Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosikletli gencin köpekle imtihanı

Motovento
    REKLAM ALANI
    capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    zaten mumkun olan en hizli sekilde kacmis

kopek de masallah usain bolt gibi pesini birakmadi arkadasin
    2 hatası var, birincisi duruyor. Eğer duruyorsan sakinleşene kadar beklemen lazım. Hadi beklemedin, ikinci hata ayağı sallayarak tekme savurmak. Ayağını sabit şekilde köpeğe doğru uzatıp (ağız seviyesine topuğun gelecek) gaza asılıp gitmelisin.

Bu çocuk gel beni ısır demiş işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    bu sabah benide kovalayacaklardı durdum hep aynı yerde pusuya yatıyorlar.
    https://youtu.be/Wif2qpJScUA

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    tekme atmak biraz anlamsız, paçanıza yapışan köpeği ensesinden tutun mecbur bırakır paçanızı, sonra çok sert olmamak şartıyla tokatlayabilirsiniz.
    Kevlar pantolon korur mu diş geçmesini bilemedim bilen deneyen varsa aydınlatırsa seviriz

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekme atmak biraz anlamsız, paçanıza yapışan köpeği ensesinden tutun mecbur bırakır paçanızı, sonra çok sert olmamak şartıyla tokatlayabilirsiniz.
    Kevlar pantolon korur mu diş geçmesini bilemedim bilen deneyen varsa aydınlatırsa seviriz
    pantolon asla korumaz geçenlerde bota giren dal parçası gördük, köpeğin dişine vız gelir pantolon.

Konu altında köpek davranışları üzerine çok sağlam teoriler var yalnız.
    Köpeklerde kaçanı kovalama içgüdüsü var. O anın heyecanıyla tutabildiği yere bir diş atabilir. Bir saldırganlık göstermek amacıyla yapmıyor. Tam sizi kovalarken durursanız boş boş yüzünüze bakar. Ne yapacağını bilemez. Çağırın, kuyruk sallayarak gelir. Sanki biraz önceki husumet başkasının eseriydi.
    Isırmaya kalkanlar genelde genç olanlar. Bu huy uzun süre devam etmez. Çünkü eninde sonunda yürüyen vasıtayla temas etmenin iyi bir fikir olmadığını en zor dersle öğreniyorlar. Çoğunlukla ölüyorlar, şanslı olanlar acı sayesinde dersini alıyor.
    Kendi köpeğinize eğitimi verip bu huyundan vazgeçirilebilir. Yoldaki köpeğe bir şey yapamazsınız.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    daha 2 gün önce başıma geldi normal de hiç kovalamazlardı. Baktım ciddi ciddi ısıracak ve hamlesini yaptı tutturamadı. baktım 5 m yakınımda oduna benzer parça var. Kafasına bir geçirmişim ki garanti beyin kanaması geçirmiştir embesil hayvan. Bana havyan haklarından bahsetmeyin nasıl insanında kötüsü oluyorsa bu mahlukatlarında kötüsü oluyor.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tam tersi. duruyorum ben. sakin ol diye bağırıyorum. o da duruyor.

sakinleşmesini beklemek lazım. o mesafede duracaksın şahsi kanaatim.

çok sokak arasında böyle azılı köpeğe denk gelip, geri geri çıktığımı bilirim

geçmiş olsun ne diyelim.

edit: okuyunca tuhaf oldu köpeğe "sakin ol" mu diyorum lan ben diye de hakikatten diyorum

ama öncesinde de "heeyyy heeeeyyyy" diye bi çemkiriyorum öyle direk "sakin ol şampiyon" tarzında değil.

bir nevi iletişim işte. kozmoz, aura, telekinezi vs. anladınız siz
    Kasma, benim havladığım bile olmuştur. Sakinleşmezse havlıyorum. Sakinleşiyorlar )
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)