Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Neden Satılmıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    İnsanlar tabiri caizse ölü eşşek fiyatında motor arıyorlar alırken ama motor da ingiliz tayı olsun istiyorlar. Her türlü pazarlık yapılır o kısmı Allahın emridir. Fiyatı yüksek yazsanız kimse pahalı diye yüzüne bakmıyorlar, hakkını yazıyorsunuz bu sefer de olmadık paralar teklif ediyorlar ve sizin motorunuzdan daha temiz motor bulamadıkları için avını gözlemleyen timsah gibi pusuda bekliyorlar. Genelde de alamıyorlar zaten. Ben motorsikletlerimi satarken hakkı neyse onu istedim almak isteyen çoktu ama ceplerinden de 3 kurus cıksın istemiyorlardı. İşte bu gibi insanların yuzunden 2. el piyasası ölü. Dürüst olmayan satıcılar dürüst satıcıları da lekeliyorlar malesef. Alıcıara ben hep ''İstersen bi yetkili servise veya bildiğin motosiklet servisine gösterebiliriz dediğimde, yok abi görünen köy klavuz istemez'' sözüyle karsılastım. İlanı satarken artısını da eksisini de yaz ki adama söz bırakma derim. Bende gecenlerde 0 km bir motor sahibi oldum 2. el motosikletine sıfırdan daha fazla para isteyen motosiklet satıcısı arkadaslar yüzünden ve onlara büyük bir şükran borçluyum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    valla arkadaşlar sağolun ya. çok iyi geldi yazdıklarınız.

aslında biraz acelem var ama gene de ölüye vermicem

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Cbr 250 facebook gruplarında paylaşın

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r 25 olmadığı içindir belkide

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    2010 model 600rr'ı 26'dan koydum arayan soran olmadı, 24'den koydum telefon susmadı

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Merhaba, ben bikaç ay evvel 2012 model sıkıntısız bakımı yeni yapılmış 9.000 kmdeki motorumu 9.800e sattım.
    Siz düşünün fiyatlandırmanızı

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Bende marttan beri satiyorum, bizim motorun alicisi cok düşmüş arayan soran sadece apaciler hic adam gibi biri gelmedi... kiyamiyorum makineyede, kendimden iyi baktim... bu gidisle turşusunu kurucam

Motosikleti
    R25
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende marttan beri satiyorum, bizim motorun alicisi cok düşmüş arayan soran sadece apaciler hic adam gibi biri gelmedi... kiyamiyorum makineyede, kendimden iyi baktim... bu gidisle turşusunu kurucam
    12800 bende aramam hocam 12500 e pazarlıkla çiziksiz motorlar var 14-15 model
    Bugraaa bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun sağ ve sola yatmış iki grenaj da çizik durumda. depo kısmında büyük garip bir pas boya kalkması var iyi şeyler düşündürmüyor. egzoz çiziği pası çok büyük,kötü duruyor.Bakımları serviste yapılmış arayanlar için ve orj kilometreyi ordan takip edecekler için de güven vermiyor. servise girmemesi.

2017 yi saymassan 5 sezonda 26 bin çok az, yılda değil yazın sadece 3 ayında 5 bin km yapılıyor. İnsanlarda güven eksikliği var.

Fotoların çok kötü ve özensiz

Yani alıcı gözüyle bu kusurlar var. kaportanda o kusurlar olmasa şuan mevcut fiyata az pazarlıkla satılmıştı bence.

