün. Kendime aldığım başlangıç eğitimin aynısından eşime hediye etmemle başladı olay.

(bkz: http://www.motosiklet.net/forum/tani...n-merhaba.html)
    sailor33 ve mombohunter bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haşmet abi nerelerde hiç görünmüyor ? bu konuda onun fikri ne olurdu acaba

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Motosiklet ruhu varsa zaten bir kaç defa binse gerisi gelir hatta kendide kullanmak ister. Özel bişeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşlar eşlerinin motosiklet süreciyle ilgili çok güzel deneyimlerini paylaşmışlar okurken hoşuma gitti. Ben eşimle tanışmadan evvel motosikletle tanışıktım zaten benim babam motosiklet kullanıyordu ama beni hiç teşvik etmemişti malum kız kısmı motor kullanmaz ya :D Ben kendi kendime tutturdum birgün motosiklet kullanacağım öğret bana diye baya sancılı bir süreç geçirdim değil anlatmak hatırlamak istemiyorum :D

msafacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Eşim küçükken bir kez mahallede bir amcanın motosikletine binmiş, sanırım bir jawaymış, adamda tek teker yapınca aklı uçmuş, korkmuş motordan. Lakin ben arabayla olan seyahatlerimde bile en fazla 110 ile giden her zaman temkinli, her zaman dikkatli araç kullanan bir insanım. Motorda bundan kat kat daha fazla dikkatliyim. Eşime diyorum ben çok sakin kullanıyorum korkacak hiçbir şey yok. Ama ikna olmuyor. Zor bela motor almaya ikna ettikten sonra. Gel seninle bir gezelim dedim. Motorun üstüne bir kez bindikten sonra hastalığı kaptı ve bir daha arkamdan inmedi, her yere beraber gittik. Şimdi motoru sattık ve eşim şöyle diyor : " sabahları motoru ısıtırken çıkan benzin kokusunu bile özledim" işte motor böyle bir hastalık.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hayatta her alanda mutlu olmak için, mutlu bir evlilik-birliktelik şart. Mutluluğun sırrını açıklıyorum. Hatun'un dediğini yapacan aga. Sonuç bu olacak. Sonuçta onun dediği yapılacak. Ama çaktırmadan, alttan alttan sizin istekleriniz yerine getirilecek. Yani eşinizin motora artçı olarak binmesini mi istiyorsun. O, "ben motora artçı binmek istiyorum" cümlesini canı gönülden kurmalı. Kendi kurdu zannetmeli, kendi kararı olduğunu hissetmeli-zannetmeli ama aslında bu sizin isteğiniz-fikriniz olmalı. Ben hayatta mutlu olmak konusunda bu şekilde nirvanaya eriştiğimi düşünüyorum.

Eşinizi özel hissettirin. Patates çuvalı gibi arkaya atarsanız olmaz. Kadınlar alışverişe mutlaka bayılırlar. Ona beğendiği bir kask, mont ve eldiven alın. Kendini farklı hissetsin. Kadınlar kendileri için makyaj yapmaz. Başka kadınlardan daha güzel-farkedilir olmak için makyaj yapar, sözünü unutmayın. Ona rakipler yaratın. Eşiyle gezen bir arkadaş bulun, onlarla geziye gidin. Dönüşte anlattığınızda eşiniz de o kadına karşı altta kalmamak için sizinle yola çıkacaktır. Burada kazan-kazan durumu var. Eşiniz için sizle geziye gitmek önemsizdir, rakibi olarak gördüğü birisine karşı altta kalmamaktır niyeti ama sizin de eşinizle motor gezisi isteğiniz yerine gelmiş olur.

Son söz: Fikrinizi düz erkek mantığıyla bodoslama açığa vurmayın. Eşinizi, fikrinize ikna edin son sözü, istediğiniz-beklediğiniz sözü o söylesin, onun dediğini yapmış olun. Herkese mutluluklar.
    msafacan ve kadango bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Bu işin sonunda "Ben kendi motorumu alıcam yiiaaa" diyenler var.

Uyarmak istedim beyler.

