Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün başıma gelenler....

Motovento
    REKLAM ALANI
    waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Herkese merhabalar,

Bugün benim için hoş olmayan bir gün oldu.

Varan 1

Sabah işe gitmek için kalktım, hazırlandım çıktım.
    Motorun yanına gidince farkettim ki birileri motorun plakasını elle kopartıp almış. Baya çerçeveyi koparmış, vidalanan yerlerde çerçevenin parçaları duruyor. Neyse dedim hallederiz bir şekilde devam ettim işe gittim.

Varan 2

İşten çıktım. Gebze organizede çalışıyorum, bilen bilir e5 iş çıkısı saatleri kilit halde. Emniyet şeridinden gidiyorum 60 km hız civarı. (kabulumdür, hatalıyım). Aracın biri ani şekilde emniyete girip durdurdu arabayı. Ben panik fren falan derken heralde 5 cm kala durdurdum motoru. Derin bir nefes alıp, ohhh çarpmadık bundan da kurtulduk derken, adam geriye taktı bastı gaza. Sonuç olarak benim ön çamurluk indi aşağı.
    Araç sahibi ters biri değildi, o sebeple zıtlaşma durumları olmadı. Telefonları aldık, zararını karşılayacağım dedi, devam ettik. Hayırlısı artık karşılar mı karşılamaz mı göreceğiz.

Şükür cana gelmedi diyip eve geldim ama açıkçası kafam tüp gibi oldu. Kızgınlık desem tam değil,üzgünlük desem tam değil bilemedim.
    Paylaşmak istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Geçmiş olsun. Gusül abdesti almanda fayda var😀

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bir solukda okudum 12 saniye sürdü

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Gecmis olsun , valla anlayamadim plaka konusunu kim neden boyle birsey yapar.. Ama plaka eger kaybolduysa bence emniyete nolur nolmaz bildirmeniz iyi olur diye dusunuyorum..

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Emniyeti aradım, kayıt aldılar. Neden olduğunu anlamadım ama görmeye de geldiler motoru.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Diyosun ki kayıt aldılar sonra görmeye geldiler motoru . Niye geldiklerini söyliyeyim. 3 gün sonra
    bu plakayı taktıkları bir başka araç ile soygun vs gibi yanlış bir iş yapılırsa diye . İyi ki emniyeti
    haberdar etmişsin , yoksa başın çok ağrıyabilirdi . Belkide çaldıkları bir başka motora takacaklar plakayı. Allah hepimizi bunların şerrinden korusun. Bununla geçmiş olsun.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı waldorf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,

Bugün benim için hoş olmayan bir gün oldu.

Varan 1

Sabah işe gitmek için kalktım, hazırlandım çıktım.
    Motorun yanına gidince farkettim ki birileri motorun plakasını elle kopartıp almış. Baya çerçeveyi koparmış, vidalanan yerlerde çerçevenin parçaları duruyor. Neyse dedim hallederiz bir şekilde devam ettim işe gittim.

Varan 2

İşten çıktım. Gebze organizede çalışıyorum, bilen bilir e5 iş çıkısı saatleri kilit halde. Emniyet şeridinden gidiyorum 60 km hız civarı. (kabulumdür, hatalıyım). Aracın biri ani şekilde emniyete girip durdurdu arabayı. Ben panik fren falan derken heralde 5 cm kala durdurdum motoru. Derin bir nefes alıp, ohhh çarpmadık bundan da kurtulduk derken, adam geriye taktı bastı gaza. Sonuç olarak benim ön çamurluk indi aşağı.
    Araç sahibi ters biri değildi, o sebeple zıtlaşma durumları olmadı. Telefonları aldık, zararını karşılayacağım dedi, devam ettik. Hayırlısı artık karşılar mı karşılamaz mı göreceğiz.

Şükür cana gelmedi diyip eve geldim ama açıkçası kafam tüp gibi oldu. Kızgınlık desem tam değil,üzgünlük desem tam değil bilemedim.
    Paylaşmak istedim.
    vallahi bazen terslikler üst üste geliyor. bizimde dün çok kötü bir gündü, resmen şantiyede herkes birileriyle takışıp olay yaşamış. sinirlenip kavgaya tutuşan ve kafası yarılan fayansçımı ararsın, gıcıklık olsun diye işçiyi kapıdan dışarı salmayan güvenlik mi ararsın, gıcık olduğu için bana çivi tabancası vermeyen ve bunun sonucunda şantiye yetkilisinin yanında başlayacam işine gücüne diye söven fatihi mi ararsın, blok sorumlusunun yanımıza gelip çalışmıyorsanız gidin böyle iş olmaz diye kovmasımı dersin(işin garip yanı maaşlar gecikti ve paramızı vermeden laf yapıyor)

bir abininde gözleri kan çanağı olmuş baya sinirliydi ama neye kızdığını söylemiyordu, bir başkası da telefonda biriyle küfürleşiyordu.

daha benim tanık olmadığım kim bilir neler oldu. dün iyi bir gün değildi. bugün daha iyi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    bugün benimde başımı terslikler bırakmadı.
    İşyerinde dangalak bir müşteri ile papaz olduk.
    2 seritli dümdüz yolda 180 kusur giderken ford mondeo sağ şeritten bir anda sola atladı, aklım çıktı. yolda bir süre tartıştık, bayan sürücü olduğu için çok üzerine gitmedim. erkek olsaydı büyük ihtimal günün gerginliği ile "çek lan sağa" diye bir muhabbet geçip mevzu çıkacaktı.
    ondan öncede sakin sakin giderken önüme keçi atladı zor kurtardım. yol kenarında otlaniyordu hiç beklenmedik şekilde önüme atladı.

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Genize tam cekemiyoz suyu.hep ondan oluyo
    Birheves ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Alıntı kanoburda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekerken o hafif acı olmalı
    İğne ucu kadar yer kalmayacak diyoruz

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı kanoburda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen, genizde yanma olacakmış.

Onla geçmiş olsun.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    özet geçer misiniz değerli arkadaşlarım.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özet geçer misiniz değerli arkadaşlarım.
    herkes başına gelen terslikleri yazıyor, kurtlarımızı döküyoruz

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıvırıp götüne sokmayacağına göre(keşke soksa) bir suça karışacak yada karıştığı bir suça karıştıracak

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Kuru yer kalmasın apış arası göbek deliği kulak içi göz kapak üstleri arka diz kırılma noktaları ve en önemlisi ağızda gargara

Veeeeeeeee en önemlisi o burun yanıcak arkadaş başka çaresi yok

Geçmiş olsun hepimiz daha tazeyiz gelenimiz gidenimiz çok olur yaşıyorsak 2 rekat şükür namazı kılalım cemati müslimin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Geçmiş olsun gardaş,arkadaşinda bahsettigi gibi 2rekat şukur namazi kil..Ömür sermayesi kisa,luzumlu işler çoktur..hadi kal sağlicakla..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yoldaki arabayla münasebetin olasıda plaka işi cidden can sıkıcı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)