Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha Vmax hakkında ne düşünüyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    ben başlığı okuyunca x-max in yenisi t-max sandım

istanbul içinde ne uğraşıcan vitesli motorla direk bakmadan al geç demeye geldim.

aboww ne göreyim. içerde bir adet ejderya varmış

güzel motor, japon yapmış. çok yakar bu ama öküz alınır o paraya. hatta kasılsa küçük bir çiftlik kurulur.

kusura bakmayın geyiğin suyunu çıkardım çok hoş motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani diyorum piyanocu şunun aynı versiyonunu, biraz daha küçüğünden yapamaz mı?
    XV950A var ama VMAX'ın tadını pek vermez sanki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yenisi cok farkli bir makine ama. Eskisiyle çok bir alakası yok. Blok da çok farklı, sase de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Son versiyonunda bayağı bir yenilediler. Tamamen modern bir motosiklet. Ihtiyaç olsa 6 vites yaparlardı. O kadar hacim ve torka gereksiz gördüler muhtemelen.
    5 vitesle 230 görüyor. 6 vites olsa ne görürdük acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aboww ne göreyim. içerde bir adet ejderya varmış
    Game of thrones ejderhalarını andırmıyor değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor, japon yapmış. çok yakar bu ama
    Bu motor altındayken 90'a sabitleyebilirsen 7 lt

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Fuarda baya bakıştık. Ben ondan çok hoşlanmıştım ama sanırım o elektrik alamadı. Sonra fiyatını gördüm, bende beğenmedim kendisini

Motosikleti
    Artık Yok...
    30 binli rakamlara çıksam şu anda ikinci elde kaynıyor alırım bir tane vmax çar çöple uğraşmam.. koyarım kapıya şehir içi bir scooterda oldu bitti..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 binli rakamlara çıksam şu anda ikinci elde kaynıyor alırım bir tane vmax çar çöple uğraşmam.. koyarım kapıya şehir içi bir scooterda oldu bitti..
    2009 sonrasi yeni kasa degildir onlar. 85'te uretilmeye baslanan eski kasadir. Karburatorlu, gevşek şaseli, hava girisleri metal gorunumlu plastik olan, orasi burasi oynayan, tehlikeli olan. Yanina da bi Ford Granada yakisir

On senedir uretilen "yeni" VMAX bambaska bi motosiklet... 1700cc, 167Nm tork, 197 beygir... Ikinci elleri burada bile fiyatli.

Motosikleti
    Artık Yok...
    2009 sonrasi yeni kasa degildir onlar. 85'te uretilmeye baslanan eski kasadir. Karburatorlu, gevşek şaseli, hava girisleri metal gorunumlu plastik olan, orasi burasi oynayan, tehlikeli olan. Yanina da bi Ford Granada yakisir

On senedir uretilen "yeni" VMAX bambaska bi motosiklet... 1700cc, 167Nm tork, 197 beygir... Ikinci elleri burada bile fiyatli.
    dediğim 97-98 kasa bana yeter senin dediğin kasalar burda 120 bin tl falan zaten..30 bin diyorsam demek ki o kasadır belli anlayanda anlar ..

Bak şöyle yapalım illa küfür etmemi sana istiyorsan özelden ediyim sorun değil öyle bir mazoşist bir yanın varsa sorun değil tatmin ederim..
    böyle saçma sapan her yerde bana cevaplar yetiştirip sabrımı sınamana gerek yok. yoksa bu kadar kendini sövdürtmek için zorlamana anlam veremiyorum doğrusu.. her yerde yazılarıma anlamsız aptal saptal cevaplar yetiştirip duruyorsun.. alıntılar yapıyorsun..

Aklın sıra bana forumda psikolojik mobbing yaptığını zannediyorsun.. Benle şahsi bir derdin varsa şahsi halledelim Allah ikimizide ne verdiyse sonuna kadar giderim böyle forumda yerinde falan gerek yok .. ben artık bu işi şahsi algılamaya başladım.. Eğer benle şahsi bir sorunun varsa delikanlı gibi söyle..

yok senle şahsi bir sorunum diyorsan yakamdan düş.. burası forum yeri herkes istediğine özgürce cevap verir ayaklarınıda geç özellikle farkındayım benim forumdaki mesajlarımı arayıp kovalayıp her gün ne yazdıklarıma bakıp cevap veriyorsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Bir xmax degil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    dediğim 97-98 kasa bana yeter senin dediğin kasalar burda 120 bin tl falan zaten..30 bin diyorsam demek ki o kasadır belli anlayanda anlar ..