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Hacılar siz yine iyisiniz ben daha sözlüyüm şimdiden dır dır etmeye başladı motor kelimesini bile duymak istemiyor bende diyorum ömrüm el verdiğince motosiklet sürmek istiyorum araba sürmicem diyorum yok anlatamıyorum araba sen sür ver bana motoru yine yok bende araba sürmesini hiç sevmem hoşuma gitmiyor hiç lanet olsun içimdeki motor sevgisine bi kere de motor seven kıza denk gelmedim

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Araba aldım. Paradan eksiğim kaldı. İleride başka motosiklet alırım diye motosikleti satacam. Benim kızlar ve hanım motosikleti sattırmıyorlar. Keratalar üçü de çok seviyorlar motosikletle dolaşmayı.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Benim hatunla biz düştük 2013'te, onun hayatında 2. binişi falandır sanırım.
    Ondan sonra çekindi etti falan ama ekipmanları beleşe alınca "iii bineriz arada" dedi =)) bi kaç riva vs yaptık caddeye inme falan, iyi rahatladı biraz daha. yokuş aşağı düşmüştük, hala yokuş aşağı ve virajlarda biraz geriliyor.
    kendi motorunu almaya kalkacak seviyeye gelmedikçe fazla da aşılamak istemiyorum zira biraz daha hoşuma gidiyor tek kullanmak. isterim onunla uzun tura da çıkalım ama, o istemez. arabayla taksici gibi 4000km tatil yapalım daha hoşuna gidiyor :D

Motosikleti
    2015 MONDİAL RXİEVO/ SUZUKİ DL 650
    merhaba ,
    bende eşimle birlikte motosikleti paylaşanlardanım.ilk önce motosikletinizi artçı ile binilebilir hale getirin yada uygun motosiklet alın sora ona nasıl artçı olunur.nasıl binilir inilir gibi bu işin kurallarını anlatın.bilmiyorsanız konuyla ilgili sayısız yazı var.kitapta var mesela Motosiklet yol sanatı gibi sonrada korkutmadan sürün ikinizde keyif alacağına inanıyorum
    bir dostumun yazdığı gibi hayat motorcuya güzel selamlar

sedat karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    Alıntı phns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esim ilk basta motosiklet almami istemiyordu cok karsiydi. Sanada aliriz diyince karari degisti ,ikimizde ehliyetimizi aldik ,ayni anda motorlari aldik sehir icinde yan yana motor suruyoruz ��
    Konu ile pek alakası yok ama arkadaşın girisi çok hoşuma gitti, bi an gözümde canlandırdım o mutluluğu. Çok kısa bişi demek istiyorum izninizle;

Annesine, eşine , kızkardeşine, kız arkadaşına değer vermek onların bizim hayatımız da önemli bir yeri olduğunu hissettirmek çokta zor olmasa gerek. Eşine bir çiçek almaya çekinen , bir tatlı söz söylemeye utanan milyonlarca insan var bu ülkede. Çok şey yazabilirim bu konu ile ilgili fakat uzatmak istemiyorum. Yapıcı olmak , fikirlere saygı göstermek karşınızdaki insanın size olan bakış açısınıda değiştirir.
    motorcu344 bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Hanfendiyi benimle tanıştırın

Motosiklet tarihçesinden girer,motosikleti olmayanlar kulübü başkanı olarak ibretlik,acınası halimden çıkarız

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    ne güzel artçı olmayan eşi var çok şanslısın aslında farkında değilsin

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Capitao_3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar dün ilkkez eşimi artçılı olarak arkama aldim. 5-6 km yolculuk yaptik. Korkmasina ragmen fena degildi cok sakin surdum.

Kari koca seyahat edenlerden motor sevgisi asilama konusunda tavsiyelerini bekliyorum.

Bu arada esiyle birlikle seyahat eden youtuber ve bloger sayfalari varsa onerebileceginiz takip etmek isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

herkes mi bekar ya
    Merhaba, ben sansliydim esim benden daha once motosiklet kullanmaya baslamisti. Bence artci olmak guzel degil esinize ufaktan ufaktan motosikleti teslim edin az biraz sursun sevecektir.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)