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu sezon dovizde %15-20 artis cogu motora daha yuksek ynsidi firmalar bunu bahane edip iyice fiyat arttirdi ve cogu motor euro 4 uyumluda olmayinca millet benim gibi beklemeye basladi. motor fiyatlari fazla diye ikinci ellerde uctu ben baktigim makinalarda sifira daha yakinim ornegin 600rr sifir 46 bin pazarlik vs 45 veya 45,500 alirsin adamlar 2014 une dahi 40 bin ustu istiyor. 2016 lar 43 bin akil var mantik var . kara duzen vites gostergesi dahi olmayan 600rr kimse vermio o parayi. yamaha 66 kufur ediyor sanki hal boyle olunca seneye kaliyor bu isler ben sahsen bu sene binmem artik diyorum cevremdede var benim gibi. bunu dusuk motorlardada o kisilerin butce ve isteklerine gore dusunmek lazim. ben aylardir ayni ilanlari goruyorum. sahibinden yenilemeye para aldigi icin millet fiyatta kiramiyor pek.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    way arkadaş dün yazdım buraya bugün sattım

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı igorkem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı igorkem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İndirimi yaptın bindirimi yaptın hangisi işe yaradı
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Piyasa suan allak bullak garajcılar galericilerden fiyatlar sacma sapan oldu pahalıysa iyi ucuzsa dandik mantığı basladı yine bende 2 aydır motor arıyorum 2002 2006 arası cbr600f 15 16 bütcem var bulamadım halen kazasız belasız hep katakulle dolu gercekten kriz var para yok alt kesimde zaten piyasayı hareketlendiren alt kesimdi.Bence acele etme borcun yoksa planın yoksa beklet alan alır değerinin altındada verme.

svastika94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx125>Xmax250>VstromDL650
    Hayırlısı olsun, bende sizin gibi acildeyim. Konu mu açsam ya da buraya ilan numarasımı yazsam acaba. İyi niyetli bir arkadaşımızın göz teması ile satılabilir belki .
    Hayatını yaşa.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi motor satanlar gelin burda totem yapalim

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi motor satanlar gelin burda totem yapalim
    Sen ne ediyon g.dinki le mutlumusun

Benimkini cila la parlat yetmiyor artık kesmiyor beni dt300i istiyor canım ama cebimde kuruş nanay

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ne ediyon g.dinki le mutlumusun

Benimkini cila la parlat yetmiyor artık kesmiyor beni dt300i istiyor canım ama cebimde kuruş nanay
    Firsatin olsa da bir sursen, ne eziyet cekmisim ben bu Super 8`de dersin

Gdink guzel, bi yamugu olmadi yakit da gidis de konfor da cok iyi. Konfor fazla iyi hatta uyuyacak gibi oluyorum bazen. Satisa koydum uygun fiyattan bayagi da bakip favorisine ekleyen var ama gelip goren cok olmadi. Okul bitiyor yavastan tasi taragi toplayayim, hesaplarimi kapatayim diyorum. Mont ve kilit de satacagim uygun fiyattan tabi once motorun gitmesi gerek.

Yakin zamanda nasip olur ins gonlundeki motor. Super 8 hala en yakisikli scooter bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ben fuardan önce pulsarımı satmaya çalıştım tam 3 aya yakın sürdü.bakan var msj atan var motor aşırı temiz ve 20 25k motorlarla benmki 6000km de idi satamadım.hemde en uygun en temiziydi.fuar gelmeden satıp aliyim dedim yok.en son iş yerinden arkadaşım aldı.oda almasa heralde şu aralar anca satılmıştı yada ben vazgeçmiştim.

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firsatin olsa da bir sursen, ne eziyet cekmisim ben bu Super 8`de dersin

Gdink guzel, bi yamugu olmadi yakit da gidis de konfor da cok iyi. Konfor fazla iyi hatta uyuyacak gibi oluyorum bazen. Satisa koydum uygun fiyattan bayagi da bakip favorisine ekleyen var ama gelip goren cok olmadi. Okul bitiyor yavastan tasi taragi toplayayim, hesaplarimi kapatayim diyorum. Mont ve kilit de satacagim uygun fiyattan tabi once motorun gitmesi gerek.

Yakin zamanda nasip olur ins gonlundeki motor. Super 8 hala en yakisikli scooter bence.
    H.olsun hangisi ilanın satığını bilmiyordum viteslimi almayı düşünüyorsun yoksa hepten elini ayağını çekicenmi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)