Bak şöyle yapalım illa küfür etmemi sana istiyorsan özelden ediyim sorun değil öyle bir mazoşist bir yanın varsa sorun değil tatmin ederim..
    böyle saçma sapan her yerde bana cevaplar yetiştirip sabrımı sınamana gerek yok. yoksa bu kadar kendini sövdürtmek için zorlamana anlam veremiyorum doğrusu.. her yerde yazılarıma anlamsız aptal saptal cevaplar yetiştirip duruyorsun.. alıntılar yapıyorsun..

Aklın sıra bana forumda psikolojik mobbing yaptığını zannediyorsun.. Benle şahsi bir derdin varsa şahsi halledelim Allah ikimizide ne verdiyse sonuna kadar giderim böyle forumda yerinde falan gerek yok .. ben artık bu işi şahsi algılamaya başladım.. Eğer benle şahsi bir sorunun varsa delikanlı gibi söyle..

yok senle şahsi bir sorunum diyorsan yakamdan düş.. burası forum yeri herkes istediğine özgürce cevap verir ayaklarınıda geç özellikle farkındayım benim forumdaki mesajlarımı arayıp kovalayıp her gün ne yazdıklarıma bakıp cevap veriyorsun..
    1. Konu yeni Vmax hakkinda. Ilk paylasimda verilen bilgiler de, videolar da onunla ilgili. Haliyle yaptigin yorum yanlitici, cunku bu motosiklet hakkinda degil. Bunu belirttim sadece...

2. Tabii ki mesajlarini arayip kovalamiyorum. Sapik miyim ben? Ama bir cok basliga cevap yaziyorsun. Makul gordugum mesajlari begenirim, makul gelmeyenlere de yorum yaparim. Forum bunun icin degil mi zaten?

Ornek vereyim, bak yan basliga ne yazmissin:

motor sağır veya ciğeri sönük gibi tabirler zaten 250cc lik motorlar için söylenen bir şey değil.. 250cc de o farkı anlayamassınız 600cc de bile zor anlaşılır.. genelde bu laf 900cc-1000cc ve üstü ve eski makineler için denir.. nedenide önceki sayfada arkadaşların hepsi güzel izahlar etmişler tekrarlamaya gerek yok.. 250cc motorda onu anlaman bana göre imkansıza yakın anlıyan varsa onunkide psikolojikdir.. mesela cbr900rr , cbr1000rr,R1,R6,gsxr750,gsxr 1000 falan filan genelde en çok bu tip motorlar için kullanılan tabirlerdir..
    Acik konusayim, sacmasapan bir yorum. Bak ben ne yazmisim:

12 senedir 900cc üstü motora biniyorum. Allah var hepsi ciğerliydi. Ciğersizine rastlamadım. Rastlayan oldu mu hiç? Sanki öyle bir şey de yok gibi. Fasa fiso bunlar. Arızasız düzgün çalışan motor bir diğerinden niye çok daha güçsüz olsun? Öyleyse bir arızası olmalı, bu kadar basit.
    Seninle ugrasmak istesem bu mesaji sahsilestirirdim, ismini verirdim. Senden alinti bile yapmamisim. Istemiyorum cunku seninle ugrasmak.

Ama sen de sacmalamayi birakabilirsin mesela. Her mesele uzerine bir yorum yapmak zorunda degilsin. Kimse senden yorum dilenmiyor. Her konu hakkinda bir sey yazmaya calissam ben de sacmalarim. Eger yaziyorsan da insanlarin yazdiklarina yorum yapmalarina bi zahmet katlan. Eger kurallara aykiri yaziyorsam da sikayet et. Dunyanin merkezinde sen yoksun.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Vmax muhtesem bir motora benziyor. Yani hiç gözümle görmedim kullanıcısı çok az ikinci el piyasası da yok. Bayilerde filanda yok sipariş ile geliyor.

Fotoğraflarda bile bakmaya doyamadıgım bir motosiklet. Gözümle görsem yanından ayrılmam herhalde.

Param olsa hiç düşünmeden evin önüne birtane çekerim. Görünüşü yeterli

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)