Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Garajı Olmayan Motorcu Ne yapar??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Pcx 125 cc
    Ya ben pazar caddesinde profiloya yakın oturuyorum.
    Dediğin camiyi biliyorum ama biraz aşağıda kalıyo. Benim dediğim otopark samiyen stadına yakın yolun bizim tarafında akbankın orda 4 yol var orda küçük bi otopark 24 saat açıkmış arkadaş oyle diyor.

Ama ben işe giderken hergün alamıcam onu tam gün bırakıcak düzgün bi yer lasım tabi. Bu portatif garajlar hakkında almış yada kullanmış kimse varmıdır acaba . Onları araştırsam daha güvenli olabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

toshi akbankın hemen karşı çatalında eski shell benzin istasyonunda açılan garaj ise sakın bırakma.

Motosikleti
    Honda Pcx 125 cc
    Alıntı harfendaz adlı üyeden alıntı
    toshi akbankın hemen karşı çatalında eski shell benzin istasyonunda açılan garaj ise sakın bırakma.
    Niye abi hayırdır bi vukuatı mı var??

bildiğim kadarıyla açık garaj ve bekçi uyuyor.Akşamları ( akbankın işini yaparken farkettim. )Ama kapalı bir yerleri olup olmadığı konusunda bilgim yok.

bence o civarda kapalı bir garaj bulmaya çalış.Bak sonra söylemedi deme.Motorum çalındı diye topic açarsan bozuşuruz.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bence garaj yaptırmayı boswer ben onu on ıhtımal olarak soyledım
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Honda Pcx 125 cc
    Tamamdır ilk etapta etraftaki kapalı garajları araştırıcam.

Alıntı maxx75 adlı üyeden alıntı
    Yere iki tane halka...(tekerleri baglamak için)
    Bi tane disk kilidi...
    Bi tane ciyak ciyak öten alarm...
    Bi branda...(kedilerden vs. den korumak için)
    Bi de motorun hemen yanı başında alarm caldıgında uyanacak duyarlı bi aile...
    maxx75 arkadasın dediklerine kulak vermek isterdim ama ailem de yok, ev arkadaslarım çalısıyorda ev boş alarm çalsa kimse gelmes

Aslında evden çıkarken motoru eve sokmayı bile düşünmedi değilim (ev birinci katta)

Neyse benim sorunumla bu saate bu kadar ilglendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ewe gırme ıhtımalı varsa ewe sok en ıyısı
    Yeni yine yeniden

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alarm çok caydırıcı oluyor. 2 tanede kilit atarsın hiç bir şey olmaz inşallah. Komşular nasıl? Evde olmadığın da göz kulak olmazlar mı?
    Ben öyle yapıyorum.

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    bence en sağlıklısı otopark

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ben sitede oturuyorum. bahçeye koyuyorum açık alanda. bir de kilit var. biraz caydırıcı olmaya çalışıyorum. yer önemli yoksa kilit kurtarmıyor. benim geçen sene kilidimi kesmiş hırsız yeri iyi olunca çıkaramamış.

kilitlere güvenilmez yer önemli. yeri hırsız için müsait olursa 10 tane kilidi bile açar.

apartmanda koyacağın yer yoksa otoparkla anlaşabilirsin mesela ya da tanıdık bir dükkan da olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    ev birinci katta, balkona rampa yap, balkon kapısından içeri sok motoru..

hem odaya ayrı bi dekor olur makina, hem akşamları canın sıkılınca eline bez alıp parlatırsın motoru.... herzaman gözünün önnünde olur...

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    ya profilonun otoparkı 24 saat açık değil mi? oraya koysan nasıl olur? yani hem de bedava bile olabilir!!

heLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07' GSX-R 600
    Benim motorda disarida duruyo. Ilk once lamba diregine zincirliyorum. Sonra bi disk kilidi, sonrada brandasini ortuyorum. Bide kasko yaptirdim. 3senedir b vukuat olmadi (Yer : Uskudar)
    Suzuki GSX-R 600 '07
    2 Fast 4 You

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    İki motordan büyüğünü kapalı otoparka abone yaptım aylık 15 YTL ödüyorum, küçük motoruda evin önünde zincir ve branda ile ağaça bağlıyorum. Hemen hemen her gün hırsızlık olan bir mahallede olmama rağmen henüz tenezüll edip çalmadılar...

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Garajı Olmayan Motorcu Napar??
    Oturduğu sitenin girişindeki güvenlik kulübesinin önüne park eder. Herhangi garantisi olmasa da caydırıcılığını düşünür, sevinir. Sonra sabahları geldiğinde bir bakar ki km sayacı sıfırlanmış, far açılmış, sinyal verilmiş, yakıt musluğuyla oynanmış, gaz koluna kim bilir neler yapılmış!.. Sinirden dellenmiş bir halde motoruna biner gidersin.

sonra...

Yazıcıdan bir kaç çıktı alırsın. Üzerinde "Bilmediğin b.ka burnunu sokma", "Dokunduğun yerler ........ girsin", "Bir yakalarsam ..... ...... ....." yazan bu küçük kağıtları motorunun görünen yerlerine geçici bir şeyle yapıştırırsın..

Konuyla tamamen alakasız oldu ama başlığı okuyunca aklıma bunlar geldi. Konuyla ilgili derin bir yaram var da. Zaten bilgasayar mühendisliği okuduğunu özellikle vurgulayan bir geri zekalı trafik özürlü yüzünden asabım fena halde bozuk, çatacak yer arıyorum.

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    demonıcdreams arkadasım sakın ol bu ne sınır sana ne yaptı merak ettım
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Honda Pcx 125 cc
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Oturduğu sitenin girişindeki güvenlik kulübesinin önüne park eder. Herhangi garantisi olmasa da caydırıcılığını düşünür, sevinir. Sonra sabahları geldiğinde bir bakar ki km sayacı sıfırlanmış, far açılmış, sinyal verilmiş, yakıt musluğuyla oynanmış, gaz koluna kim bilir neler yapılmış!.. Sinirden dellenmiş bir halde motoruna biner gidersin.
    Vallahi kapalı garaj olayını aylık 15-20 ytl ye mal edebileceksem diğer alternatifleri düşünmiyeceğim bile.

Profilo için bir araştırma yapmam gerekiyor sanırım her isteyen istediği zaman araç bırakabilirmi?? ve bu araç motor olursa ne olur. demonicdreams arkadaşın gibi orasını burasını kurcalamazlar mı??

Bilgiler için hepinize tekrar teşekkür ederim..

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Ne yapacak elektrik diregine 3 kilitle kitleyip ALLAH'a emanet diyecek

___KILIÇ___
    ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler